MobilMania.cz

Přihlásit se


 Další stránka

Motorola Moto G7 / G7 Plus – obecná diskuze

Offline - Administrátor Profil 
7. 2. 2019 14:21 Odeslat příspěvek
Motorola Moto G7 / G7 Plus

Oficiální web [EN]: https://www.motorola.com/us/products/moto-g-gen-7

Obrázek

Motorola Moto G7 a Moto G7 Plus dnes představeny, dostupné v ČR budou přibližně v polovině února:
https://www.mobilmania.cz/clanky/motoro ... fault.aspx
https://mobilenet.cz/clanky/motorola-moto-g7-je-stezejni-model-podivejte-se-na-nase-dojmy-z-brazilie-37102


Recenze & testy:



Credits: Nick Cave, zumzumzum
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
23. 2. 2019 09:50 Odeslat příspěvek
.. kdo nenašel co hledal v recenzi muže položit zde otázku .. já ji zvednu 8-)


Offline - Moderátor Profil 
23. 2. 2019 10:02 Odeslat příspěvek
má LTE na obou SIM nebo jen na jedné?


Offline - Junior Profil 
23. 2. 2019 18:07 Odeslat příspěvek
.. má tři chlívečky. 2x sim a 1x karta . žádnej hybridslot .. LTE je na obou kartach .


Offline - Moderátor Profil 
23. 2. 2019 23:41 Odeslat příspěvek
Jde ta kapka softwarově skrýt?


Offline - Junior Profil 
24. 2. 2019 09:30 Odeslat příspěvek
ne. nejde skrývat. je aje opravdu nerušící v jakemkoli režimu.za mě asi nejlepší řešení když už to tam musí být.
U klasického "výřezu" bych to pochopil. ten je velky a rušivý a je jen na uživateli jestli "skrýt - neskrýt".
Osobně už aby to zmizelo uplně 8-)


Offline - Kolemjdoucí Profil 
24. 2. 2019 13:18 Odeslat příspěvek
Na gsmareně zhodnotili výdrž baterky jako hodně špatnou, je to opravdu taková tragédie? Přece jen těch 3000 mAh není moc.


Offline - Junior Profil 
24. 2. 2019 14:18 Odeslat příspěvek
nemam ho tak dlouho ale tech slibovanych 6 hodin svitit dá.
vcera ráno 80% start a v 23.00 4% .. cely den hrkání a nastavování.
dnes ráno start 100% a teď v 14.00 při flinkání 81%.
dej čas než se vše usadí a zeptej se znova.
jeden den dá v poho. hlavně krutě rychle nabíjí takže pohoda ;-)


Offline - Junior Profil 
26. 2. 2019 05:33 Odeslat příspěvek
Přemýšlím nad tímto telefonem. Jaká je zatím spokojenost s telefonem? Jak znějí stereorepro? Jak je telefon odladeny?


Offline - Junior Profil 
26. 2. 2019 11:29 Odeslat příspěvek
telefon je odladěn velmi dobře. Je to opravdu "čistý" android. neni tam předinstalovaný ani fejs ;-)
plus má jako vždy své vychytávky (vizz moto funkce) což je návykové.
stereo je slyšet. má repro na horní a dolní straně a ne jak většina dva dole.


Offline - Junior Profil 
27. 2. 2019 03:59 Odeslat příspěvek
Jak je na tom vůbec motorola s updaty? Chodí bezpečnostní aktualizace? Jaká je aktuální verze bezpečnostních zaplať?


Offline - Junior Profil 
27. 2. 2019 06:56 Odeslat příspěvek
s updaty? před týdnem se začala prodávat ;-)
zabezpečení prosinec 2018


Offline - Junior Profil 
27. 2. 2019 15:50 Odeslat příspěvek
Tak myslel jsem obecně motorola, ne jen tento model. Jestli chodí updaty nějak pravidelně, nebo vůbec.


Offline - Moderátor Profil 
27. 2. 2019 16:34 Odeslat příspěvek
já mám téměř rok a pul Motorolu E4 Plus a za tu dobu jsem dostal 3 velké řádné aktualizace vč. zabezpečení, které skutečně znatelným způsobem vylepšily, to co slibovaly, navíc si cením toho, že nedošlo v systému k žádné změně, která by byla negativní.. Telefon po celou dobu běží svižně a spolehlivě bez jediného restartu nebo nějakých softwarových nedostatků. Za mne velká spokojenost a to jde o jeden z nejnižších modelů, čili low-end :-)
Ono je sice krásné dostávat časté aktualizace, ale pohledej v diskuzích na webu, co se pak někdy stane např. u některých modelů Nokií, kdy si diskutující stěžují na zhoršení po aktualizaci
A bezpečnost? Za tu zodpovídá majitel smartphone především sám, protože je důležité neinstalovat nic mimo GP a při instalaci nových aplikací číst důsledně jednotlivá oprávnění a přemýšlet, zda je aplikace skutečně potřebuje, eventuelně nainstalovat aplikaci jinou, která má co nejméně oprávnění
Jak řeší výrobci bezpečnostní aktualizace, je popsáno v tomto článku, nic není ideální..
https://svetandroida.cz/bezpecnostni-ak ... z-vyrobci/


Offline - Junior Profil 
7. 3. 2019 15:02 Odeslat příspěvek
Má G7 Plus kompas? Na českém webu je uveden jen u G7, ale na oficiálním fóru říká zástupce Moto, že jej má i G7 Plus.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Další stránka
Stránka 1 z 10 [ Příspěvků: 138 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies