MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Lenovo P70 2015 - obecná diskuse

Offline - Junior Profil 
18. 11. 2015 09:38 Odeslat příspěvek
POZOR!!!na tento eshop, nabízí čínskou verzi telefonu, protože bílá barva se v Evropě neprodává

http://www.tornadoslev.cz/cs/lenovo-p70 ... te-bily-2/
Poslední příspěvek


Offline - Kolemjdoucí Profil 
18. 11. 2015 16:37 Odeslat příspěvek
Tornadoslev prodává jen telefony z čínské distribuce.


Offline - Junior Profil 
19. 11. 2015 01:24 Odeslat příspěvek
Spaidy96 píše
Aplikací s takovým názvem je tam několik,nevím kterou myslíš.Já mám light flow na 4.4.4 jede ale na 5.1.1 nejede. Modul přímo pro lenovo? Jak se jmenuje? A ještě jsi psal o modulo pro paměť.Díky moc

Jen se chci optat,jak se ti podařilo rozjet Light Flow na tomhle telefonu?Já ať dělám co dělám,notifikace žádná.


Offline - Junior Profil 
19. 11. 2015 02:57 Odeslat příspěvek
Musíš mít root ,placenou verzi a android 4.4.4


Offline - Kolemjdoucí Profil 
19. 11. 2015 11:39 Odeslat příspěvek
Ahoj,
Měl bych dotaz: kamarád má tenhle telefon a jeden kluk mu vzal mobil ve třídě a hrabal se v nastavení a dostal se do aktualizace androidu a zadal tam 5 (nevím přesně jam to bylo, takhle mi to popisuje) a ted je na displeji jenom červený obdélník a nic nejde, akorát zvysit hlasitost. Ani vypnout. Nemá tady někdo tušení co s tim?
Děkuju moc za odpověď


Offline - Junior Profil 
19. 11. 2015 12:12 Odeslat příspěvek
hard reset https://www.youtube.com/watch?v=7gB2XtlGcyg


Offline - Kolemjdoucí Profil 
19. 11. 2015 12:54 Odeslat příspěvek
Zdravím všechny..
Po pár měsících používání P70 mám spousty otázek, pokud by někdo znal odpovědi, budu rád za každý tip pro odstranění problému.. :)

1. Signál na SIM 1 je viditelně nižší, než na SIM2, ne zřídka vypadne úplně a po čase příjde sms, že mám zmeškané volání..
2. Nelze odemknout SIM s PIN po restartu.. (nelogicky musím najet na gesto, kde zadám PIN a ihned po té naskočí odemknutí SIM1 a SIM2.. (prozatím používám bez pinu, poněvadž tahle alotrie není na moje nervy!!!)
3. Při psaní sms je problémová ikona tečky, často reaguje až na 3 klik a pokud chci dát např. otazník je situace stejná!!! Sice se rozbalí seznam znaků pod tečkou, ale ikona nereaguje.. opět až na 2-3 pokus..
4. Jak uložím tel. číslo do kontaktů z protokolu? Dokud neproběhla aktualizace android stačilo podržet ono číslo a hned vyjela nabídka na přidání.. ted nic takového nenaběhne..

Díky za každou radu.. mám pocit, že vývoj androidu jde opačným směrem, než který se požaduje a pisálek, který v recenzích psal o odladěnosti softwaru pro P70 by měl změnit doktora nebo léky!!!


Offline - Android Maniak Profil 
19. 11. 2015 17:23 Odeslat příspěvek
vyvoj androidu vs zmrseny firmware vyrobce jsou dve nesouvisejici veci
re :mikky,kamarad zapnul jednu z voleb pro vyvojare,projed si to,zrus


Offline - Junior Profil 
22. 11. 2015 11:11 Odeslat příspěvek
Zdravím,mám jen jednu prosbu,neví někdo jak v tomto telefonu synchronizovt kalendář s Facebookem?Ani přes vestavěný,ani přes Business calendar na to nemůžu nijak přijít,přitom v minulém Galaxy vše šlo bez problému.Díky za radu.


Offline - Android Maniak Profil 
22. 11. 2015 14:03 Odeslat příspěvek
u posledniho lenova co jsem mel jsem musel odstřelit vestavěnej lenovo calendar,jestli tam je odstřel ho každopadně dělal rotyku v každym jednom lenovu co jsem měl


Offline - Junior Profil 
18. 12. 2015 17:47 Odeslat příspěvek
Poradíte nějakou alternativní aplikaci na SMS pro P70, která umí odesílat bez háčků a při používání neblbne ledka?
Zkoušel jsem aplikaci Textra a chompSMS a pak ledka pořád bliká zeleně i když mám smsky přečtené :-(


Offline - Kolemjdoucí Profil 
20. 12. 2015 13:21 Odeslat příspěvek
Zdravim, potreboval bych pomoc, mam P70, temer se vsim spokojenost, JEN...
casto mi nefunguje Spravce kontaktu, coz se projevuje tak, ze kdyz mi nekdo vola, vidim jen cislo a ne jmeno, ktere mam ulozene.
Nebo kdyz jen otevru polozku Kontakty, tak se tvari jako prazdne a trva nekolik minut, nez se nactou, vyskakuje hlaska "Spravce kontaktu prestal pracovat - ukoncit/Pockat"
take treba napsat SMS se v podstate neda, protoze neni komu ji poslat. Kontakty mam na Google uctu.
jinak je vse fajn, pouze telefonovat a psat SMS se moc neda :-)
Podle Lenovo Smart Assistant mam vse aktualni, zadna aktualizace... android 4.4.4
Ma nekdo podobny problem nebo radu ? diky moc, Jirka


Offline - Moderátor Profil 
20. 12. 2015 13:33 Odeslat příspěvek
Zkus nainstalovat jiný Phone Dialer


Offline - Kolemjdoucí Profil 
7. 1. 2016 10:11 Odeslat příspěvek
Zdravím, mohl by nějaký majitel vyzkoušet funkčnost apky ACR? jde mi o to, že u některých modelů při nastavení "zdroj zvuku (VOICE_CALL)" jde pěkně slyšet obě strany hovoru. Popřípadě vyzkoušet jiné nastavení aplikace. U některých modelů telefonů je problém, že druhá strana hovoru není slyšet. díky


Offline - Junior Profil 
7. 1. 2016 11:01 Odeslat příspěvek
Koukni na tuto,Ta mi funguje spolehlivě
https://play.google.com/store/apps/deta ... llrecorder
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13  Další stránka
Stránka 11 z 13 [ Příspěvků: 193 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies