MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Kaktus v síti T-Mobile - obecná diskuze

Offline - VIP uživatel Profil 
1. 7. 2021 13:54 Odeslat příspěvek
Raziel: zadna lez! (nauc se cist)
Kaktus to pise, ze se jednalo o nabidku pro lidi z postizenych oblasti tornadem.
Tem TM jako jediny operator zapnul vse neomezene (i volani) a to ikdyz zadny internet nemeli! Chapes...
No a chybou to mohli aktivovat i ostatni a to vc. Kaktusu (bez nutnosti mit jakykoliv datovy balicek)
Tak si nejdrive zjisti fakta nez nekoho zacnes obvinovat ze lzi...(nebo nadavat)...
Poslední příspěvek


Offline - Expert na retence Profil 
1. 7. 2021 14:02 Odeslat příspěvek
@milanBrno: Přečetl jsem si to 3x znovu. Doporučuji ti udělat totéž, neb ta věta je poskládána trošku jinak, než jak píšeš ty tady. Že to bylo pro zákazníky T-Mobile.

Řeším text v příloze. Co řešíš ty, netuším. Každopádně vše bylo řečeno, dohadovat se nebudu.


Offline - Junior Profil 
1. 7. 2021 15:29 Odeslat příspěvek
i u MOBIL.cz to slo aktivovat :-)


Offline - Pokročilý Profil 
1. 7. 2021 20:05 Odeslat příspěvek
Fakt je že jsem byl o víkendu na jižní Moravě a sám TM mi to zapl taky. Vlastně asi všem s paušálem z oblasti zapl komplet neomezenku včetně dat se stávající cenou jakou mám na paušálu.


Offline - Junior Profil 
7. 7. 2021 16:41 Odeslat příspěvek
Ahoj kaktusáci, zjistím někde historii dobíjení? Využívám dobíječky, tak by mne zajímalo kolik měsíčně utratím.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
7. 7. 2021 16:51 Odeslat příspěvek
Ve webove samosce, ale tusim jen dva mesice zpet.


Offline - Pokročilý Profil 
8. 7. 2021 08:38 Odeslat příspěvek
Anebo z SMS co posílají za dobití. Ale spousta lidí to hned maže...


Offline - Junior Profil 
8. 7. 2021 09:25 Odeslat příspěvek
pan.nikdo píše
Ahoj kaktusáci, zjistím někde historii dobíjení? Využívám dobíječky, tak by mne zajímalo kolik měsíčně utratím.

Pokud te zajima, kolik utratis, tak je lepsi si v samoobsluze nechat vygenerovat doklad o spotrebe kreditu. Najdes to po rozkliknuti Vypisu v horni caste obrazovky.
Akorat ke stazeni budou az druhy den. Do budoucna si je muzes nechat generovat automaticky a posilat na email. Uvidis tam zvlast spotrebu bonusoveho a zvlast normalniho kreditu.
Pokud dobijis pouze v dobijeckach, pro prehled si obe spotreby secti a vydel dvema. Vyjde ti realny naklad na dany mesic.


Offline - Junior Profil 
11. 7. 2021 12:56 Odeslat příspěvek
Platnost úvodního kreditu na simce za 100 Kč, která jde koupit přes web, je jak dlouhá?
Případně nějaká SIM za třeba 10 Kč bez kreditu není k dispozici přes nějaký skrytý odkaz? Ta by byla vhodnější jako náhrada nulového tarifu od ČEZ.


Offline - Junior Profil 
11. 7. 2021 13:00 Odeslat příspěvek
Omezuje T-Mobile nějak Kaktus SIM karty ohledně 5G, resp. máte někdo zkušenost s připojením mobilu s 5G do sítě na internet ?


Offline - Pokročilý Profil 
11. 7. 2021 13:19 Odeslat příspěvek
Ludmila.Stanova píše
Platnost úvodního kreditu na simce za 100 Kč, která jde koupit přes web, je jak dlouhá?
Případně nějaká SIM za třeba 10 Kč bez kreditu není k dispozici přes nějaký skrytý odkaz? Ta by byla vhodnější jako náhrada nulového tarifu od ČEZ.

Bude ode mě škaredý, když ti odpovím tvým vlastním příspěvkem?
viewtopic.php?f=1939&t=1200358&p=12740859#p12740859


Offline - Junior Profil 
11. 7. 2021 15:13 Odeslat příspěvek
No, pokud mi potvrdíš, že to (12M) platí pro tu aktuálně nabízenou SIM za 100 Kč, tak mi to můžeš poslat klidně poštou, je mi to fuk :-)
Ideální by byly ty SIM zdarma, kdyby to šlo někde přes ty jejich skryté odkazy koupit.


Offline - Pokročilý Profil 
11. 7. 2021 15:19 Odeslat příspěvek
Tento? https://www.mujkaktus.cz/nase-simky
Jiný SIMky nejsou. Platnosti bonusů jsi napsala sama v prosinci.


Offline - Junior Profil 
11. 7. 2021 15:26 Odeslat příspěvek
J, to je ono. Mně to nabízelo jen SIM za 100. Až teprve přes tvůj odkaz vidím možnost výběru. Asi něco zůstalo uloženo v cookies z minulosti.
Platnost kreditu tedy beru tak, že se nezměnila za toho více než půl roku. Takže 12m vs. 2m úvodní a 12m standardní.

Díky. Hlavně za ten odkaz. Nenapadlo by mě, že je problém v prohlížeči...


Offline - Vrátnej na ČTÚ Profil 
13. 7. 2021 11:01 Odeslat příspěvek
Přátelé, kamarádi, hejtři... kdy tak asi bude dobíječka ? :D Sice je před náma ještě mjesíc a půl neomezeného a žhavého datového léta grátis od T-mobile, ale už bych si i celkem zadobíjel, ať pak mám dost času na konci srpence experimentovat s přenosema. :D A koneckonců ani tripl bonusového kreditu s dlouhou expirací není nikdy dost. 8-)


Naposledy upravil Ředitel ČTÚ dne 13. 7. 2021 11:03, celkově upraveno 1
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 526, 527, 528, 529, 530, 531, 532 ... 927  Další stránka
Stránka 529 z 927 [ Příspěvků: 13905 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies