MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

SAZKAmobil v síti Vodafone - obecná diskuze

Offline - Junior Profil 
30. 10. 2021 12:42 Odeslat příspěvek
Neomezena data u sazka mobil akce : https://www.dotekomanie.cz/2021/10/sazk ... ovy-nasup/
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
20. 11. 2021 11:08 Odeslat příspěvek
tak ten neomezený datový nášup byl tak neomezený že 15.11 to ukončily.


Offline - osobne Profil 
20. 11. 2021 12:15 Odeslat příspěvek
Asi o to byl tak velký zájem, že vyčerpali kvótu dříve. Já bych se tomu ani dedivil, české vovce jsou zvyklé platit operátorúm opravdu hodně a keště si při tom spokojeně békat.


Offline - Expert na retence Profil 
20. 1. 2022 19:37 Odeslat příspěvek
Jak je to s platností ještě neaktivované karty? Mám tu rok a čtvrt neaktivované SIM, nikde na nich není nic napsané. Operátorka na lince na tuto otázku vůbec neznala odpověď, s čímž jsem se u mobilního operátora setkal poprvé. Je vůbec možné, že zaměstnanec operátora neumí odpovědět?


Offline - Junior Profil 
20. 1. 2022 20:02 Odeslat příspěvek
Tak zavolej znova, treba narazis na nekoho, kdo ti odpovi.


Offline - Expert na retence Profil 
20. 1. 2022 20:03 Odeslat příspěvek
Vtipné...


Offline - osobne Profil 
20. 1. 2022 20:50 Odeslat příspěvek
P3p3k píše
Tak zavolej znova, treba narazis na nekoho, kdo ti odpovi.

To ale neznanená, že odpoví správně.


Offline - Junior Profil 
21. 1. 2022 01:15 Odeslat příspěvek
Tak jestli vis o jine moznosti, napis to sem.


Offline - osobne Profil 
21. 1. 2022 05:08 Odeslat příspěvek
Vyzkoušet, otestovat, jiná možnost asi nebude.


Offline - Junior Profil 
21. 1. 2022 08:02 Odeslat příspěvek
Platnost neaktivovaných simek má být neomezená. Po delší době jsem před Vánoci několik aktivoval....


-
21. 1. 2022 13:53 Odeslat příspěvek
Že by tohle Raziel nevěděl? To se mi nějak nezdá ;)


Offline - Expert na retence Profil 
21. 1. 2022 14:31 Odeslat příspěvek
Raziel neví všechno. Raziel se zabývá zejména hlavní trojkou, Kaktusem a pár dalšími virtuály. Raziel nicméně ví, že Sazkamobil je totální bizár, který nechce snad nikdo. Operátoři nic nevědí, nic neumí, a to ani obyčejné portace, které poté, co mi ji 2x zmrvili, už nepoužívám. :-) Jestli něco fakt nechceš, tak je to Sazkamobil.:-]


Offline - Junior Profil 
22. 1. 2022 23:37 Odeslat příspěvek
I u Sazkamobil lze najít výhodné kombinace, například internet s určitou fintou relativně lacině.... Atd...
Musí se ale MYSLET a KOMBINOVAT, jako u Kaktusu :D


Offline - Junior Profil 
23. 1. 2022 01:31 Odeslat příspěvek
@Raziel-CZ: Jenom protože máte Vy špatnou zkušenost se SazkaMobil neznamená že je to špatný operátor. Já jsem s rodinou už několik let u nich a všichni jsme spokojení a dosud jsem neměla s nima žádný problém při komunikaci ani nikdo z mé rodiny.


-
23. 1. 2022 05:47 Odeslat příspěvek
Raziel-CZ píše
Raziel neví všechno. Raziel se zabývá zejména hlavní trojkou, Kaktusem a pár dalšími virtuály. Raziel nicméně ví, že Sazkamobil je totální bizár, který nechce snad nikdo. Operátoři nic nevědí, nic neumí, a to ani obyčejné portace, které poté, co mi ji 2x zmrvili, už nepoužívám. :-) Jestli něco fakt nechceš, tak je to Sazkamobil.:-]

Bizár je o sobě mluvit ve třetí osobě ;)
A brát se tak strašně vážně :)
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 ... 28  Další stránka
Stránka 23 z 28 [ Příspěvků: 410 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies