MobilMania.cz

Přihlásit se




VOIP SMS SIP účet

Offline - Kolemjdoucí Profil 
13. 9. 2022 22:58 Odeslat příspěvek
Pouzivam v mobilu Zoiper a potrebuji SIP ucet s virtualnim cislem ktery umi taky SMS. Chci to cislo pouzit jednak pro klasicke SMS vzkazy a taky pro overovani tel cisla pomoci zaslani verifikacni SMS pro zakladani uctu na internetu. Muze nekdo doporucit poskytovatele?
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
14. 9. 2022 06:11 Odeslat příspěvek
obávám se,že na voip číslo ti sms asi doručit nepůjde? Nebo jestli by nebyla účtovaná a doručovaná jako na pevnou tel. linku?


Offline - Kolemjdoucí Profil 
14. 9. 2022 07:40 Odeslat příspěvek
Jde mi hlavne o to, aby bylo mozne treba overit voip tel cislo v aplikaci WhatsApp apod. pomoci SMS. Tedy aby sluzba voip dokazala prijimat a odesilat SMS podobne jako normalni mobilni tarif. Vetsina voip poskytovatelu SMS neumi ale udajne nekteri ano. Asi ne v CR ale zahranicni poskytovatele. Rak kdyby mel nekdo tip bylo by to fajn.


Offline - Junior Profil 
14. 9. 2022 10:55 Odeslat příspěvek
pročti si to,ale já to nezkoušel a sms nechávám chodit na nulový tarif od vodafonu. http://forum.odorik.cz/viewtopic.php?f=16&t=4992
Na voip čísle mám clip na mobilní číslo,takže se mi kdokoliv dovolá a já volám přes wifi nebo data a csipsimple .


Offline - Junior Profil 
14. 9. 2022 12:32 Odeslat příspěvek
U Odorik VOIP jde nastavit posílání SMS na email. Ale když jsem to používal, tak to občas mělo docela zpožděni.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď

Stránka 1 z 1 [ Příspěvků: 5 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies