MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Plus4U v síti T-Mobile - obecná diskuze

Offline - Junior Profil 
12. 11. 2013 16:03 Odeslat příspěvek
Radši bych tam zavolal. Na zákaznické lince byli vždy velmi ochotní a na všechny dotazy odpověděli, nebo zjistili a obratem se ozvali.
Poslední příspěvek


Offline - Kolemjdoucí Profil 
12. 11. 2013 16:06 Odeslat příspěvek
Mám tarif 7 asi 14 dní. Preneseni cisla od Tmobile trvalo vc zalozeni fairpay uctu cca 15 dní ... Dalsi cislo pro tarif 1 od O2 prenos take cca 15 dní


Offline - Junior Profil 
12. 11. 2013 16:56 Odeslat příspěvek
Volal jsem tam, pochopitelně že to všechno stojí kvůli tomu že jsem zvolil kredit a nezaložil inkaso v jejich prospěch. Nevím proč je to na tom jejich webu tak nepřehledně popsané a napsané ale kdyby se udělovala cena za nepřehlednost webových stránek tak ty jejich by byli horkým kandidátem :D . Když teda zvolím inkaso k čemu je pak volba platby kreditem, nějak se v tom neorientuji, může mi to někdo vysvětlit?


Offline - Junior Profil 
12. 11. 2013 17:25 Odeslat příspěvek
Powerslave píše
Otázka:
Dobrý den,
často se na fórech řeší, že plus4u není virtuální operátor ale šedý operátor, kde je při jeho skončení riziko ztráty telefonního čísla. Myslím, že spoustu potenciálních zákazníků tento "fakt" může odrazovat.


Lidi co furt blbnete! Každé číslo je majetkem ČTÚ, takže NIKDY nikomu nehrozí nějaká ztráta nebo co to furt čtu za nesmysli.
Prostě když skončí ten šedý operátor nebo jakýkoli jiný op, napíšete ČTÚ a oni vám pomohou s přenosem k jinému operátorovi.

Už to mám úspěšně vyzkoušeno.


Offline - Junior Profil 
12. 11. 2013 18:08 Odeslat příspěvek
1) jsou s volanim i neomezene sms v siti t-mobile?

2) lze mit dupliciti sim a cerpat fup v tabletu? (v mobilu a tabletu stejne cislo a spolecny fup)

3) lze prejit z tarifu t-mobilu bez vypovezeni smlouvy u tm? (z bav se do brezna na něco jejich bez pokuty)

4) lze v pripade potreby prejit z nizsiho na vysi tarif?

5) nemůže se stát, že je tm odstřihne? co se pak stane s číslem/nevyužitými jednotkami/fup?

6) převádí se nevyužité jednotky do dalšího období?

7) lze zvolit velikost sim nebo se dodává standartně nano s adaptérem (jako onemobile)?

8) infolinka je standatní tm nebo mají nějakou svojí? je zpoplatněná?nebo žere volné minuty?


Offline - Junior Profil 
12. 11. 2013 21:32 Odeslat příspěvek
Maroh:
ad 2) před půl rokem to u TM nešlo (teda šlo, ale obě SIM nemohly být aktivní současně).
ad 3) nelze
ad 4) dle webu Plus4u to lze i opačně.
ad 7) standardně je mini SIM, velikost lze zvolit, ale za poplatek 149Kč.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
12. 11. 2013 21:36 Odeslat příspěvek
mar72 píše
Volal jsem tam, pochopitelně že to všechno stojí kvůli tomu že jsem zvolil kredit a nezaložil inkaso v jejich prospěch. Nevím proč je to na tom jejich webu tak nepřehledně popsané a napsané ale kdyby se udělovala cena za nepřehlednost webových stránek tak ty jejich by byli horkým kandidátem :D . Když teda zvolím inkaso k čemu je pak volba platby kreditem, nějak se v tom neorientuji, může mi to někdo vysvětlit?


udělal jsem přesně to samé co ty zvolil platbu kreditem a divil se že po 14 dnech se furt nic neděje ani s posláním simky.stím kreditem mě to taky zmátlo.ona říkala že inkaso musí na mobilní služby bejt.ale že se to standartně bude strhávat z kreditu a jen v případě že na kreditu nebude kredit strhnou si chybějící peníze z inkasa.


Offline - Junior Profil 
12. 11. 2013 21:57 Odeslat příspěvek
MaroH píše
5) nemůže se stát, že je tm odstřihne? co se pak stane s číslem/nevyužitými jednotkami/fup?


Už jsem psal, že o číslo rozhodně nepřijdeš, nevyužitý jednotky samozřejmě okamžitě skončí, jako celý tarif.

Ale toho se určitě neboj, tenhle šedý operátor je projekt jednoho z nejbohatších Čechů Vladimíra Kováře a jeho firmy Unicorn.
Tenhle člověk má miliard, že by mohl být samostatný mobilní operátor! ;)


Offline - Kolemjdoucí Profil 
12. 11. 2013 22:48 Odeslat příspěvek
TrustNo1: samozřejmě neomezenej+ 30GB nemám Iphone, do nového LG G2...sim karta je T-Mobile dvě velikosti.

-- 12. 11. 2013 22:52 --

Alesh11: Zadal jsem si platbu inkasem, a zkušebně si strhnuli 100 kč, které budou použité v prvním vyučtování.Sim karta došla doporučeně.žádnou platbu při převzetí jsem neplatil, je možné, že ji zahrnou do prvního vyúčtování.


Offline - Junior Profil 
15. 11. 2013 14:56 Odeslat příspěvek
Jak pokracuji Vase prevody pod tohohle operatora? Nejake dalsi zkusenosti?


Offline - Junior Profil 
15. 11. 2013 15:10 Odeslat příspěvek
Měl jsem nějaké trable s ČVOP, ale v pondělí by již mělo být vše ok. SIM mi již zaslali, o víkendu si pro ni zajdu na poštu.


Offline - Junior Profil 
16. 11. 2013 19:08 Odeslat příspěvek
Já si nakonec taky zřídil inkaso. Čekám až si strhnou tu stovku a pak by to snad už mělo jít.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
16. 11. 2013 19:56 Odeslat příspěvek
Tak ja uz cekam od ctvrtka, ale zatim si nic neodecetli. Jinak CVOP a vsechno jiz zaslano. Tak snad to dopadne.


Offline - Junior Profil 
16. 11. 2013 20:41 Odeslat příspěvek
Já mám DataSIM s 30 GB FUP už přes měsíc a všechno v pohodě.


Offline - Junior Profil 
16. 11. 2013 22:09 Odeslat příspěvek
Ty jejich stránky, to je tragedie největší se tím prokousat.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 128  Další stránka
Stránka 5 z 128 [ Příspěvků: 1920 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies