MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

O2 Family - kauza NAPOŘÁD a GARANTUJEME

Offline - Junior Profil 
31. 1. 2022 02:21 Odeslat příspěvek
Doplnuji, ze zadny poskytovatel neni povinnen urcity tarif poskytovat navzdy. Pokud o2family ten to tarif poskytovat nechce, take muze smlouvu jednostranne ukoncit s vypovedni lhutou.
Alternativne doporucuji emtecko 300min za 180 Kc (bez dat).
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
31. 1. 2022 05:56 Odeslat příspěvek
Že se na ně Něvy*ereš. Přejdi ke Ksktusu, kde máš za 300 všeho dost, převádí nevyčerpané a ještě je to bez úvazku.


Offline - Pokročilý Profil 
31. 1. 2022 07:19 Odeslat příspěvek
Kaktus - když používá tlačítkový telefon - není úplně nejšťastnější řešení. Určitě by se dal (za 300 lze díky dobíječkám mít 400 minut s tarifikací 1+1), ale používání dobíječek a hlídání minut když zrovna dochází samoobnovující balíček není zrovna komfortní. Kdyby používal patlafon, měl by apku a Widget na ploše s kreditem a minutama z balíčku tak by byl přeci jen použitelnější. Navíc apka na upozornění dobíječky což je dnes pro většinu uživatelů Kaktusu jakási nezbytnost.


Offline - Junior Profil 
31. 1. 2022 08:08 Odeslat příspěvek
Nakopat o2 family do koulí i s mateřským o2. Tmobile ti dá neomezeně+1gb za 250 v podstatě bez problémů.


Offline - Junior Profil 
31. 1. 2022 08:23 Odeslat příspěvek
Být dotyčným, požádal bych ještě dnes o přechod. Pokud je mi známo, do posledního ledna, což je dnes, je možné získat bez handrkování hlasovou neomezenku + 1 GB za 285 Kč.

O2 je podle mě šmejdská společnost, kterou nechci jakkoli podporovat...


Offline - Administrátor Profil 
31. 1. 2022 10:06 Odeslat příspěvek
Potřebuju neomezenku. Volal jsem na ČTÚ, moc šancí tomu nedávají, i s tou SMSkou. Říkali, ať jim to tam pošlu, že na to s právníkama mrknou, mohlo by jít o klamání spotřebitele.


-
31. 1. 2022 10:23 Odeslat příspěvek
To je hezký, takže bych neváhal a zahájil přenos k T-Mobile na >výhodný tarif<, dnes je poslení den, tohle patlání se v tom nemá cenu! Ať ti to zdaří ;)


Offline - Administrátor Profil 
31. 1. 2022 11:07 Odeslat příspěvek
ty mě navrtáváš, chlape. Hele, je tam rozdíl 15 korun, teď když už je to rozjetý, nechci utíkat.


-
31. 1. 2022 11:43 Odeslat příspěvek
Jojo, navrtávám ;) a věř tomu, že vím proč :) Bejt tebou neváhám ani vteřinu. Teď je mnoho lidí v karanténě nebo nemocných a nikdo se tím promptně zabývat nebude. A potom bude pozdě a handrkovat se o cenu, na kterou se nyní dostaneš bez smlouvání jak na trhu je příjemný bonus. A navíc, síť T-Mobile je daleko lepší.


Offline - Administrátor Profil 
31. 1. 2022 11:57 Odeslat příspěvek
Hele, i když prohraju, bude to o 15 korun, to není tragédie. Když jsem podal reklamaci a před pár hodinama mluvil s paní z pobočky ČTÚ v Hradci, nechci utíkat. To jsem nemusel posílat tu reklamaci. A věřím, že něco na způsob Výhodného tarifu T-Mobilu tady není naposled.


Offline - Pokročilý Profil 
31. 1. 2022 12:57 Odeslat příspěvek
Tak ta nabídka za 285 je sleva 40%. Při přechodu k nim dávají běžně na žádost přes číslo co dával Raziel ve vlákně retenční nabídky T-mobile 50% na 3 měsíce. A další pokračování této slevy hlásí celkem dost lidí. Takže kdyby se nestihla "mimořádná" sleva 40% pro všechny tak pro znalého není problém i ta větší sleva. Je fakt že přechodem do sítě Tečka z O2 se nám dost zvedla kvalita hovorů - tu kvalitu sítě bych zas až tak nebagatelizoval a myslím že si za to kyslík může sám.


-
31. 1. 2022 13:34 Odeslat příspěvek
Jasně, hlavně dej vědět, jak si dopadl. Jestliže se ti povede ta reklamace, bude to taky zajímavé. Já mám rád čistej stůl a proto volím občas okamžitá řešení, pokud nejsou horší, než si počkat ;)
Z Emtéčka jsem přešel na Kaktus, doma sice horší signál, ale kvalita hovoru je lepší, a to Kaktus nemá VoLTE...


Offline - Moderátor Profil 
31. 1. 2022 15:08 Odeslat příspěvek
dockalacek píše
ty mě navrtáváš, chlape. Hele, je tam rozdíl 15 korun, teď když už je to rozjetý, nechci utíkat.

Zmiňoval jsi, že máš postižení, neměl by i z toho důvodu pro tebe operátor nějaké výhodnější nabídky? Já mám za to, že takové možnosti zde byly.


Offline - Administrátor Profil 
31. 1. 2022 15:17 Odeslat příspěvek
jo, slevy mám, ale ty čerpám na pevnou, určitě se ozvu, jak jsem dopadl..


Offline - Kolemjdoucí Profil 
31. 1. 2022 21:19 Odeslat příspěvek
Prosím vyplatí se ten O2 pevný tarif na pevný net "Internet se slevou NAPOŘÁD", co ted inzerují po slevě od 300Kč/měsíc ??
Tím myslím, zda pozděj sleva "napořád" nepadne nebo tam není ubohá rychlost v tom základu "bronz" ??? Podle ceníku je ta min. garant rychlost ubohost od 6Mbit.
Není to celé zase nějaký O2 ojeb?
Mám Datamánii, ale 100GB ted doma celkem rychle měsíčně mizí.

https://www.o2.cz/osobni/limitovana-nab ... gKyQPD_BwE
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1, 2, 3, 4, 5, #  Další stránka
Stránka 2 z 5 [ Příspěvků: 71 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies