MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka 

Nejlevnější neomezené volání do všech sítí u virtuálů

Offline - Junior Profil 
24. 8. 2014 10:00 Odeslat příspěvek
nejlevnejsipausal.eu už hlásí u Tmobile vyprodáno. Mám ale zájem o tarif od O2,tak uvidím co mi odpoví a jak bude napsaná smlouva..
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
24. 8. 2014 11:32 Odeslat příspěvek
Fílo, nemám s nimi zkušenosti.


Offline - Junior Profil 
13. 9. 2014 16:01 Odeslat příspěvek
Dost podezřelé! Společnost si od někoho koupila skupinu na Facebooku přes 1400 lidí a po té přejmenovali skupinu na nejlevnejsipausal.eu. Ve smlouvě není uvedeno ani IČO, já bych to NEpodepisoval nebo budete mít do konce života exekuci! ;) Vím o čem mluvím... sami se podívejte na jejich smlouvy:

smlouva 1, smlouva 2

A ve smlouvě uvádějí zákaznickou linku (tel.: 222 703 219), které patří firmě Vykupto.cz s.r.o.



Naposledy upravil Fíla dne 13. 9. 2014 19:57, celkově upraveno 1

upraveny dlouhé odkazy



Offline - Kolemjdoucí Profil 
30. 9. 2014 07:52 Odeslat příspěvek
Zdravim, mam od nich pausal asi od cervna za 460 a dobry


Offline - Moderátor Profil 
30. 9. 2014 08:31 Odeslat příspěvek
Pochvalné recenze, psané minutu po založení účtu, *****í (= páchnou, po vyhvězdičkování slova "sm..dí" automatickým cenzorem)trochu samochválou :-)


Offline - Junior Profil 
30. 9. 2014 08:44 Odeslat příspěvek
No to psal právě jejich skutečný zákazník, který si toto fórum pročítá již delší dobu a měl potřebu se k tomu konečně vyjádřit, proto se právě teď registroval ;)


Offline - Kolemjdoucí Profil 
1. 10. 2014 10:54 Odeslat příspěvek
jezis lidi co vam je. objednal sem si simku a jsem spokojenej. kdyz uz nic jineho tak objednejte prezemne at mam aspon slevu za doporuceni. do obj dejte do poznamky klw1 dik


Offline - Junior Profil 
1. 10. 2014 12:02 Odeslat příspěvek
klw1: A co oni všechno zahrnují do toho paušálu za 460 Kč? I smsky a data? Požadují závazek?


Offline - Kolemjdoucí Profil 
1. 10. 2014 12:45 Odeslat příspěvek
volani, sms a data 1,5 GB pak se jen zpomali rychlost netu. jen je blby ze se nedaji doobjednat jednorazove data, pouze balicek 1,5 gb navic ale trvale za 400 kc cca. Je to bez zavazku, uz jsm jednu simku rusil k 27.7 a platim jen do oho dne, to se mi na tom libi

-- 1. 10. 2014 13:56 --

a pak nevyhoda kratkych splatnosti a pokut za pozdni uhrady, ale jinak jsem spokojen. Cena je opravdu dobra a muzu vazne doporucit


Offline - Junior Profil 
1. 10. 2014 21:18 Odeslat příspěvek
to klw1: A co myslíte tím "a platim jen do oho dne, to se mi na tom libi" - jako že při zrušení toho tarifu vám účtovali jenom poměrnou část posl. zúčtovacího období nebo tak něco?

A proč je taqková nevýhoda krátká splatnost faktur? Copak si u nich nelze nastavit inkaso a člověk tedy musí honit nějaké platby? Koneckonců možná by stačil i trvalý příkaz, jestliže si každý měsíc účtují vždy těch 460 Kč, tedy domnívám se aspoň.

Ty neomezené minuty jsou omezeny limitem 3000 nebo 10 000? Tarif běží pod kterým operátorem? Mají něco jako webovou sámošku s přehledem hovorů? Díky


Offline - Uživatel deaktivován Profil 
25. 7. 2015 19:38 Odeslat příspěvek
dTest: Omezené neomezené tarify :hm
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1, 2, 3, #
Stránka 3 z 3 [ Příspěvků: 41 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies