MobilMania.cz

Přihlásit se




Nevyžádaná volání po změně operátora a přenosu čísla

Offline - Junior Profil 
6. 7. 2022 14:11 Odeslat příspěvek
Po změně operátora z T-Mobile Twist na Oskartu a přenesení čísla se najednou denně objevují nevyžádaná volání odněkud z Belgie. Blokace čísla nepomáhá, pokaždé je trochu jiné. Roky předtím na stejné číslo žádná taková volání nepřicházela.

Jakou to může mít souvislost? Že by T-Mobile nějak sám blokoval určité nevyžádané hovory, zatímco Vodafone ne? Nebo je to snad nějaká "pomsta" za změnu operátora? :-)
Poslední příspěvek


Offline - osobne Profil 
6. 7. 2022 14:50 Odeslat příspěvek
Náhoda.


Offline - Moderátor Profil 
6. 7. 2022 15:50 Odeslat příspěvek
Taktéž se přikláním k náhodě, pokud jsi v nedávné době číslo třeba na nějakých pochybných stránkách nezadával. Ale vytáčecí automat bude pravděpodobnější plus blbá náhoda.


-
6. 7. 2022 16:01 Odeslat příspěvek
Náhoda, mě předvolba +32 také otravuje cca týden, mám číslo u T-mobile.


Offline - VIP uživatel Profil 
6. 7. 2022 16:46 Odeslat příspěvek
To vypadá, jakoby se přenosem to číslo dostalo do nějaké databáze kterou někdo zneužívá k nevyžádaným hovorům?


Offline - Junior Profil 
6. 7. 2022 17:04 Odeslat příspěvek
To mě právě taky napadlo, ale opravdu to bude asi náhoda, viz předešlá odpověď.


Offline - Junior Profil 
6. 7. 2022 18:03 Odeslat příspěvek
Jak uz bylo receno, nahoda. Me posledni dva tydny taky prudi cisla z Belgie a jeste z Islandu.


Offline - Junior Profil 
6. 7. 2022 19:39 Odeslat příspěvek
Ja takovych hovoru z cele Evropy mel uz asi 150. Rikaji, ze jsou z banky a ze jeztli jste provedl nejaky prevod penez na nejake neznamy ucet. Tak prej to musi zablokovat a chteji po vas udaje z banky. Nekteri starsi lidi se nechaji do toho vlakat a potom prijdou o balik
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď

Stránka 1 z 1 [ Příspěvků: 8 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies