MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Motorola G

Offline - Junior Profil 
30. 12. 2013 13:20 Odeslat příspěvek
roy1 píše
odklikl jsem stažení, potvrdil práva a už to bylo. Pak jsem nastavil čj.


Můžeš sem napsat , kde jsi koupil ? Protože někomu instalace jde , někomu ne.
Poslední příspěvek


Offline - Pokročilý Profil 
30. 12. 2013 16:53 Odeslat příspěvek
Mediamarkt. Ale už ji nemám u sebe, byl to dárek.


-
30. 12. 2013 17:26 Odeslat příspěvek
Nevím jak vám, ale já sice MoreLocale 2 nainstaluji etc, ale do ČJ to telefon nehodí, tak nevím :-/


Offline - Pokročilý Profil 
30. 12. 2013 21:51 Odeslat příspěvek
No však ano, menu teleonu zůstane v aj, ale všechny apky co mají češtinu budou česky a na storu se bude foun hlásit jako český.


-
30. 12. 2013 22:40 Odeslat příspěvek
Aha,tak to jo, já z komentů pochopil, že to přehodí celý tel. do CZ. Moje chyba.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
31. 12. 2013 15:54 Odeslat příspěvek
Právě jsem objednal 16GB verzi z německýho amazonu přes mailboxde, ale jakožto neněmčinář jsem si nevšiml (samozřejmě až po zaplacení), že je telefon nedostupný... zkoušel jsem googlit, ale nenašel jsem, tak se ptám tady - nevíte někdo, jak to s dostupností bude? Díky za odpovědi :)


Offline - Junior Profil 
1. 1. 2014 19:35 Odeslat příspěvek
Ještě, že to čtu, taky jsem chtěl objednávat :D.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
1. 1. 2014 23:05 Odeslat příspěvek
Vzdyt to maji na webu jasne napsany, jestli je skladem, nebo ne. Na to diskusi cist fakt nemusis.


Offline - Junior Profil 
1. 1. 2014 23:16 Odeslat příspěvek
Třeba neumím deutschandsky... A kde to tedy můžu vyčíst?


Offline - Kolemjdoucí Profil 
2. 1. 2014 17:22 Odeslat příspěvek
Je to psané na třetím řádku pod cenou: Dieser Artikel ist noch nicht verfügbar.
Translator říká "Tato položka není dosud k dispozici"
Taky tam je něco o záruce pre-order ceny, ale nikde jsem se nedopátral, kdy by mělo dojít k naskladnění.
Jinak na amazon.co.uk je k dispozici ;)


Offline - Junior Profil 
3. 1. 2014 17:28 Odeslat příspěvek
Jo tady, děkuju :)
A co myslíte, kdy bude zase na skladě? :)


Offline - Kolemjdoucí Profil 
5. 1. 2014 13:58 Odeslat příspěvek
To nevím, ale nakonec jsem objednávku zrušil a objednal z UK, pošta vyšla cca na 6GBP a díky výhodnějšímu kurzu to je plus minus nastejno, ale byť je moto G na skladě, ani za dva pracovní dny jsem nezaznamenal žádnou změnu objednávky, tak jsem zvědavý, jak to půjde příští týden.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
8. 1. 2014 18:47 Odeslat příspěvek
Dispatched, očekávaná dodávka příští úterý :) Sice v helpu mají 7-10 dní, což od 1. do očekávanýho 14. nestíhají, ale i tak to docela jde.


Offline - Junior Profil 
8. 1. 2014 18:56 Odeslat příspěvek
Tak telefon dorazil. Sice se pěkně flákali, trvalo to týden.
První dojem? Telefon, jako každý jiný.

Je tam nahráno milión služeb a aplikací, které zbytečně brzdí mobil. Už jsem je smazal co se dalo.
Co s aplikacemi od Motoroly? Hned v úvodu slibovali modré z nebe za dobrovolné špehování. Které aplikace zakázat a které ne? Je tam i aplikace na aktualizaci.


Offline - Junior Profil 
12. 1. 2014 10:57 Odeslat příspěvek
To tedy nevím , kde jsi vzal ten milion aplikací ? Motorola tam dala pouze dvě , v podstatě je to čistý android. Obyčejný mobil ? No , nevím co jsi měl , nebo z jakého jsi přecházel , ale já mohu srovnat s Nexus 4 a 5tkou , neměl bych problém... za tu cenu , fakt dobrej telefon.
Jinak já objednával zde http://www.handtec.co.uk/ objednávka vytvořená v 13 hod , do tří minut potvrzená objednávka , hned druhý den v poledne u mě zvonil kurýr z DHL express. :tleskani
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13  Další stránka
Stránka 9 z 13 [ Příspěvků: 188 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies