MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Kaktus v síti T-Mobile - obecná diskuze

Offline - Junior Profil 
2. 1. 2022 11:19 Odeslat příspěvek
Můžeš zde hodit odkaz na FCB, kde vánoční dárek sliboval?
Poslední příspěvek


-
2. 1. 2022 11:24 Odeslat příspěvek
cosmicboy píše
lucavka píše
cosmicboy píše
Ano, slovo podvodník úplně nepadlo. Ale když někdo napíše, že nás Kaktus navnadil a pak bylo houby, či že nás přečůral... To není chování podvodníka?

Takže, když mi zaměstnanec firmy napíše na oficiálním komunukační kanál, že bude vánoční akce, nic to neznamená? Ty snad s tím Kaktusem souložíš, to není jinak možný ;)


Můžeš mi říct, co je oficiální komunikační kanál, jméno toho zaměstnance a jeho "slib" zde ocitovat? A rovnou říkám, že cokoliv zde (v této diskuzi) není oficiální komunikační kanál, vše zde uvedené není oficiálně Kaktusem řečeno ani pro ně závazné!

1. Chat na webu mujkaktus.cz karta FAQ
2. Verča
3. Ano, na Vánoce chystáme překvapení, kdy neřeknu, co přesně neřeknu, to by nebylo překvapení, ale akce bude a bude to velký. Čus bus Kaktus - na můj dotaz bylo takto nějak odpovězeno, není to úplně citace, ale podstatu to vystihuje.
4. Takže žádný čerpání informací zde na webu, aby bylo jasno!

Jestli máš submisivní sklony a Kaktus ti ojebáváníčkem plní tvá přání, tvoje věc, ale mě do toho netahej ;)


Offline - Mírně pokročilý Profil 
2. 1. 2022 11:29 Odeslat příspěvek
Ipanema píše
U posledního příspěvku na FB odepisuje podpora komusi na dotaz s VoLTE: "zatím to neplánujeme".

No jasně, tak ono záleží, co kterej supporťák zrovna napíše, protože masu to nezajímá. Navíc když low cost, tak se vším, co k tomu patří. Stejně ta parta pěti lidí z TM, co tuto značku na FB řídí (s podporou ostatních TM týmů), to stejně neovlivní. 4 týdny zpátky píšou: "Do budoucna ho chceme, tak snad to klapne � Iveta", tak asi tak.


-
2. 1. 2022 11:32 Odeslat příspěvek
eetg píše
Asi nemá cenu Kaktusfanclub přesvědčovat, že s nimi Kaktus trochu klamavě jedná (wysírá), oni to považují za OK, protože je to jen takové neoficiální facebookové klamavé jednání, které asi nepovažují ani za společensky závadné.

Ne, vskutku nemá ;)
Facebook je sám sobě dost nechutnej a je vidět, jak jeho algoritmy mění myšlení lidí. Hezky popsáno v knize Krmit démony. A značky, jako třeba Kaktus, toho využívají.


Offline - osobne Profil 
2. 1. 2022 11:39 Odeslat příspěvek
wit.cz píše
Ipanema píše
U posledního příspěvku na FB odepisuje podpora komusi na dotaz s VoLTE: "zatím to neplánujeme".

No jasně, tak ono záleží, co kterej supporťák zrovna napíše, protože masu to nezajímá. Navíc když low cost, tak se vším, co k tomu patří. Stejně ta parta pěti lidí z TM, co tuto značku na FB řídí (s podporou ostatních TM týmů), to stejně neovlivní. 4 týdny zpátky píšou: "Do budoucna ho chceme, tak snad to klapne � Iveta", tak asi tak.

No oni to jsou asi všichni zaměstnanci T-M, ráno přidou do práce a teprve při rozdělování úkolů se od vedoucího dozvědí, jestli budou ten den dělat telefonický support pro T-M nebo facebookový pro Kaktus, anebo oboje najednou s tím, že když nikdo na support T-M nezavolá, můžou psát rady na Kaktus facebook. Ve všeobecných podmínkách Kaktusu defakto píšou, že klienti Kaktusu uzavírají smlouvu s: T-Mobile Czech Republic a.s., se sídlem Tomíčkova 2144/1, 148 00 Praha 4, IČ 64949681.


Naposledy upravil eetg dne 2. 1. 2022 11:48, celkově upraveno 2


Offline - Pokročilý Profil 
2. 1. 2022 11:40 Odeslat příspěvek
Kaktus-díky dobíječkám-je nejvýhodnější op na předplacence v ČR. Základní max. cena volání bez balíčku 1,25Kč s tarifikací 1+1, díky vhodné kombinaci jednorázových balíčků se lze dostat až k ceně 0,75Kč/minutu. Jsou předplacenky i s flatem ale tam je cena úplně jinde. Data jsou díky božímu balíčku taky celkem fér (100 měsíčně za 6GB s převodem všech nevyužitých jednotek), komu stačí 1GB má Twist akční roční balíček a komu je to málo tak za 300 měsíčně 100GB Datamánie. Kdo jiný to má?


Offline - osobne Profil 
2. 1. 2022 11:46 Odeslat příspěvek
To že nabízí Kaktus pro určitý segment trhu nejvýhodnější nabídku, ještě neznamená, že se zákazníky nejedná klamavým způsobem. Koneckonců se zákazníky Kaktusu jednají přímo zaměstnanci T-Mobilu, proč by měli své chování měnit?


-
2. 1. 2022 11:50 Odeslat příspěvek
hauzz píše
Kaktus-díky dobíječkám-je nejvýhodnější op na předplacence v ČR. Základní max. cena volání bez balíčku 1,25Kč s tarifikací 1+1, díky vhodné kombinaci jednorázových balíčků se lze dostat až k ceně 0,75Kč/minutu. Jsou předplacenky i s flatem ale tam je cena úplně jinde. Data jsou díky božímu balíčku taky celkem fér (100 měsíčně za 6GB s převodem všech nevyužitých jednotek), komu stačí 1GB má Twist akční roční balíček a komu je to málo tak za 300 měsíčně 100GB Datamánie. Kdo jiný to má?

Nerozporuji, ale co to má dělat s úrovní komunikace Kaktusu? Něco slíbí a nesplní, ano děje se to béžně vcelku všude, ale jistě není dobré brát to jako normu. Na tom se jistě shodneme ;)


Offline - Junior Profil 
2. 1. 2022 12:47 Odeslat příspěvek
Kaktus je pro mě aktuálně (díky Dobíječkám) nejvýhodnější operátor. Co bude zítra nebo za rok těžko říct, kdykoliv jsem připraven jej opustit - takže žádný fanatismus v tom určitě není. Jen zde polemizuji nad tím, jak se z naprosto neověřené informace pro mnoho lidí stane příslib a pak se čertí, že slib nebyl splněn. Opakuji - na jejich webu ani FB nic slíbeno nebylo. Takže nechápu, v čem se mnou Kaktus vy***ává. Plní, co slíbil a ještě svůj slib násobí Dobíječkami. Kolik z vás tady má písemné potvrzení (či odkaz, printscreen...), který by dokázal opak? A pokud má někdo pocit, že je poveden, proč se nebrání? Min. nějakým slušným dotazem přímo na Kaktus? Proč se Kaktusu nezeptáte, jak se hodlají postavit k tomu, že něco slíbili a nedodrželi? Já se určitě ptát nebudu, protože opravdu nemám pocit, že bych byl nějak oklamán.


Offline - osobne Profil 
2. 1. 2022 13:03 Odeslat příspěvek
Stejnë tak se jich nebudeš ptát, až zruší dobíječky, není to do budoucna oficiálně garantované, jen nĕjaký tweet na fcb. Přesto při hodnocení výhodnosti sluźeb automaticky počítáš s dobìječkama.

Třeba takový dvojnásobný kredit za první dobití měl skutečnĕ smluvní základ, ale dle jejich podmínek platil jen do konce roku 2021.
https://www.mujkaktus.cz/documents/285543/0/Obchodn%C3%AD+podm%C3%ADnky+odm%C4%9Bny+za+prvn%C3%AD+dobit%C3%AD/89400acc-f698-4a4b-b706-3c0d2fd44729?version=1.1


Offline - Junior Profil 
2. 1. 2022 13:16 Odeslat příspěvek
A to celou dobu řeším - všichni se tu čertíte, že není splněno něco, co ani nebylo nikdy slíbeno/garantováno :-D. Takže nechápu, v čem mám být podveden :-D. A jestli je někdo přesvědčen o tom, že byl podveden, ať předloží důkaz, příp. se dotáže Kaktusu. Sám jsem na důkaz a odpověď zvědav :-D.

-- 2. 1. 2022 13:18 --

A ano, až zruší Dobíječky, tak se ptát nebudu. Ano, bude mě to štvát a pravděpodobně i uteču jinam, ale určitě nikdy a nikde nebudu říkat, jak mě oklamali, když přestali nabízet to, co nikdy ani neslíbili/negarantovali.


Offline - Pokročilý Profil 
2. 1. 2022 13:25 Odeslat příspěvek
Určitě se nářadím mezi fanatiky obhajující toho či onoho opa. Sám používám T-M retenci pro většinu rodiny z důvodu nejvýhodnější nabídky na flat + rozumnou porci dat. Dceři která volá minimálně ale využije data za rozumnou cenu tak Kaktus a jeho Boží balíček je bezkonkurenční. Určitě nemám problém přejít kdykoliv kamkoliv pokud bude výhodnější nabídka. Jak už jsem psal vícekrát-Kaktus určitě není pro každého. Je pro toho co je ochotný obětovat nějaký čas na výpočet předpokládané spotřeby a vhodně si nastavit balíčky. Pak už jen občas hlídat dobíječky (jsou na to i apky nebo si hlídat zdejší vlákno chceš přidat) a dobít v dobíječce. Za to se může odměnit (opět pro někoho - řekl bych asi většinu předplacenkářů) nejvýhodnějšími cenami za nakoupené jednotky. Tarifikace 1+1 a nekonečné převody nespotřebovaných jednotek do dalších balíčků - už vidíte jak s vámi ten zlý Kaktus hraje nefér?


Offline - osobne Profil 
2. 1. 2022 13:35 Odeslat příspěvek
Tvrdíte tu hoši, že nejste Kaktus fanatici. A přitom co všechno dokážete na obranu Kaktusu spustit jen proto, że jsem si v jednom příspĕvku dovolil drze napsat, że nedali dobíječku na silvestra škrti. Tím to totiž celé začlo. Zamyslete se nad tím svým údajnĕ neexistujícím fanatismem trochu. Normálního človĕka by to totiž k takovým oslavným ódám na Kaktus vyprovokovat nemohlo.
:D

jjrr píše
To nedají škrti dobíječku ani na Silvestra, když nedali na Štědrý den Vánoční?


Offline - Junior Profil 
2. 1. 2022 14:02 Odeslat příspěvek
hauzz píše
Kaktus-díky dobíječkám-je nejvýhodnější op na předplacence v ČR. Základní max. cena volání bez balíčku 1,25Kč s tarifikací 1+1, díky vhodné kombinaci jednorázových balíčků se lze dostat až k ceně 0,75Kč/minutu. Jsou předplacenky i s flatem ale tam je cena úplně jinde. Data jsou díky božímu balíčku taky celkem fér (100 měsíčně za 6GB s převodem všech nevyužitých jednotek), komu stačí 1GB má Twist akční roční balíček a komu je to málo tak za 300 měsíčně 100GB Datamánie. Kdo jiný to má?

A to je právě ono. Zásadně jsem proti chválení Kaktusu. T-mobile jsou dacani, protože takové podmínky poskytují jen SVOJÍ značce. Jinému virtuálovi to nedají.
Takže je to NAOPAK. Jak to, že T-mobile nedá dobré podmínky i jiným virtuálům, aby byla konkurence a nemuseli jsme čekat na takové lumpárny, jako doublekredit, když si T-mobile zrovna usmyslí, že ho dá... A podobně.

-- 2. 1. 2022 14:02 --

eetg píše
To že nabízí Kaktus pro určitý segment trhu nejvýhodnější nabídku, ještě neznamená, že se zákazníky nejedná klamavým způsobem. Koneckonců se zákazníky Kaktusu jednají přímo zaměstnanci T-Mobilu, proč by měli své chování měnit?

Ano, tak to je.


Offline - Pokročilý Profil 
2. 1. 2022 14:10 Odeslat příspěvek
Vaše frustrace je jen důsledek nereálných a přehnaných očekávání. Jak malé děti ve školce před a po Ježíškovi....
Je někde ve všeobecných podmínkách Kaktusu něco o vánočních dárcích? Není a vo tom to je....
Pochopte že operátoři a virtualové nejsou charita, služby poskytují za účelem dosažení zisku (rozuměj podojení zákazníka) a tak je třeba k nim přistupovat. Udělají jen to, co si v danou chvíli vyhodnotí jako efektivní i kdyby nakrásně měsíc před tím naznačovali něco jiného.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 597, 598, 599, 600, 601, 602, 603 ... 927  Další stránka
Stránka 600 z 927 [ Příspěvků: 13905 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies