MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka 

Lenovo A7000 - obecná diskuze

Offline - Junior Profil 
20. 1. 2016 21:42 Odeslat příspěvek
william_cz : zrovna s timto bluethooth značky Dongle mam velmi mizerne zkušenosti.problemy s ovladači.nekorektni.mohl jsi ušetřit dva doláče.mam ho někde v šupliku ;-)
vyzkoušej jiny pak uvidiš ..
Poslední příspěvek


Offline - Kolemjdoucí Profil 
31. 1. 2016 19:28 Odeslat příspěvek
Zdravím, vlastním Lenovo A7000 od pátku 22.1. a dnes se mi telefon 2x samovolně restartoval. Ráno a teď zhruba před hodinou. Nemáte nějakou radu, čím by to mohlo být? Nerad bych jej vracel ve 14ti denní lhůtě, protože jsem s ním jinak spokojený.


Offline - Místní informátor Profil 
31. 1. 2016 20:21 Odeslat příspěvek
Zdravim, vlastnim tento telefon cca pul roku. A docela ma prudi baterie je nejaka jebnuta :D Vzdy kdyz je slaba baterka tak telefon ukaze ze mam 30% baterie.. ale namisto aby pri dalsim pouzivanim ukazoval stav baterky treba 29 28 27 26% ...
tak treba za x desitek min. to spadne pokazde na 15% a uz je to v cervenym a je to v pytli.. Nevite nekdo co to je za ulet?
To sou docela super pocty no z 30% na 15.. nechapu...


Offline - Kolemjdoucí Profil 
2. 2. 2016 10:40 Odeslat příspěvek
To je problem FW od Lenova. Dela to vsem a porad to neopravili.


Offline - Junior Profil 
2. 2. 2016 12:17 Odeslat příspěvek
na minulem Lenovu (dva roky zpet) mi to delalo pri hrani her.ukazatel nestacil reagovat na odliv energie.pri 0.1% zkolaboval telefon :-D
.
Ps: restart muze delat i nejaka app.pokud to udela i v "zakladu" pri koupi tak reklamuj.prece se nebudes trapit ;-)


Offline - Junior Profil 
11. 3. 2016 07:44 Odeslat příspěvek
Dobry rano, mame od vcera a7010, nechapu to, ze neni v baleni i navod na sw, jen hw. Jak ho pripojit k nabijecce bychom vedeli i bez navodu. Ale da se nastavit, aby po odemknuti displeje bylo rovnou hlavni menu (tedy ta zakladni plocha s ikonama) a ne klavesnice k vytaceni hovoru?


Offline - Junior Profil 
11. 3. 2016 12:20 Odeslat příspěvek
Muzes si nastavit ruzny vzhled odemykaci obrazovky a pohybem prstu pri odemykaní nahoru/dolu/doleva/doprava na urcitou ikonu se provede urcita operace, nejspis misto odemknutí (ikona zamku) davas vytaceni hovoru (sluchatko)
Navod na sw lenova bude na netu, pouzij google.


Offline - Junior Profil 
11. 3. 2016 16:29 Odeslat příspěvek
No, je to proste pri prejeti prstu po displeji


Offline - Android Maniak Profil 
11. 3. 2016 16:48 Odeslat příspěvek
na prejeti prstu nahoru, dolu, vlevo, vpravo, dva prsty, od sebe, k sobe, pismeno, jde u libovolnyho androida nadefinovat libovolnou akci..smartphone se tomu rika :-)


Offline - Místní informátor Profil 
10. 4. 2016 09:27 Odeslat příspěvek
Zdravim, ldii uz docela delsi dobu me prudi jedna vec u A7000 a to ze mi pada lanucher Lenovackej.. Nevite nekho jak ho vypnout? :D to asi nejde co ? :/ taky jsem si zkusil stahnout jiny lanucher ten Nova? myslim ale nejak me to nechylo... nejaky rady ? :D Diky moc


Offline - Junior Profil 
12. 4. 2016 20:09 Odeslat příspěvek
Dnes mi telefon nabídl možnost aktualizovat na android 6. Zkoušel to už někdo? Jaké máte zkušenosti a jaké jsou rozdíly oproti androidu 5. ?


Offline - Moderátor Profil 
13. 4. 2016 19:26 Odeslat příspěvek
Aktualizace Lenovo A7000 na Marshmallow
http://www.svetandroida.cz/lenovo-a7000-marshmallow-201604
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1, 2, 3, #
Stránka 3 z 3 [ Příspěvků: 42 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies