MobilMania.cz

Přihlásit se


 Další stránka

Předplacená karta pro dítě

Offline - Junior Profil 
8. 12. 2014 20:36 Odeslat příspěvek
Ahoj, může mi někdo poradit která předplacenka je nejvhodnější pro dítě? Předpokládám jen málo volání a nějaké SMS, data jen velmi omezeně a vždy jen pár kb denně. Nemělo by se platit vůbec nic pravidelně, tzn. nepoužívám = neplatím.

Celkově mi připadá nejvhodnější Oskarta, nízké ceny za volání a SMS, data možno platit průběžně po MB (nemusím platit žádný paušál za data). Je v tom nějaký háček, kvůli kterému by bylo lepší vybrat něco jiného?

A je možné si u předplacenek vybrat číslo, nebo to jde jen u tarifu?
Poslední příspěvek


Offline - Uživatel deaktivován Profil 
8. 12. 2014 20:38 Odeslat příspěvek
Kaktus a číslo si můžeš vybrat :-)


Offline - Kolemjdoucí Profil 
8. 12. 2014 20:50 Odeslat příspěvek
Podle mě je ideální Óčkomobil - mám ho od srpna a jsem s ním spokojenej na 100 procent. Hlavní výhodou je ten internet zdarma, kterej funguje pořád, i když je člověk bez kreditu. :-)


Offline - VIP uživatel Profil 
8. 12. 2014 21:23 Odeslat příspěvek
Co takhle http://www.mobil.cz
Výhodou je internet zdarma, po dobití měsíc plnou rychlostí, potom zpomaleně.


Offline - Uživatel deaktivován Profil 
8. 12. 2014 21:36 Odeslat příspěvek
Mobil.cz a Óčkomobil je myslím totéž... ?


Offline - Kolemjdoucí Profil 
8. 12. 2014 21:45 Odeslat příspěvek
Jj, teď je to v podstatě to samý, ale časem má mít Óčkomobil i výhody navíc (něco, co se týká hudby). Ale teď tam zatím rozdíl není. :-)


Offline - Junior Profil 
8. 12. 2014 21:58 Odeslat příspěvek
Díky za tip, Mobil.cz vypadá dobře, volání jen o 20 haléřů dražší než Oskarta a internet zadarmo minimální rychlostí je pro tento účel asi lepší než rychlý internet za peníze.


Offline - VIP uživatel Profil 
8. 12. 2014 22:02 Odeslat příspěvek
Kaktus nebo Mobil.cz, ale i ta Oskarta by šla. Každé má své plus a mínus, je třeba prostudovat.


Offline - Junior Profil 
8. 12. 2014 22:56 Odeslat příspěvek
Já jsem dceři koupil Bleskmobil. Důvod je jasný - volání na jedno číslo (mamince) ceníkově za 1 Kč a jinam za 2,50 Kč plus SMS po 1,50 Kč. Ve skutečnosti ale za méně - kromě prvního nákupu karty jsem zatím za celé dva roky nikdy nedobíjel bez nějaké akce. Minimálně to bylo stokoruna navíc (25 až 33% podle podmínek toho minima, zda to bylo 300 nebo 200), dvakrát i dvojnásobek kreditu. V průměru to tedy vychází volání na jedno za skutečných 70 hal., jinak po 1,75 Kč a SMS po 1,05 Kč. U volání účtování první celá minuta, pak po vteřinách. A internet na měsíc za skutečných 70 Kč, pokud by na něm někdo trval (mimochodem i po zpomalení to celkem jde).


-
8. 12. 2014 23:12 Odeslat příspěvek
Jedině Tesco Mobile. Výhodnější než všechno, co tu dosud padlo.


Offline - Ex-moderátor Profil 
9. 12. 2014 07:25 Odeslat příspěvek
Ačkoli T-mobile nemusím, zvolil bych buť Kaktus (účtování po sekundách, internet se účtuje po kb nebo stovkách kb....FB zdarma vidím jako pochybnou výhodu u smartphonu, kde se blbě hlídá, co všechno si telefon na pozadí stahuje) nebo Mobil.cz (ceny za volání a sms nic extra, ale ani nic hrozného, jenže data jsou zdarma, takže i když si telefon bude chtít stahovat kde co při aktivovaných datech, nezmizí kredit rychlostí blesku).
Sám používám Bleskmobil a spokojenost. Ceny podobné jako ostatní, ale účtují po minutách, člověk se připojí na net a hned platí 20Kč za den nebo přes stovku za měsíc, což je dobrý důvod, proč jej nedoporučit. Jeho jedinou předností je možnost vybrat jedno číslo a tomu volat za korunu.


Offline - Junior Profil 
9. 12. 2014 08:35 Odeslat příspěvek
http://www.vodafone.cz/karta-pro-skolaka/
Myslím, že po aktivaci dávají internet zdarma na týden.
A jako superbonus dostanete omalovánky a pastelky. A to se vyplatí. :tleskani


-
9. 12. 2014 11:43 Odeslat příspěvek
sonix: A když bude chtít poslat SMS, tak mu nezbude nic jiného, než si nabít kredit, když ty SIM jsou s nulovým kreditem a to se vyplatí. :-D Vlastně může vymalovávat omalovánky místo SMS.

comment: Vhodné nabídky zazněly v úvodu vlákna - Očkomobil, Mobil, Oskarta, Kaktus. Když nebudete spokojeni, tak buď číslo přenést a nebo si pořídit jinou kartu od jiného poskytovatele. :-)


Offline - Junior Profil 
12. 12. 2014 07:43 Odeslat příspěvek
pm81: To je fakt logika. Copak ostatní karty se dobijet nemusí? Samozřejmě na některých je kredit 10 Kč, ale ten se po vyčerpání neobnovuje!!! A hlavně proč posílat SMS když můžu volat zdarma!!!
Samozřejmě by také šlo třeba přehazovat simkarty, což už je dost složité, ale řešil by to duální mobil.


Offline - Junior Profil 
12. 12. 2014 09:46 Odeslat příspěvek
mobil.cz internet zadarmo po 30dnech když se znovu nedobije tak sice pomaly ale zadarmo.
Kaktus data 1kč/MB ale zase učtovaní 1+1 místo 60+1 u mobil.cz
U Kaktusu je zhruba každych 8 dní akce dobiješ 200kč dostaneš 400kč...pak naklady padají napolovinu....bonusový kredit platí 30dní....a u Kaktusu stací 50kč na rok dobít u mobil.cz 6 mesíců 200kč
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku 1, 2, #  Další stránka
Stránka 1 z 2 [ Příspěvků: 21 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies