MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Kaktus v síti T-Mobile - obecná diskuze

Offline - Junior Profil 
26. 4. 2021 21:11 Odeslat příspěvek
U Kaktusu lze do konce kvetna aktivovat balicek 6 GB dat (plus neomezene socialni site) za 200 Kc, coz pri vyuzivani dobijecek znamena realne 100 Kc mesicne. Plus vsechna nevyuzita data se prevadi do dalsich a dalsich mesicu. Balicek by mel fungovat, dokud si ho sam nezrusis. Rychlost je omezena na 20 Mbit/s, coz u mobilniho pripojeni povazuju za OK a realne ji dosahuju.
Za me se rozhodne vic vyplati Kaktus.
A ceny volani a SMS jsou u Kaktusu taky vyrazne lepsi nez v tarifu, na ktery odkazujes. Takze pokud clovek nepotrebuje nejak extremne volat, neni ani potreba mit jednu SIM na volani a druhou na data.


Naposledy upravil david2359 dne 26. 4. 2021 21:14, celkově upraveno 1
Poslední příspěvek


Offline - Mírně pokročilý Profil 
26. 4. 2021 21:14 Odeslat příspěvek
foto1977: ano, jednorazovy balicek lze koupit vicekrat
30 dni, pak bez dalsiho balicku zmizi


Offline - Pokročilý Profil 
27. 4. 2021 05:56 Odeslat příspěvek
I samoobnov. balíček jde koupit víckrát manuálně. Ale pouze datový balíček.

"U všech jednorázových balíčků a samoobnovujícího balíčku dat ti vždycky jednotky převedeme.
U samoobnovujícího balíčku volání a SMS se jednotky nepřevádí."


Offline - Junior Profil 
27. 4. 2021 07:20 Odeslat příspěvek
potom nechápu proč mají ve FAQ tohle

JAK FUNGUJE SAMOOBNOVOVACÍ BALÍČEK MINUT A SMS?
Balíček volání a SMS se ti koupí hned, jak v něm volné jednotky vypotřebuješ, to může být i dřív než za 30 dnů, aby ti zůstala výhodnější cena za minutu nebo SMS. Nejdéle za 30 dnů se ale balíček znovu obnoví, aby ti volné jednotky nepropadly.


Offline - Pokročilý Profil 
27. 4. 2021 07:31 Odeslat příspěvek
To jo, to taky funguje, ale on se koupí sám. Můj příspěvek je o manuálním koupení samoobnov. balíčku dat. Kdy půjdeš do aplikace/samoobsluhy a stejný balíček si koupíš kliknutím.

Věta "od tebe" popisuje to, že si (třeba) dnes koupím samoobnov. balíček minut. Provolám je za 20 dní, tak 20. den se mi automaticky (pokud mám kredit) koupí ten stejný balíček. Nemůžu si ho koupit sám/manuálně. Resp. můžu, ale o aktuální jednotky příjdu.

(U SMS je to asi jedno a balíček se koupí sám dřív a nečeká se až jsou jednotky na nule. Ale u minut je tam jedna nevýhoda, že se samoobnov. minuty koupí sami, ale až po ukončení hovoru. Když mám s někým hodinový hovor a dojdou mi minuty, tak zbytek hovoru jde klasicky z kreditu. Když není kredit, hovor se sám ukončí.)


Offline - Junior Profil 
27. 4. 2021 09:52 Odeslat příspěvek
Potřeboval bych něco objasnit. :-)

Dnes jsem přesouval tripl SIM a Boží balíček v tomto postupu:

V samoobsluze pod registrací Božího balíčku jsem dal možnost "Vyměnit SIM" zadal jsem údaje staré SIM a nové SIM a vše se v pořádku převedlo (klasický i bonusový kredit),. Očekával bych, že budu používat tu novou SIM (kde byl původní tripl), nikoliv tu starou kde je Boží balíček. To staré číslo, kde byl tripl tak zaniklo.

Nějak jsem se do toho zamotal. Potřebuji od někoho rozmotat. Díky :-D


Naposledy upravil kezlab dne 27. 4. 2021 14:12, celkově upraveno 1


Offline - Pokročilý Profil 
27. 4. 2021 11:42 Odeslat příspěvek
foto1977
ano lze koupit jednorázové balíčky opakovaně a to dokonce v různých kombinacích..platnost balíčku se řídí 30dní od nákupu posledního libovolného balíčku..bez nákupu dalšího balíčku po 30dnech vše propadne..pokud se po 30dnech koupí aspoň 22minut, vše se prodlouží a tak pořád dokola..jen nemá smysl kupovat balíček zbytečně, pokud se to neprovolá..což u 600minut za měsíc už se vyplatí mít flat..a pokud to má být na delší období, tak proč kupovat opakovaně naráz? to pak nemá logiku...jedinou logiku má nákup 300min a pak po 29dnech 22minut a pak po 29 dnech třeba zase 22minut..což vyjde levněji jak balíčky třeba 50minut..a lépe se v tom umoří bonus u lidí co utratí méně než 200 kreditu měsíčně..například je možné 1x200minut a pak 4x22minut, celkem za 500 kreditu na 5měsíců 288 minut(průměrně 57 minut na měsíc)..minuta pak vyjde na 0,86 haléřů a stačí 1x za 5měsíců dobíjet 250Kč při dobíječce, což znamená reálnou útratu 50měsíčně a nepřijde se o nic z bonusu


Offline - Junior Profil 
27. 4. 2021 12:12 Odeslat příspěvek
kezlab. však jsi chtěl vyměnit SIM (fyzickou, esim) dělal jsi to tam, kde máš Boží balíček - tak jsi chtěl tuto službu (učet, číslo) převést na novou SIM (na které byla jiná služba číslo) a to ti podle popisu udělali.
Máš boží balíček (účet, číslo) na nové SIM (fyzické (co a ni bylo je přemazané), nebo esim)
Nebo ne?


Offline - Junior Profil 
27. 4. 2021 12:23 Odeslat příspěvek
@libol ne tak to není. Vše co píšeš sedí a očekával bych to tak, ale stalo se. Deaktivovali tu novou fyzickou sim a tu starou mi "nechali" i když jsem ve své podstatě žádal o výměnu. :-D Jen se ten tripl převedl na Boží SIM. Očekával jsem, že ta SIM nebude funkční.

Takže pokud dám novou SIM do telefonu tak bez signálu. Čekal jsem že se na ní převede právě ten Boží balíček.

A když chci zažádat o novou výměnu tak se zobrazí text o tom že je to ještě ve zpracování. :hm
Příloha
2021-04-27 13_31_45-Moje služby - mujkaktus.cz.png
2021-04-27 13_31_45-Moje služby - mujkaktus.cz.png
[ 7.98 | Zobrazeno 1491 krát ]



Offline - Junior Profil 
27. 4. 2021 19:16 Odeslat příspěvek
Pánové děkuji za objasnění, takže jestli to chápu správně:
1/ zapnu si samoobnovovací balíček na 200 min volání
2/ za 29 dní z něj provolám jen 180min
3/ po 30 dnech se mi opět obnoví, ale budu tam už mít k dispozici 220 min (200+20)
4/ pokud provolám 200 min třeba za 25 dní, tak se mi hned aktivuje dalších 200 min a od teď už běží dalších 30 dní? Nebo se po dalších 5ti dnech opět aktivuje ten původní balíček a budu mít 400 min?

Jsou jednotlivé body správně? + co ten 4. bod???
Předem děkuji za objasnění...


Offline - Junior Profil 
27. 4. 2021 19:54 Odeslat příspěvek
UPDATE k mému předchozímu příspěvku:

Nyní již je aktivní nová SIM a stará bez signálu (což je správně). Jen mi je záhadou že to trvalo cca. 10 hodin než se to takto přepnulo.

Myslím že tu několik lidí psalo že to mělo hned ne? Jak dlouho převod na druhou SIM trval vám @MSwamp a @Ředitel ČTÚ ? :potichu


Naposledy upravil kezlab dne 27. 4. 2021 22:07, celkově upraveno 1


Offline - Pokročilý Profil 
27. 4. 2021 20:16 Odeslat příspěvek
foto1977 píše
Jsou jednotlivé body správně? + co ten 4. bod???
Předem děkuji za objasnění...

Vše chápeš OK. U minut je lepší, aby sis dal ale jednorázové balíčky a hlídal si to. Bez odkázání na automatiku ale.... Je to víc flexibilní.

A odpověď na tvoji otázku je, že od aktivace je (vždy u jednorázových i samoobnovujících balíčků) nových 30 dnů. Těch 5 dnů tam už figurovat nebude.


Offline - Junior Profil 
27. 4. 2021 21:38 Odeslat příspěvek
Díky moc za rychlé a popisné info.
Já doteď měl paušál flat+3GB data za 500 Kč. Za poslední 2 roky jsem nikdy neprovolal víc než 200 min měsíčně. Naopak data jsem už párkrát dokupoval.
teď jak se objevila ta akce 6GB za 200/100 jsem se rozhoupal osvobodit se od paušálního otroctví...
Objednal jsem si Kaktus kartu s těmi daty a dal výpověď operátorovi s paušálem.
Sice pracovně jako OSVČ volat potřebuji, myslím, že se do těch 200 min v pohodě vejdu. Navíc celá rodina vč. prarodičů již kaktus mají...
Akorát teď zkoumám jak to provést abych dokázal převést své stávající číslo na tu novou kaktus SIM abych nepřišel o ty data 6GB...


Offline - Junior Profil 
27. 4. 2021 21:52 Odeslat příspěvek
Vsak prevodem cisla o nic neprijdes...
Naopak, pri dalsim dobiti bys mel dostat znovu bonus (a pri dobiti v dobijecce teda dvojitej bonus).


Offline - Junior Profil 
27. 4. 2021 22:07 Odeslat příspěvek
Jaký bonus? Myslíš tu stovku kreditu co je na kartě?
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 506, 507, 508, 509, 510, 511, 512 ... 927  Další stránka
Stránka 509 z 927 [ Příspěvků: 13905 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies