MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Motorola One Vision – obecná diskuze

Offline - Pokročilý Profil 
7. 2. 2020 11:47 Odeslat příspěvek
Vaso00 píše
Tak jsem dal kontrolu aktualizací - Vaše zařízení je aktuální (A9).
Apple záplaty vydává, to ano, ale když vydá novou verzi software, je to hned pro všechna zařízení. Kdy vydal Google A10? Na kolika modelech to je? Jaktože zařízení s čistým Androidem nemají novou verzi okamžitě? Prostě paskvil.

Řekl bych že jako první můžou mít novou verzi Androidu telefony od Google. Dál už je to komplikovanější procedura než se ostatní výrobci dostanou k novému OS. Do telefonů jiných výrobců s AO se po dané proceduře nemusí Android optimalizovat? Že ho už mají modely s nadstavbou je jiná věc. Pokud to chceš srovnávat s iOS, tak srovnávej Pixel vs iOS a ne s AO odjiných výrobců za pár šupů.
Poslední příspěvek


Offline - Kolemjdoucí Profil 
7. 2. 2020 12:28 Odeslat příspěvek
Vaso00 píše
Tady jde spíše o to, že když má něco "čistý" Android, tak by aktualizace snad z logiky věci měla být přístupna hned v ten den, kdy to Google uvolní. Takže A10 již mají modely, kde výrobci museli optimalizovat své nádstavby, zatímco proklamovaný Android One má leda prd 8-)

A na A10 čekám z toho důvodu, že mi výrobce napsal, že má vylepšit výdrž baterie a optimalizovat její spotřebu. Protože výdrž tohoto mobilu je tragická.

To je aka? V priemere kolko vydrží?


Offline - Junior Profil 
7. 2. 2020 13:48 Odeslat příspěvek
Když fotím, koukám na net nebo poslouchám youtube, prostě aktivní využití, tak kolem 20h večer musím dát nabíjet. Můj starý mobil měl při stejném zatížení (Asus Zenfone 3 Zoom) asi ještě 60-70%.
Pokud s telefonem vůbec nic nedělám, leží na místě, vydrží něco málo přes 3 dny (Asus měl při totožném testu ještě 73%) Prostě je tam bud špatně odladěn SW, nebo Exynos procesor žere až moc energie. Mohlo by to být třeba i baterií, ale nejsem jediný, kdo si stěžuje na výdrž. Znovu bych si tento mobil nekoupil.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
7. 2. 2020 14:23 Odeslat příspěvek
vdaka


Offline - BAN Profil 
7. 2. 2020 15:13 Odeslat příspěvek
Vaso00 píše
Když fotím, koukám na net nebo poslouchám youtube, prostě aktivní využití, tak kolem 20h večer musím dát nabíjet. Můj starý mobil měl při stejném zatížení (Asus Zenfone 3 Zoom) asi ještě 60-70%.
Pokud s telefonem vůbec nic nedělám, leží na místě, vydrží něco málo přes 3 dny (Asus měl při totožném testu ještě 73%) Prostě je tam bud špatně odladěn SW, nebo Exynos procesor žere až moc energie. Mohlo by to být třeba i baterií, ale nejsem jediný, kdo si stěžuje na výdrž. Znovu bych si tento mobil nekoupil.

To bude tim exynosem.


Offline - Junior Profil 
7. 2. 2020 16:15 Odeslat příspěvek
To bude nějakou aplikací, co moc žere. Mě vydrží tak den a půl


Offline - Kolemjdoucí Profil 
7. 2. 2020 18:51 Odeslat příspěvek
Neviem ako mi dopadne reklamacia s M G5, ak to neopravia, tak pozeram nejake novšie modely. G7 power ma lepšiu baterku, na ukor rozlišenia. Ale laka ma tento model s tym foto vystupom.


Offline - Junior Profil 
7. 2. 2020 20:46 Odeslat příspěvek
BigT píše
To bude nějakou aplikací, co moc žere. Mě vydrží tak den a půl

Já právě moc aplikací nemám a snažím se u všech vypínat různá oprávnění a data v pozadí. Proto mne to štve. Mít tam milion programů co neustále něco sosají, tak to pochopím...
Ale koupit ho za nynější cenu 5k, tak to nehrotím. Já jej mám od počátku prodeje.


Offline - Moderátor Profil 
7. 2. 2020 21:04 Odeslat příspěvek
Píšeš, že ti baterie při zátěži vydrží do 20h, co by za to majitelé některých jiných smartphonů dali...


Offline - Junior Profil 
10. 2. 2020 18:01 Odeslat příspěvek
Tak Android 10 už je tu


Offline - Kolemjdoucí Profil 
10. 2. 2020 18:59 Odeslat příspěvek
Dnes som sa pytal kolegu, či ešte nema ponuku na upgr.Android 10. Tvrdil, že nie.


Offline - Junior Profil 
11. 2. 2020 07:42 Odeslat příspěvek
Včera v tu dobu, kdy jsem postoval
https://imgur.com/a/5qB7fCK


Offline - Kolemjdoucí Profil 
11. 2. 2020 09:09 Odeslat příspěvek
že už to ma, v noci mu to zbehlo.

-- 13. 2. 2020 08:11 --

Zohnal som takmer novy, kupovany 12.12.2019. Inzerat začínal na 130€ a potom to znížil na 115€. Bez sluchadiel, so zadnym krytom. Ešte som si objednal kryt na displej, tak až príde, až potom ho začnem používať.


Online - Junior Profil 
3. 3. 2020 09:18 Odeslat příspěvek
Mě v pátek přišla One Vision, taky se starým zabezpečením. Po připojení k internetu se mi během dne stáhla postupně všechna zabezpečení až do ledna 2020 a pak Android 10. Neaktualizuje se, když má baterka méně jak 20%, Motorola vyžaduje dobití a pak pokračuje v aktualizacích.



Naposledy upravil guiz dne 3. 3. 2020 17:22, celkově upraveno 1

Přesunuto z Motorola Moto G7 / G7 Plus – obecná diskuze



Offline - Administrátor Profil 
11. 4. 2020 10:16 Odeslat příspěvek
Zdravím, měl bych takový dotaz. Dostal jsem k narozeninám Motorolu One Vision a postupně si zvykám na přechod ze značky Huawei. Je nějaká možnost, aby šly obrazovky posouvat do stran v nekonečné smyčce, jako to bylo u Huawei? Mám 4 obrazovky s aplikacemi a nebaví mě z poslední obrazovky přejíždět zase 4x zpátky. Díky za odpověď
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1, 2, 3, 4, #  Další stránka
Stránka 3 z 4 [ Příspěvků: 55 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies