MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

SAZKAmobil v síti Vodafone - obecná diskuze

Offline - Mírně pokročilý Profil 
2. 2. 2019 12:48 Odeslat příspěvek
Ano, o Kaktusu jsem psal (i když chybně 64/64kBps). Takže dnes už si operator opravdu nechá zaplatit úplně za každý MB. Přitom i PoFUP stačí třeba dětem na chat, nebo nouzové vyhledání spoje.
Poslední příspěvek


Offline - Pokročilý Profil 
2. 2. 2019 20:15 Odeslat příspěvek
Tak s tou Sazkou aspoň že nechá pofup... A pak že Kůžel a Láska nezvítězí nad lží a nenávistí našich operátorů! Ale k tomu rušení pofupu to není pravda že to operátora nic nestojí. Pokud se používá pofup v rámci EU regulovaného roamingu tak musí operátor platit data zahraničnímu. A jelikož je to pofup tak z toho nemá žádný penízky navíc. Kdyby pofup nechali jen pokud je člověk přihlášený do své domovské sítě jako bonus (jako na Sk) tak by to asi ČTÚ zkouslo.


Offline - Junior Profil 
8. 2. 2019 14:41 Odeslat příspěvek
Tak od 18.2.2019 bude jako odměna za dobití minuta volání i SMS za 1Kč, místo nyní za 1,50Kč minuta a 1,30Kč SMS. Ptala jsem se na to u SazkaMobil.


Offline - Junior Profil 
8. 2. 2019 15:39 Odeslat příspěvek
Uvařuji o převodu z Kaktusu. Jestli to chápu dobře tak za dobití 300Kč jako odměnu 1GB a po vyčerpání můžu aktivovat balíček Internet na měsíc za stovku. To je nějaký nový balíček?


Offline - Pokročilý Profil 
9. 2. 2019 12:39 Odeslat příspěvek
Podle podmínek na webu i v ceníku je uvedeno že po vyčerpání volitelné výhody 1 GB za dobití zůstává pofup 32kbit. Nikde jsem nenašel balíček dat za 100? Za 50,- je 100MB, za 150,- 500MB atd.


Offline - Junior Profil 
9. 2. 2019 13:19 Odeslat příspěvek
Tech 1GB za 100Kč lze aktivovat údajně jen přes aplikaci a nikoliv přes webovou samoobsluhu.


Offline - Junior Profil 
9. 2. 2019 13:54 Odeslat příspěvek
Jj už to vím. Balíček lze aktivovat přes aplikaci. Balíčky-Mobilní internet-Zvolit jiný-internet na měsíc- 1GB 100Kč


Offline - Pokročilý Profil 
10. 2. 2019 09:55 Odeslat příspěvek
V čem vychází lépe Sazka než Kaktus? Chápu že pro někoho může vypadat složitě hlídání dobíjení pouze v HD ale pak vychází vždy lépe Kaktus. Pokud přihlédnu k tomu že u Kaktusu se vše nevyužité převádí do dalších balíčků data/minuty/sms a lepší tarifikace 1+1 tak mi i při základních cenách vychází lépe Kaktus.


Offline - Junior Profil 
10. 2. 2019 10:42 Odeslat příspěvek
Třeba já mám Kaktus a dobíječku jsem čekal tenhle týden. Mám sice ještě kredit, tkže jsem koupil
balíček 500 MB, ale poslední dobou se mi zdá, že kaktus dělá HD po 3 týdnech. Sazkamobil teď nabízí balíček 1GB za stovku a když budu využívat výhodu za dobití 1GB zarma nebo volání za korunu tak si myslím, že dorovnává Kaktus. Číslo zatím převádět nebudu jenom projedu kredit Kaktusu a simku přehodím. Třeba Kaktus do roku (platnost sim Kaktusu) něco vylepší.


Offline - Pokročilý Profil 
10. 2. 2019 11:18 Odeslat příspěvek
Jasně každý má jiné priority mě by u Sazky vadilo že VPN není za dobití narozdíl od Kaktusu kde stačí dobít 200 pro volání v síti(bez SMS) a navíc u Sazky lze vybrat JEDNU ZE 4 odměn takže buď VPN nebo 1GB nebo levné volání a SMS nebo 100kč kreditu navíc. Pokud bych nechtěl hlídat HD a nebylo překážkou dobíjet v Tescu tak Tesco vychází s edicí 2x kredit taky lepší. Ale chápu že ne každý má v blízkosti Tesco. jinak ke Kaktusu se mi nejvíc líbí následující příspěvek viewtopic.php?p=11809224#p11809224


Offline - Junior Profil 
10. 2. 2019 11:25 Odeslat příspěvek
Popřípadě budu u simky Kaktusu ve druhém slotu syslit data. Napadlo mě že je škoda, že Sazka
jako velký moloch není 4.operátor. Třeba by rozbil Kartel a nabídnul lepší ceny.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
22. 2. 2019 19:40 Odeslat příspěvek
Měl sem zaplacených 1GB za 100 Kč a zbývalo mi dnes 600MB.nabil sem si za 300 Kč a jako odměnu mám 1GB zdarma.1GB mi bylo přičteno,ale těch 600MB zmizelo!podle operátora je to v pořádku.da se s tím něco dělat?docela nefér!

-- 22. 2. 2019 20:04 --

Tak po hovoru na infolinka mi bylo přičteno 95kc.


Offline - Moderátor Profil 
28. 8. 2019 13:07 Odeslat příspěvek
SazkaMobil rozdává ke každé nové SIM data zdarma nebo volání a SMS za korunu
https://www.mobilenet.cz/clanky/sazkamo ... runu-38636


Offline - Pokročilý Profil 
29. 8. 2019 08:21 Odeslat příspěvek
Tohle není novinka. Je to už 14 dní staré. Pouze oživili původní článek.
Nehledě na to, že tohle je trochu mimo a SIM stojí peníze a není zdarma.


Offline - Junior Profil 
29. 8. 2019 11:13 Odeslat příspěvek
Ipanema píše
Tohle není novinka. Je to už 14 dní staré. Pouze oživili původní článek.
Nehledě na to, že tohle je trochu mimo a SIM stojí peníze a není zdarma.


Co to meleš za capiny! SIM karta je úplně zdarma a úvodní kredit 150 Kč dostaneš ještě za polovinu a to celkově jen za 75 Kč včetně poštovného.

Nechtěl by jsi ji náhodou úplně úplně zdarma s kreditem od 300 Kč a k tomu ještě na měsíc balíček 5 GB nebo nejlépe 10 GB?!

Nejsi ty náhodou z Čech, že chováš jak typický vychcaný Čecháček nebo Pražáček co by nejraději úplně vše zdarma nebo za pakatel?!
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 28  Další stránka
Stránka 19 z 28 [ Příspěvků: 410 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies