MobilMania.cz

Přihlásit se




Po portaci nechodí SMS

Offline - Junior Profil 
27. 7. 2015 19:41 Odeslat příspěvek
Ahoj,

předem se omlouvám, pokud toto téma vkládám do nevhodné sekce, ale nenašel jsem žádnou vhodnější. Teď k problému:

Přenesl jsem číslo od Tesco Mobile k Mobil.cz a od portace, která proběhla ve středu 22.7.2015 mi nechodí SMS z žádné sítě, kromě T-Mobile. Zkoušeno z několika čísel a prostě nepřijde. Dle vyjádření "techniků" Mobil.cz je u nich vše OK. Už nevím co mám dělat, operátoři ze mě dělají akorát deb*la.

Máte s tímto problémem někdo zkušenost? Jak tento problém vyřešit? Napadá mě podat podnět ČTÚ, jenže je otázka, zda s tím něco udělají?

Za každou radu předem moc děkuji :-)
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
27. 7. 2015 20:30 Odeslat příspěvek
Zkus kontaktovat Tesco, obcas po prenosu zustane chyba na pozadi puvodniho opa (cast aktivni sluzby) a pak jdou jen vybrane hovory/sms z dane site.


Offline - Junior Profil 
28. 7. 2015 06:39 Odeslat příspěvek
Děkuji moc. Zavolám na Tesco a pak dám vědět. Snad bude problém tam.


Offline - VIP uživatel Profil 
28. 7. 2015 06:40 Odeslat příspěvek
Také jsem měl podobný problém. Kontaktoval jsem operátora, ke kterému jsem číslo přenesl. Pak pár dnů počkat a když nic, tak na něj zase zatlačit ....


Offline - Junior Profil 
28. 7. 2015 08:21 Odeslat příspěvek
Vypada na nedotazenou portaci kdy v DB ostatnich neni reflektovana zmena routingu. Nejsnazsi cesta: necht si nekdo s o2 / vf cislem stezuje, ze na tvoje cislo nelze poslat SMS od portace k mobil.cz , oprava by mela trvat radove hodiny.


Offline - Junior Profil 
28. 7. 2015 09:39 Odeslat příspěvek
Děkuji moc za rady. Kontaktoval jsem Tesco Mobile a popsal důvod, který uvádíte. Tak doufám, že dojde co nejrychleji k nápravě. Pak budu informovat a ještě jednou moc děkuji :-)

-- 30. 7. 2015 18:04 --

Tak SMS uz chodi, stacilo zatlacit ma puvodniho operatora od ktereho jsem cislo prenasel (Tesco Mobile). Diky moc vsem za rady a nasmerovani :-)
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď

Stránka 1 z 1 [ Příspěvků: 6 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies