MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Emtéčko v síti O2 - obecná diskuze

Offline - Junior Profil 
28. 12. 2020 20:19 Odeslat příspěvek
Nech si aktivovat 4G APN
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
28. 12. 2020 21:45 Odeslat příspěvek
Díval jsem se v samoobsluze a jo, mám to vyplé, syn co má datový balíček to zaplé má. Čekal bych, že budou vědět co a jak. Psal jsem jim email v srpnu a odpověděli, že si to mám zapnout jen v telefonu(pak jsem se na to už vykašlal a neřešil to). Dnes jsem jim volal a paní říkala to samé. No zkusím jim napsat ještě přímo, jestli by mi aktivovali to 4G APN.


Offline - Pokročilý Profil 
28. 12. 2020 23:58 Odeslat příspěvek
No takhle to nezjistíš když máš mobilní připojení na 2.SIM.Ta se odpojí VŽDY při aktivním hovoru na SIM Emtéčka. Zkus vypnout wifi a pokud ti i po spojení hovoru svítí 4G nebo LTE případně ikona VOLTE pak máš VoLTE funkční. Pokud se signál Emtéčka přepne do 3G/2G tak ti VoLTE nejede.


Offline - Junior Profil 
29. 12. 2020 10:44 Odeslat příspěvek
V Emtéčku mi aktivovali 4G APN(ověřeno v samoobsluze) a stejně VoLTE nefunguje. Když jsem zkoušel ale volat z té datové SIM T-Mobile ženě, na tu samou datovou TM, tak VoLTE funguje( spojí hned, píše to i HD). U Emtéčka pořád 8-10s a nepíše to nikde nic( VoLTE,LTE ani HD). Syn má i data od Emtéčka a Volte stejně nefunguje ani mezi jednou dvojicí našich telefonů, tak už fakt nevím. V telefonech VoLTE zaplé na obou SIM. Telefony restartované.


-
29. 12. 2020 10:48 Odeslat příspěvek
Mám tu samou zkušenost, nicméně VoLTE začalo fungovat, když daná SIM byla ve slotu 1. I když LTE můj tel podporuje na obou...


Offline - Mírně pokročilý Profil 
29. 12. 2020 11:03 Odeslat příspěvek
Ešte je možnosť, ze siet o2 nepodporuje Vas telefon, a preto nefunguje VoLTE


Offline - Junior Profil 
29. 12. 2020 11:17 Odeslat příspěvek
Všechny 3 telefony jsou dle O2 podporované...Nova 5T, Samsung A51, Iphone XR. U všech je SIM Emtéčka ve slotu 1 (Iphone jediný slot).


-
29. 12. 2020 11:32 Odeslat příspěvek
Tak to už nevím...
Mě to teda taky funguje na systému náhody, ale neřeším to, protože volám převážně přes WhatsApp


Offline - Mírně pokročilý Profil 
29. 12. 2020 15:10 Odeslat příspěvek
Siet Cetinu si zije vlastným zivotom. :-)

My sme skúšali ich internet, BTS priama viditeľnosť 300m, externá anténa, a išlo to ledva 60Mbps, inzerovanych bolo 250. Anténa sa často pripojila na iné BTS kilometre vzdialene, technici boli u nás niekoľkokrát aj meraci voz. Finálne som ich presvedčil, keď som pustil speedtest na mobile so sim od T-M a v interiéri som mal 100Mbps ;-)
Skúste to testovať tak mesiac, mozno sa to raz podarí.
Pripadne si kúpte data a volajte cez FaceTime/WhatsApp atp.

Dajte vedieť, ako ste dopadli :-)


Offline - Junior Profil 
29. 12. 2020 16:29 Odeslat příspěvek
Nekdy to jeste nejakou dobu trva nez se to aktivuje... u Samsungu by to melo fungovat 100% - budes mit i ikonu VoLTE...

-- 29. 12. 2020 16:36 --

Ted treba VoLTE u o2 na Praze 9 nejde... ta jejich sit je tragicka...

edit: 18:00 a uz to zase jde...


Offline - Pokročilý Profil 
30. 12. 2020 08:30 Odeslat příspěvek
Někdo psal v jiným vlakně že u O2 mají na změny u služeb 24 hodin tak bych den počkal třeba tady bude zakopanej pes. Nebo prostě doma nemáš 4G signál od O2(Cetinu). Když jsem měl ještě Tesco (taky síť zlO2) tak se mi dost často v Praze v budově přepínal mobil ze 4G do 2G ta síť je vážně tragická. Téčko je v pohodě. Holt mají líp optimalizovanou síť.


Offline - Junior Profil 
30. 1. 2021 01:21 Odeslat příspěvek
Bere se volání z O2 na Emtéčko jako volání v síti? U nás situace - číslo 606xxxxxx přenesené od O2 k Emtéčku. Mám SIM O2 a je zaplá hláška o volání do jiné sítě. Při volání na toto číslo se nic neozve, při volání na 606 přenesené k VF je hláška OK. Je to tedy zase jen chyba v chytré sítí? ;)


Offline - Junior Profil 
30. 1. 2021 06:37 Odeslat příspěvek
Ne nebere. Je to samostatný virtuál , který má pouze pronajatou síť O2.


Offline - Junior Profil 
30. 1. 2021 23:08 Odeslat příspěvek
Nevite jak je to v soucasnosti se sdilenim site T-Mobile a O2? Neni to zrusene? Mam v mobilu dve simky a na kazde je jiny signal.


Offline - Junior Profil 
30. 1. 2021 23:44 Odeslat příspěvek
Zrušené to není, záleží kde se nacházíš jestli ve městě nebo na venkově a také jestli obě SIM mají naladěné stejný typ sítě, 2G/3G/4G/5G.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114 ... 125  Další stránka
Stránka 111 z 125 [ Příspěvků: 1872 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies