MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Emtéčko v síti O2 - obecná diskuze

Offline - Junior Profil 
13. 7. 2022 22:15 Odeslat příspěvek
jenik3: musi je to Lenovo A Plus telefon s Android 5.0 Lollipop dual sim. Fungoval treba ve zminene Kolumbii a Ecuadoru :)
Dal SIM jsem ale dal i do Motorola One Vision s Android One coz je rozhodne novejsi telefon.
A ano signal mel, to by nemelo ani jedno signal. Takze normal carky a napsano Airtel.
Jenze zaboha na ten Airtel neslo prijmout sms.
Zkousel jsem Airbank, pak jsem vlezl po netu do odorik.cz a napsal dve sms. Jedna sms sla na druhe cislo v Emetecko co bylo v CR. Napsalo to odeslano a pak doruceno. Kdo pozna odorik tak vi ze to tam je videt.
Zatim co na cislo co bylo v Airtel tedy na cestach, bylo napsano odeslano... dalsi den porad odeslano... sms se nikdy nedorucila.

Ted tam koukam... sms 01.07.2022 - odeslano . Pred cislo jsem daval jeste +420 jinak nevim co. Normal cislo z O2 tj zacina 606... jen je v Emtecko.
Druhe cislo tj to byl ten Kaktus zacina 703... odeslano dne 05.07.2022.
Znamemu ale Tesco Mobile taky nesel.
Printsceen jsem poslal samozrejme operatorovi ale vzdy to bylo to same. Je to stare, muselo byse poslat vic prikladu napr volani, data atd jinak to nejde vyresit.

No data mi tam nesli na sim, takze jsem nemel duvod je resit na sve CZ sim, stejne jako jsem nemel duvod z te SIM volat a jedine co jsem chtel je prijem sms :(
Takze Emtecko naprd, mozna proste technicky neni schopne vsude fungovat.
Driv SIM O2 a fungovala vsude, ale nevim treba je to jen danou zemi.
Pripomenu jen na Zanzibaru mi sms prisla normalne, takze nefunkcni SIM karty jsou pouze primo v Tanzanii.

Vodafone primo SIM lidem fungovala co tam meli.
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
14. 9. 2022 14:56 Odeslat příspěvek
Ahoj, jaké jsou aktuální možnosti platby za vyúčtování u Emtéčka ?
když jsem ho asi před rokem opustil, tak byly dvě možnosti, buďto inkasem, nebo bankovním převodem s variabilním symbolem, který se ale každý měsíc měnil.
Nastala tam nějaká změna, třeba možnost platit platební kartou?
Díky.


Offline - Pokročilý Profil 
14. 9. 2022 15:09 Odeslat příspěvek
Inkaso a bankovní převod stále fungují, nově přibyla možnost platby faktury kartou přes samoobsluhu Emtéčka.


Offline - Junior Profil 
14. 9. 2022 16:16 Odeslat příspěvek
Milos> děkuji, tak to mě potěšilo.


Offline - Junior Profil 
22. 10. 2022 11:14 Odeslat příspěvek
Nemáte někdo zkušenost, jestli Emtéčko umí eSim, případně jak to funguje? Nic jsem na jejich webu nenašel.


Offline - Junior Profil 
22. 10. 2022 12:04 Odeslat příspěvek
Nemam, neodpovedeli na dotaz. Takze jedine jim zavolat. Ale jelikoz to nikde neuvadeji, tak asi nemaji.


Offline - Junior Profil 
13. 12. 2022 23:14 Odeslat příspěvek
Emtečko má pravidla pro převod nevyužitých jednotek. Já ta pravidla nechápu. Do dalšího období ano, pak už ne co nebylo spotřebováno - které? nechápu. Mohl by mi převod jednotek někdo prosím jednodušše vysvětlit pokud to jde? Pokud to jednodušše nejde, smířím se s tím, že to nechápu a žiju spokojeně s emtečkem dál.


Offline - Junior Profil 
14. 12. 2022 05:34 Odeslat příspěvek
Jestli si dobře pamatuji, tak nevyužité jednotky se převádí jen do dalšího měsíce, pak už ne. Ale další nevyužité z nového měsíce zase do dalšího atd.. Tzn z každého měsíce jen jednou. Např mám 200 minut, využiji jen 100, dalších 100 se převede ale pokud je nevyužiji v dalším měsíci, tak už propadnou.. Jen si nejsem jistý, jestli se nevyužité převedené v dalším měsíci čerpají první, nebo až po těch nových v novém měsíci...


Offline - Pokročilý Profil 
14. 12. 2022 06:14 Odeslat příspěvek
Je to tak jak píšeš. Nevyužité převedené jednotky se čerpají první.


Offline - Poslední varování Profil 
14. 12. 2022 08:25 Odeslat příspěvek
I ty základní? Nebo jenom jednotky extra dokoupené?


Offline - Junior Profil 
14. 12. 2022 08:40 Odeslat příspěvek
Za mě díky pánové. Přeju vám příjemný den..


Offline - Pokročilý Profil 
14. 12. 2022 21:57 Odeslat příspěvek
[/b]
Elnc píše
I ty základní? Nebo jenom jednotky extra dokoupené?

Pro jistotu detailněji uvedu, že Emtéčko má dvě (tři) různá pravidla pro nevyčerpané jednotky, podle toho o jaké konkrétní jednotky se jedná:

MINUTY a SMS
Aktuální volné minuty a volné SMS pro příslušný kalendářní měsíc, které v něm nebyly vyčerpány, se převádí do následujícího kalendářního měsíce; v tomto následujícím kalendářním měsíci se pak převedené volné minuty a převedené volné SMS uplatní přednostně a až poté se čerpají aktuální volné minuty a aktuální volné SMS pro tento kalendářní měsíc. Nejsou-li převedené volné minuty a volné SMS v kalendářním měsíci po jejich převodu uplatněny, zanikají.

DATA
Základní data, která v průběhu příslušného kalendářního měsíce a v rámci daného FUP nebyla vyčerpána (stažena či odeslána), aniž by došlo k jejich navýšení aktivací služby FUP reset v tomto kalendářním měsíci, se do následujícího kalendářního měsíce nepřevádí.

Dojde-li v průběhu kalendářního měsíce k aktivaci služby FUP reset a nebudou-li data, o něž byl FUP takto navýšen, v tomto kalendářním měsíci spotřebována, převádí se tato nespotřebovaná data do následujícího kalendářního měsíce tak, že o tato nespotřebovaná data se navýší FUP balíčku, který byl pro tento následující kalendářní měsíc automaticky obnoven.


Offline - Junior Profil 
17. 3. 2023 03:59 Odeslat příspěvek
Nevíte, jestli si jde ještě nově zřídit ten nejlevnější tarif Mini za 29 Kč měsíčně, v tomto případě při přechodu od jiného operátora? na jejich webu ho teď nevidím.


Offline - Junior Profil 
17. 3. 2023 04:40 Odeslat příspěvek
Když si ho hodíš do košíku přes https://www.emtecko.cz/trz/Default.aspx?tarif=mini , tak by to mělo fungovat :)


Offline - Pokročilý Profil 
17. 3. 2023 06:13 Odeslat příspěvek
Tarif Mini na webu částečně schovávají, ale objednat normálně lze.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123 ... 125  Další stránka
Stránka 120 z 125 [ Příspěvků: 1872 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies