MobilMania.cz

Přihlásit se




Lidl Connect

Offline - Junior Profil 
22. 5. 2021 14:27 Odeslat příspěvek
Zdar všem.
Možná víte, že Lidl v Německu nabízí i mobilní služby, které jsou na naše poměry hodně dobré (cenově). Pojďme udělat hajp, napsat co nejvíc lidí Lidlu na FB nebo jiným kanálem, že to chceme taky. Já vím, že to je marné, ale pojďme to zkusit. Nepište mi, že je to na nic a že to nikam nepovede. Prostě jim napište. Diky všem.

Přílohy

Screenshot_2021-05-22-13-38-52-01.jpeg
Screenshot_2021-05-22-13-38-52-01.jpeg
[ 130.78 | Zobrazeno 73 krát ]


Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
22. 5. 2021 14:37 Odeslat příspěvek
A proč by měl chtít Lidl dobrovolně prodělávat? U nás jsou nezávislí virtualové nekonkurenceschopní, neboť musí platit operátorům víc než zákazníci. Spíš pište stížnosti na ČTU, které to dlouhodobě kryje.
https://www.lupa.cz/clanky/petr-benysek-cesky-bezdrat-velci-operatori-s-nami-vubec-nejednaji-rikaji-ze-maji-virtualu-dost/


Offline - Junior Profil 
22. 5. 2021 14:49 Odeslat příspěvek
ČTÚ jsem již v minulosti psal. Odepisovat mi zde nemá smysl. Tím ničemu nepomůžeš. Já vím, že je malá, až nulová šance, že Lidl přijde s levnými mobilními službami. Ale pokud máš čas psát mi zde že to nejde, tak obětuj dvě minuty a napiš Lidlu. Možná by byl schopen si vyjednat lepší podmínky.


Offline - Junior Profil 
23. 5. 2021 07:46 Odeslat příspěvek
Lidl Connect funguje i v dalších zemích (Rakousko, Švýcarsko). Co vím, tak v Rakousku jsou ty ceny ještě výhodnější. Konkrétně v Rakousku funguje řada virtuálů pod značkou obchodních řetězců (Hofer Telekom, S-Budget Mobile, Lidl Connect, atd). Pokud by se naši “velkoobchodníci” snažili, mohli už dávno něco rozjed.


Offline - Junior Profil 
23. 5. 2021 07:52 Odeslat příspěvek
Sepiste nejakej text a klidne jim to budu posilat pravidelne.


Offline - Junior Profil 
23. 5. 2021 08:42 Odeslat příspěvek
anonymius: tak asi by měl každý napsat sám svými slovy, aby si nemysleli, že tam píše jeden člověk z různých účtů. Napiš prostě že Lidl v Německu, Rakousku atd. nabízí svým zákazníkům levné mobilní služby a že bys jako zákazník Lidlu v Česku chtěl taky využít podobné nabídky. Případně, že jako zákazník Lidlu v ČR se cítíš diskriminován, že Lidl nabízí levné mobilní​služby v Rakousku a Německu. A v Česku tu možnost nemáme.


Offline - Junior Profil 
23. 5. 2021 09:28 Odeslat příspěvek
Nejak po tom netuzim. Staci tesco mobile a to je taky *****


Offline - Pokročilý Profil 
24. 5. 2021 05:57 Odeslat příspěvek
Tesco měl slibný začátek ale jak O2 utahovalo postupně šrouby tak už se většině lidem nevyplatí.


Offline - Junior Profil 
24. 5. 2021 09:06 Odeslat příspěvek
Zatím moc příspěvků na FB Lidlu nevidím :D škoda...


Offline - Junior Profil 
24. 5. 2021 09:16 Odeslat příspěvek
Český Lidl má taky levné tarify u O2... Zaměstnanci na to dostávají voucher.


Offline - Junior Profil 
24. 5. 2021 13:16 Odeslat příspěvek
Já myslel,že u Vodafone.
www.vodafone.cz/lidl


Offline - Junior Profil 
25. 5. 2021 10:18 Odeslat příspěvek
S vodafone to již skončilo... Tak jako to tam mají české dráhy, tak i Lidl, nechápu proč, když tu službu nenabízí. Manželka dělá u Lidlu a donesla domů nabídku, bídnou nabídku, O2 jsou zlodějská banda.


Offline - Junior Profil 
26. 5. 2021 05:33 Odeslat příspěvek
Možná zdražují firmám aby mohli snížit ceny běžným zákazníkům :D :D
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď

Stránka 1 z 1 [ Příspěvků: 13 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies