MobilMania.cz

Přihlásit se




Motorola X dovezena s USA

Offline - Junior Profil 
22. 9. 2013 19:02 Odeslat příspěvek
Ahoj mam kamarata v USA a mohol by mi kupit a nasledne poslat tento super telefon lenze mam obavu ci by som v tychto koncinach nemal problem s pouzivanim myslim siete/3G/LTE (to je joke)
atd... pripadne jazyk a regionalne nastavneia.
Ak ma niekto skusenost s dovezenym mobilom prosim poradte dakujem.
Tento telefon je top co je v sucasnosti na Android scene a je velka skoda ze Motorola tento telefon nepredava mimo USA :(
Poslední příspěvek


Offline - Mírně pokročilý Profil 
23. 9. 2013 07:13 Odeslat příspěvek
AT&T a T-Mobile US jsou standardni GSM operatori jako zde. Tedy v GSM/3G sitich by problem byt nemel. LTE vsak provozuji na jinych frekvencich, ty evropske Moto neumi.


Offline - Junior Profil 
24. 9. 2013 07:04 Odeslat příspěvek
No vzhladom na to ze tu (Slovensko) sme 20 rokov dozadu a nemame tu ani poriadne 3G tak ma to LTE ani tak netrapi ... aj tak Kym sa tu vybuduje aspon take LTE ako je tu 3G prejde 10 rokov a to aj zabudnem ze som tu motorolu mal :D
Skorej ma trapi ci sa tam bude dat nastavit jazyk do slovensiny a ci enbude problem pri aktualizacii atd...


Offline - Ex-moderátor Profil 
12. 10. 2013 21:34 Odeslat příspěvek
Spíš jen odhaduji na základě své starší Motoroly (atrix) dovezené z USA a s updaty problém nebyl. Čeština (se Slovenštinou to bude podobné) tam nebyla a hádám, že u moto X to není jiné. Pak lze počkat na alternativní CM rom, což je ale možná škoda díky čistému a snad i odladěnému androidu na moto x.


Offline - Android Maniak Profil 
13. 10. 2013 05:47 Odeslat příspěvek
čeština a motorola - podle toho jak se citi člověk se znalostma.aplikace more locale,kdo je perfekcionista tak jbart.99 procentům lidi plně postačuje more locale.Top jak pišeš neni ale je hodně zajimavej,chvilku jsem nad nim taky uvažoval .


Offline - Junior Profil 
11. 11. 2013 21:54 Odeslat příspěvek
uz ma nekdo tuto motorolu doma?


Offline - Junior Profil 
26. 11. 2013 12:17 Odeslat příspěvek
takže aby fungovalo LTE, tak je třeba jiný hardware anebo bude stačit firmware?


Offline - Mírně pokročilý Profil 
26. 11. 2013 20:00 Odeslat příspěvek
Moto X nepodporuje evropske frekvence LTE, takze s tim muzes delat co chces. Fungovat nebude.


Offline - Junior Profil 
26. 11. 2013 21:15 Odeslat příspěvek
Odhaduji že tak 90% telefonů prodávaných na našem trhu nepodporuje LTE. Sám otravuji dceru ať mi v USA koupí Nexus 5 a že bude u něj LTE u nás nefunkční mě vůbec netrápí :-). Takže za mě asi tak ;-) .


Offline - Junior Profil 
26. 11. 2013 21:49 Odeslat příspěvek
No...kdyz jsem v Praze, tak si LTE nemůžu na iPhone vynachválit. Konečně normální datové připojení. A vzhledem k použitým frekvencim to možná nebude s rozšířením tak hrozne jako 3G


Offline - Junior Profil 
27. 11. 2013 10:07 Odeslat příspěvek
No já si od LTE slibuju hlavně nižší latence! O2 to ostatně taky píše na svém webu. K čemu je mi hromada megabitů, když se třeba potřebuju rychle podívat jestli mi jede za půl minuty tramvaj nebo trolejbus ale ta odezva je často tak hrozně pomalá, že mi to kvůli tomu ujede :-] A to mluvim o centru brna a HSPDA nebo 3G...


Offline - Junior Profil 
4. 6. 2016 18:16 Odeslat příspěvek
LTE mi na MOTO X 2nd normálně chodí, jen tam ještě dostat češtinu nejlíp součástí nějaké rom a budu spokojen, když nebude tak se ale taky nic nestane, do nastavení telefonu tak často nelezu aby mi to výrazněji vadilo.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď

Stránka 1 z 1 [ Příspěvků: 12 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies