MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Plus4U v síti T-Mobile - obecná diskuze

Offline - Kolemjdoucí Profil 
5. 11. 2013 20:04 Odeslat příspěvek
Ahoj,
mám tento tarif, nemůžu si ho vynachválit.
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
6. 11. 2013 10:34 Odeslat příspěvek
Jen pro zajímavost. Když si objednám ten nejmenší za 149,- se 100 min. a neprovolám je, převádí se minuty do dalšího měsíce? A jaké jsou podmínky výpovědi mi tam taky chybí, jestli se za ukončení neplatí nějaké tisíce ;-)


Offline - Junior Profil 
6. 11. 2013 14:24 Odeslat příspěvek
Dle infa se neplati zadna pokuta :)


Offline - Junior Profil 
6. 11. 2013 15:53 Odeslat příspěvek
Dnes mi přišlo info přímo od T-Mobile o zahájení přenosu čísla. Tak uvidíme, jak dlouho jim to bude trvat...


Offline - Junior Profil 
7. 11. 2013 11:35 Odeslat příspěvek
Pokud se nekdo boji o ztratu telefoniho cisla po odchodu od Plus4U, zde je reakce na dotaz:

Dobrý den,
pokud se rozhodnete ukončit službu +4U Mobile, Vaše tel. číslo si můžete nechat převést k jinému operátorovi a to bezplatně.
S pozdravem...


Offline - Vrátnej na ČTÚ Profil 
7. 11. 2013 13:23 Odeslat příspěvek
Tak pokud bych se nemusel bát o své číslo, tak asi půjdu do toho tarifu 30 Gb za 349 Kč. Ale chtěl bych to s tím číslem písemně, páč vo to mé bych opravdu nerad přišel. ;-] Nemají to napsané někde v podmínkách ?


Offline - Mírně pokročilý Profil 
7. 11. 2013 14:30 Odeslat příspěvek
Rediteli, ciste na data si snad muzes poridit cislo od nich, ne?


Offline - Vrátnej na ČTÚ Profil 
7. 11. 2013 15:05 Odeslat příspěvek
Tak předpokládám, že prozvánět ( pro Voocall Callback ) půjde i z toho jejich 30 GB paušálu, na vše ostatní tu už pak budu mít voip od Voocall nebo Odorik :D A dovolat se na to číslo snad půjde ne ?


Offline - Kolemjdoucí Profil 
7. 11. 2013 18:41 Odeslat příspěvek
Pánové, jak dlouho Vám trvalo, od zadání žádosti na převod čísla do jejich systému, až po potvrzení převodu od nich??
Díky za odpovědi. Čekám už 4 dny a nic. To fair konto už mám potvrzené/aktivováné.


Offline - Junior Profil 
7. 11. 2013 18:52 Odeslat příspěvek
Já přecházím od Vodafonu, kde nejbližší termín jsem měl stanovený na 4.11., přičemž mi 6.11. přišla SMS přímo od T-Mobile, že bylo zažádáno o přenos čísla. Tipuji to na příští týden.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
7. 11. 2013 21:07 Odeslat příspěvek
Já jsem zažádal o převod čísla od Mobil.cz 29.10 a 4.11 mi přišla sms z TM že je zažádáno o přenos jinak zatím stále čekám, snad už to bude příští týden.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
9. 11. 2013 11:15 Odeslat příspěvek
Dnes mi dorazila sms z T-mobile že převod proběhne z noci 11.11. :tleskani ..Takže převod od Mobil.Cz vychází cca 14 dní od žádosti k přenesení k +4U mobile.
Ještě dám vědět jak to nakonec dopadlo.


Offline - Junior Profil 
11. 11. 2013 16:53 Odeslat příspěvek
A nějaká jistina se platí nebo se podepisuje smlouva? Co pokuty, poplatky, např. za vystavení duplikátu SIM? A roaming, jak vypadají ceny, hlavně dat?


Offline - Junior Profil 
11. 11. 2013 17:55 Odeslat příspěvek
Data v zahraničí, viz. příloha.
---------------------------------------
8. Sankce a omezení

Pokud uživatel neuhradí účtovanou částku za odebrané služby ve stanovené lhůtě splatnosti, ani po dodatečné výzvě, je +4U Mobile oprávněno okamžitě zablokovat provoz na příslušných telefonních číslech takového uživatele.
Toto zablokování potrvá, dokud uživatel neuhradí +4U Mobile celou dlužnou částku.
Při opakujícím se neuhrazení částky za odebrané služby je +4U Mobile oprávněno ukončit dodávání služeb příslušnému uživateli. Tímto ale nezaniká právo +4U Mobile na úhradu všech neuhrazených dlužných částek příslušným uživatelem.
Příslušné telefonní číslo - čísla (SIM karta), zůstávají blokována až do úplného uhrazení dlužné částky uživatelem a jsou ve vlastnictví +4U Mobile.
Po uhrazení dlužných částek může být příslušné telefonní číslo (SIM karta) převedena do vlastnictví uživatele.
Společnost Plus4U Mobile spol. s r.o. nenese žádnou odpovědnost za škody způsobené přerušením dodávek služeb v hostitelské síti T Mobile CZ.

Přílohy

plus4u_data_roam.jpg
plus4u_data_roam.jpg
[ 133.45 | Zobrazeno 524 krát ]




Offline - Junior Profil 
11. 11. 2013 18:30 Odeslat příspěvek
Nevíte jestli jde pořídit dvě simkarty na osobu? Chtěl bych jednu na volaní a jednu na internet v tabletu
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 128  Další stránka
Stránka 3 z 128 [ Příspěvků: 1920 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies