MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Oskarta v síti Vodafone - obecná diskuze

Offline - Mírně pokročilý Profil 
10. 5. 2020 06:46 Odeslat příspěvek
brzy znamená tak dva roky v tomto případě
Poslední příspěvek


Offline - Ex-moderátor Profil 
7. 7. 2020 16:22 Odeslat příspěvek
Trochu si zanadávám. Nějaký čas používám Kaktus k plné spokojenosti, ale zvědavost mi nedala a chtěl jsem si vyzkoušet jaké pokrytí má síť VF a o co případně přicházím... ideálně zdali by se hodila taková SIM jako záloha v telefonu až polezu mimo civilizaci.

Oskarta má vcelku zajímavou nabídku a mám pocit, že typově odpovídá kaktusu (virtuál VF vs virtuál T-M). Ale člověk jí ještě ani nezačne používat a už je trochu otrávený, protože pár nevýhod (zvlášť když chce SIM spíš jako záložní) ho předem tolik nepraští do očí. Tak například v porovnání s Kaktusem:

1) Přednabitý kredit je platný jen měsíc. I u varianty za 100Kč (Kaktus prý 2 měsíce u SIM zdarma, rok u SIM za 100Kč). Minimální dobíjecí částka 200Kč s půlroční platností (u Kaktusu 50Kč s roční platností).

2) Když si zapnete balíček s daty, platí jen do konce kalendářního měsíce (u Kaktusu zkrátka 30 dní).

3) Neexistuje aplikace (např. na sledování dat). Ok, člověk nebude líný a uloží si stránku samoobsluhy i s loginem. Smíří se s pomalejší odezvou na provedené změny a trochu pozorný jedinec si všimne, že z nějakého důvodu v přednastavených možnostech není aktivované MMS a upozornění na zmeškané hovory.

Ale jinak jo, 77Kč za 1GB není špatných, na druhou stranu u kdo sleduje nabíječky u Kaktusu (pro některé opruz), tak má teoreticky 1GB za 75Kč a k tomu dalších 500MB na sociální sítě...a to se u Kaktusu připravují na cca konec měsíce nové (překpokládám výhodnější) balíčky.


Suma sumárum, fakt tu nechci dělat reklamu Kaktusu (jen v něm vidím přímou konkurenci), ale nenapadá mě (vyjma nostalogie) důvod proč zvolit právě Oskartu.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
7. 7. 2020 22:34 Odeslat příspěvek
Na druhou stranu, proč ne? Není třeba řešit žádné dobíjecí akce, ceny platí stále stejné. Někomu třeba bude vyhovovat neomezená rychlost 4G a chystané VoLTE/VoWiFi, které Kaktus stále nespustil. Ani jeden z virtuálů není vyloženě špatný, jen teda kdo má více času a chuti, tak dokáže z Kaktusu "vyždímat" více.


-
16. 8. 2020 09:08 Odeslat příspěvek
Těch 77 Kč za 1GB je ale jen do konce srpna!!!


Offline - Moderátor Profil 
1. 9. 2020 09:47 Odeslat příspěvek
mám cca měsíc Oskartu zdarma s kreditem 10kč, jaká je platnost simkarty, když ji teď nebudu používat a později bych chtěl z ní převést číslo jinam?


Offline - Pokročilý Profil 
1. 9. 2020 10:35 Odeslat příspěvek
Raději nulový tarif od Vodafone na zálohu čísla nebo Twist zdarma s platností 10Kč rok. Oskarta má krátkou expiraci kreditu stejně jako Vodafone předplacenka.


Offline - Junior Profil 
1. 9. 2020 10:36 Odeslat příspěvek
Tak u Oskarty prodloužili 1 GB za 77 Kč, zatím do 31.10.2020 s možností dalšího prodloužení. Nechápu proč to nedají trvale. Shodit balíček na 200MB by bylo šlápnutí do pravěku.

https://www.oskarta.cz/Podminky-4G_LTE_data_promo_2020.pdf


Offline - Moderátor Profil 
1. 9. 2020 11:01 Odeslat příspěvek
hauzz píše
Raději nulový tarif od Vodafone na zálohu čísla nebo Twist zdarma s platností 10Kč rok. Oskarta má krátkou expiraci kreditu stejně jako Vodafone předplacenka.

takže raději převést na SIM T-Mobile zdarma s 10kč kreditem... mám jednu nepoužitou, díky

-- 1. 9. 2020 14:08 --

ještě se zeptám, když přenesu číslo z Oskarty sim zdarma na T-Mobile sim zdarma, půjde potom převést číslo od T-Mobile dále na jinou SIM jiného operátora?


Offline - Pokročilý Profil 
1. 9. 2020 13:29 Odeslat příspěvek
A proč by nemělo jít? Nedávno jsem aktivoval Twist zdarma a do pár minut rovnou do SMS poslali OKU. Jen nevím jestli OKU bude stejné i po přenesení čísla. Tak volání na infolinku operátora zdarma to zajistí.


Offline - Moderátor Profil 
1. 9. 2020 13:36 Odeslat příspěvek
jenom se pro jistotu ptám, získal jsem pěkné číslo a kredit 10kč na Oskartě platí do 11.října, dobíjet nebudu, chtěl bych číslo převést jinam, tak raději dřív, dokud je tam těch 10kč než 0kč kredit, i když by to asi šlo i s nulovým kreditem, nevím
OKU Oskarty už mám, jde získat snadno odesláním SMS


Offline - Mírně pokročilý Profil 
20. 9. 2020 10:04 Odeslat příspěvek
Na základě oficiálního ceníku jsem koupil Oskartu s těmi 77kč/měsíc. Když to dali do ceníku, tak už to bude trvalé ne? To by měli na krku žaloby. Tady totiž o omezenosti akce nic není! https://www.oskarta.cz/Oskar_cenik.pdf


Offline - Pokročilý Profil 
20. 9. 2020 14:10 Odeslat příspěvek
U T-mobile je do konce září akce na roční internet na Twistu 1GB měsíčně za 499/rok. U nových ochutnavkových SIM stačí dobít 400 v apce a ještě 100 kreditu zbyde. To je trošku příznivější cena než 77 měsíčně u Oskarty...


-
20. 9. 2020 18:50 Odeslat příspěvek
Re:Nechic
77 Kč platí do konce října. Klidně je zkuste zažalovat, že to nemají v ceníku, hodně štěstí!


Offline - Mírně pokročilý Profil 
21. 9. 2020 07:43 Odeslat příspěvek
Já tenhle dokument našel taky. Ale to je jak podvodné směnárny. Máme tři ceníky a vyberte si


-
21. 9. 2020 08:18 Odeslat příspěvek
Souhlasím, také nechápu proč to nemůžou uvést přímo v ceníku. A tak je to dnes skoro se vším, bohužel...
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33  Další stránka
Stránka 30 z 33 [ Příspěvků: 489 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies