MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Motorola Moto G7 / G7 Plus – obecná diskuze

Offline - Junior Profil 
16. 2. 2020 09:34 Odeslat příspěvek
zkoušel jsi format? vim že je to na chvilku a nejhorsi se je se ukecat.
asi bych se optal ale na aktualizace to uhrat nepujde :-(
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
16. 2. 2020 10:17 Odeslat příspěvek
Jjj formát jsem dělal pár dní po koupi.


Offline - Moderátor Profil 
16. 2. 2020 11:14 Odeslat příspěvek
ještě bych zkusil teď znovu udělat factory reset a jinak obrátit se na podporu, uvést model a IMEI


Offline - Junior Profil 
16. 2. 2020 13:48 Odeslat příspěvek
Podporu už jsem kontaktoval dávno a v podstatě mi nebyly schopni odpovedět.Faktory budu dělat...někdy.


Offline - Junior Profil 
19. 2. 2020 14:47 Odeslat příspěvek
Ahojte
mám g7 plus z nay. Rovnako mám zabezpečenie jan. 2019, nepomohol ani factory.
Pravidelne asi po 20 - 30 min. prehliadania cez wifi mi prestane vyhľadávať cez okno prehliadača(opera, chrome) na niekoľko minút, nepomože ani vypnúť adblock na opere.
Adresy idú zadať aj google.sk a pomocou neho vyhľadávať. Keď zmením vyhľadávač z google na bing alebo yahoo tak to funguje. Cez inú wifi alebo dáta som neskúšal. Tablet na tej istej wifi funguje. Nepomohol ani factory.
Keď zakážem aplikácie(napr. youtube) tak sa mi spolu s aktualizáciou povolia samé od seba.
Keď som mal zapnuté mobilné dáta tak sa mi aj odpočítalo napr. 28 MB za aktualizáciu youtube a pritom ma to ešte len upozornilo na aktualizáciu a neaktualizovalo. V google play som mal nastavenú automatickú aktualizáciu len cez wifi.
Na lg k8 2017 s androidom 8.1 mi nič uvedené nerobilo.
Ak nepríde android 10 budem asi reklamovať


Offline - Junior Profil 
19. 2. 2020 15:56 Odeslat příspěvek
pokud toto dělá po factory resetu tak to reklamuj.


Offline - Junior Profil 
21. 2. 2020 15:07 Odeslat příspěvek
Takže na moto podpore mi odporučili reklamovať, objednal som bezplatný odvoz do servisu.
Dám vedieť


Offline - Junior Profil 
25. 2. 2020 12:44 Odeslat příspěvek
tak je tu aktualizace na 10 8-)


Offline - Junior Profil 
27. 2. 2020 20:44 Odeslat příspěvek
Ahojte
v piatok 21. 2. objednaný kuriér cez stránku servisu, v pondelok som neprijal hovor, telefón prebrali v utorok.
V stredu dorazil do servisu a dnes už je na stránke servisu status zariadenie bolo odoslané.
V protokole na stránke servisu je uvedené:
Zariadenie spĺňa podmienky a predpoklady pre záručnú opravu. Diagnostika nepotvrdila vadu zariadenia. Zariadenie bolo v súlade s požiadavkami výrobcu otestované a resetované/aktualizované na najvyššiu dostupnú verziu softvéru.
Neviem či to mám v takejto formulácii  podpísať, keď neuznali vadu. Softvér aktualizujú asi každému. Aj keby bol po aktualizácii v poriadku, tak sa mi  to nezapočíta do prípadného odstúpenia od zmluvy v prípade ďalších vád. Aj keby sa neprejavil problém s internetom, tak jednoznačne telefón mal zabezpečenie z jan. 2019, ktoré nešlo aktualizovať na novšie ani manuálne a nepomohol ani factory reset.  


Offline - Junior Profil 
28. 2. 2020 07:55 Odeslat příspěvek
takže už budeš mít desítky?


Offline - Junior Profil 
29. 2. 2020 11:23 Odeslat příspěvek
Mám teraz zabezpečenie dec. 2019, android 9. Internet stále pravidelne mrzne pri vyhľadávaní cez google. Začalo to robiť aj keď zadám priamo google.sk. Nič mi nedali na podpis ani pri preberaní do servisu ani zo servisu. Na protokole neni podpis ani razítko, záručný list je prázdny.


Offline - Junior Profil 
29. 2. 2020 19:13 Odeslat příspěvek
no zabezpečení souhlasí. pokud se bude odvíjet dále jak do teď tak do měsíce tu je další ale proč ti tam nedali 10 nechápu :-(


Online - Místní informátor Profil 
2. 3. 2020 17:18 Odeslat příspěvek
Motorola Moto G7 Plus získává v ČR a na Slovensku Android 10

Aktualizace je dostupná pro všechna zařízení z oficiální české a slovenské distribuce
Má označení QPW30.61-21

České zastoupení společnosti Motorola nás právě informovalo o tom, že Motorola G7 Plus má již k dispozici aktualizaci na Android 10 s označením QPW30.61-21. Update je dostupný na všech zařízeních z oficiální české a slovenské distribuce.

Novinky v Androidu 10:
Podpora tmavého režimu na systémové úrovni a v aplikacích Google
Nové a vylepšené ovládání gesty
Nové inteligentnější oznámení s rozšířenými možnostmi pro rychlou odpověď
Rozšířená kontrola soukromí a zvýšení zabezpečení při používání telefonu


Offline - Junior Profil 
3. 3. 2020 14:56 Odeslat příspěvek
Ahojte
je niekto, kto ešte nemá 10 na g7 plus?


Offline - Junior Profil 
3. 3. 2020 16:15 Odeslat příspěvek
Kdo jiný než já :grr:
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další stránka
Stránka 6 z 10 [ Příspěvků: 138 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies