MobilMania.cz

Přihlásit se


 Další stránka

Nemůže mě prosím někdo poradit s flashem!!! PROSÍM!

Offline - Kolemjdoucí Profil 
20. 4. 2005 18:34 Odeslat příspěvek
Já sem prostě debil!!! Sem si nahrával flash do telefonu a on se ne a ne zapnout......když ho zapínám tak jenom blikne a nic ani nabíječka nejde!!! To ho můžu asi zahodit, ne? Nebo myslíte, že by mě s tím v servisu něco udělaly? Mám Motorolu E398. Díky!
Poslední příspěvek


Offline - Kolemjdoucí Profil 
20. 4. 2005 18:47 Odeslat příspěvek
:-(


Offline - Junior Profil 
20. 4. 2005 19:20 Odeslat příspěvek
v servisu to určitě dají do kupy, ale ne zadarmo :wink:


Offline - Kolemjdoucí Profil 
20. 4. 2005 19:29 Odeslat příspěvek
To pochybuju, mám ho dovezenýho..... do teďka sem s ním neměl problém,...:-( Zas sem si jednou hrál.-.....


Offline - Junior Profil 
20. 4. 2005 19:38 Odeslat příspěvek
u dovezených mobilů ze zahraničí je problém akorát s uznáním záruky, pochybuju že by ti ho odmítli přeflashovat, ale jak jsem řekl nebude to
zadarmo. (a i kdyby to odmítli je tu ještě spousta neoficiálních servisů)

Editováno: nedávejte citovat, pokud odepisujete na poslední zadaný příspěvek!


Offline - Kolemjdoucí Profil 
20. 4. 2005 19:55 Odeslat příspěvek
Ne ale problém je, že ten telefon je totálně tuhej!!! Já sem ho kupoval v Praze a tam bych s tím určitě nejel!! To je jasný, že by to nebylo zadara....


Offline - Junior Profil 
20. 4. 2005 20:15 Odeslat příspěvek
A procpak si ho flashoval?? A kde jsi sehnal flash?


Offline - Kolemjdoucí Profil 
20. 4. 2005 20:26 Odeslat příspěvek
Zkoušel sem různý tam dávat jestli nedokážou nahrávat video, tak sem skončil no...:-((


Offline - Junior Profil 
20. 4. 2005 20:37 Odeslat příspěvek
Ruzny?? To jako neurceny pro tenhle telefon? To snad ne.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
20. 4. 2005 20:44 Odeslat příspěvek
Pro Motorolu, ale jiný typ! Zkoušel sem V3 a to šlo, ale tenhle už nejde.....


Offline - Junior Profil 
20. 4. 2005 20:50 Odeslat příspěvek
A cos cekal??????? Neni prece jedno jestli tam das pro motorulu V3 nebo tu tvoji. Se ani nedivim ze ti nejde. Nezlob se na me, ale dalo se cekat ze to nepujde kdyz je to pro jinou Motorolu, ted mas co si zaslouzis :-)


Offline - Kolemjdoucí Profil 
20. 4. 2005 20:56 Odeslat příspěvek
V3 mě tam šla, v300 taky......


Offline - Junior Profil 
20. 4. 2005 20:58 Odeslat příspěvek
asi tak nějak. za chyby se platí. v tvém případě bych asi doporučil googlovat po zahraničních serverech, možná bys něco našel i na českých (nemyslím si že by mnoho lidí zkoušelo přeflashovat svoji motorolu na vyšší typ, a pokud jo tak nejspíš nejsou z Česka). na telefonu teď asi nemáš už co zkazit.
pokud budeš v koncích, zkus napsat do servisu kolik by to stálo (jestli by nemělo cenu zajít někam do neoficiálního servisu nebo koupit rovnou nový telefon), ale tipuji cenu 1000-2000 kč.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
20. 4. 2005 21:02 Odeslat příspěvek
V koncích sem....... jinak díky....


Offline - Kolemjdoucí Profil 
20. 4. 2005 21:29 Odeslat příspěvek
Doporučuji nastudovat forum k motorolám na mobilmanii.sk.Přispívá tam zejména oltcit. Ten by určitě věděl co s tím. Nějakou kombinací kláves se dá přepnout tel. do flash modu, a pak tam vrátit správný flash. Jsou tam odkazy na zdroje firmwarů. Myslím, že pokud jsi neodprásk něco v tel.. tak by to mělo jít.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku 1, 2, #  Další stránka
Stránka 1 z 2 [ Příspěvků: 18 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies