MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Motorola Moto G7 / G7 Plus – obecná diskuze

Offline - Junior Profil 
3. 5. 2020 08:35 Odeslat příspěvek
by mne zajimal kde je problém když očividně máme někteří telefon ze stejného zdroje.
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
3. 5. 2020 09:25 Odeslat příspěvek
To je právě to nejhorší že nikdo neví.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
3. 5. 2020 09:48 Odeslat příspěvek
njn, při tom objemu výrobků a snaze šetřit náklady, určité procento nedodělků zákonitě bude ...


Offline - Junior Profil 
3. 5. 2020 09:59 Odeslat příspěvek
Jako ano máš pravdu ale tohle bude softwarový problém a ne hardware.


Offline - Junior Profil 
3. 5. 2020 12:43 Odeslat příspěvek
jake nedodělky? vše běží na pásu jeden jak druhej.
spíš jsem s daja33. ani ne tak ošizeným jak u nas prodeje pro jiné trhy kde na aktualizace prdí.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
3. 5. 2020 13:24 Odeslat příspěvek
daja33: ty sis ten soft u sebe upgradoval manuálně a stejně to nepomohlo, ne? zatímco ostatním to funguje ... divné ...

freddy: to že pro ně nejsme zajímavej trh je evidentní ... ale to je problém i jiných společností, např. Samsung prodává do Evropy daleko hůř vybavené mobily než prodává v U.S.


Offline - Junior Profil 
3. 5. 2020 15:26 Odeslat příspěvek
rvx73: tak o tom že pro ně nejsme zajímavej trh je jasný ale spíš jsem myslel jestli dovozce nedovezl co bylo určený pro jiný trh kterej není na pořadu aktualizací.
Já teda problém nemam ..


Offline - Kolemjdoucí Profil 
3. 5. 2020 15:54 Odeslat příspěvek
dělá se to v několika verzích, to vím. Já mám XT1965-3 ... jaký máš ty?


Offline - Junior Profil 
3. 5. 2020 16:08 Odeslat příspěvek
hmmm .. stejný. a od skřeta.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
3. 5. 2020 16:17 Odeslat příspěvek
já od czc.cz - a tam bych nečekal, že budou prodávat úplnej brak


Offline - Junior Profil 
3. 5. 2020 16:54 Odeslat příspěvek
nevim. neodsuzoval bych. před tím lenovo Vibe P1 3,5 roku od CZC a vše chodilo. pohoda vánek.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
3. 5. 2020 19:03 Odeslat příspěvek
asi jsem to špatně napsal - nemyslím si že v czc prodávají brak, proto si nemyslím že to je případ, kdy by jimi prodávaný telefon nebyl určen pro náš trh. Každopádně jsem jim psal, tak uvidíme jak se k tomu postaví.


Offline - Junior Profil 
3. 5. 2020 20:04 Odeslat příspěvek
Ano aktualizoval jsem minulý rok někdy v říjnu manuálně přes odkaz který jsem zde postnul x stránek zpět.Ale od té doby nic.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
3. 5. 2020 21:45 Odeslat příspěvek
Takže si to shrňme - není to ojedinělá chyba jednoho telefonu, je nás víc. Ovšem není to ani chyba systémová, protože řadě lidí to funguje správně. A co na to Lenovo?


Offline - Junior Profil 
4. 5. 2020 05:49 Odeslat příspěvek
Protoze mate EU distribuci ktera je pod kolonkou dalsi,kdyby jste meli EU distribuci DE,GB a uz ted nevim co tam je za polozky,je jich myslim 5, tak vam to uz pristalo v telefonu.Motorola to ma takto udelany,takze bud odemknout bootloader a rucne nebo pockat na cca konec kvetna a to v nejlepsim pripade ten konec kvetna
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další stránka
Stránka 8 z 10 [ Příspěvků: 138 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies