MobilMania.cz

Přihlásit se




U Motorola Moto G7 plus nehrají sluchátka stereo.

Offline - Kolemjdoucí Profil 
11. 10. 2019 18:47 Odeslat příspěvek
Zdravím.
U nové Motoroly Moto g7 plus nehrají sluchátka stereo.Na starších telefonech a jiných zařízeních (TV,Notebook ap.) stereo v pohodě.Nemůžu nikde na netu najít český manuál.
V nastavení "ZVUK" se dá nastavit pouze Inteligentní zvuk,Hudba,Film,ale to nřeší problém se stereo výstupem.
Mobil mám týden,ještě je čas navrácení ve 14ti denní lhůtě.Nevím,jestli je to chyba jednotlivého kusu,nebo se s tím už někdo také setkal.
Nejsem odborník přes mobily,třeba je to maličkost.Vím,asi bych se mohl zeptat někde v servisu,ale nějak se mi ten správný servis nedaří najít
Děkuji za radu. Jirka.


Naposledy upravil Sakrija dne 11. 10. 2019 18:56, celkově upraveno 1
Poslední příspěvek


Offline - Moderátor Profil 
11. 10. 2019 18:55 Odeslat příspěvek
To není telefonem, ale sluchátky, respektive jejich jackem. Jaká sluchátka konkrétně máš?


Offline - Kolemjdoucí Profil 
11. 10. 2019 18:58 Odeslat příspěvek
No sluchátka mám Moxpad,koupená na Wishi,ale samozřejmě jsem zkoušel i jiná sluchátka,asi patery,s rúznými i stejnými jacky,iale bylo to stejné


Naposledy upravil Sakrija dne 11. 10. 2019 19:13, celkově upraveno 1


Offline - Moderátor Profil 
11. 10. 2019 19:08 Odeslat příspěvek
no jestli jsi zkoušel sluchátka s jackem se dvěma i třemi černými pruhy, pak to opravdu může být závada sluchátkového výstupu telefonu


Offline - Kolemjdoucí Profil 
11. 10. 2019 19:15 Odeslat příspěvek
Přesně tak,s dvěmi itřemi proužky.Moxpedy mají tři.Co dál,vrátit telefon,nebo to řešit bezdrátem?
Taky se trochu bojím,pokud si koupím ten samý telefon,aby to nebylo stejné...


Naposledy upravil Sakrija dne 12. 10. 2019 09:41, celkově upraveno 1


Offline - Moderátor Profil 
11. 10. 2019 19:20 Odeslat příspěvek
Bezdrátovými by jsi to vyřešil, ano, ale aby tě to v budoucnu nemrzelo, kdybys potřeboval znovu používat drátová... telefon můžeš vrátit do 14 dnů bez udání důvodu a koupit nový, anebo řešit výměnou kus za kus, jinak když nahlásíš závadu, tak budeš čekat až 30 dní na vyřízení reklamace
Kde jsi Motorolu kupoval?


Offline - Junior Profil 
11. 10. 2019 20:05 Odeslat příspěvek
divný ne? já teda nejsem žádný expert přes sluchátka už jen pro moji hluchotu :-D ale .. každé co jsem připojil hrály stereo. zvuk mám na inteligentní.
Ps: tak jsem otestoval nastaveni a vše reaguje jak má tak chyba bude telefon. pokud ty sluchátka jinde hrají stereo.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
12. 10. 2019 15:44 Odeslat příspěvek
Omlouvám se,včera večer jsem odpadnul.Motorolu jsem kupoval u Smarty.cz na netu.Tvrdí,že telefon je CZ distribuce.Byl jsem u nich na prodejně v Praze.Kromě konstatování,že stereo ve sluchátkách opravdu nejde ,mi nabídli jenom ,abych se obrátil na nějaký servis.
Vím,že bezdrátová sluchátka nejsou stopro řešení.Pokd jde bez problému telefon vyměnit,tak není co řešit.
Dobře,že se ozval i freddy,poněvadž mi potvrdil,že jde asi o vadný kus.Nemám sluch taky nic extra,ale že nejde o stereo,ještě i v semdesáti letech poznám :-).Mám dojem,že ani reproduktory nehrají stereo,ale za to bych už ruku do ohně nedal.


Offline - Moderátor Profil 
12. 10. 2019 16:29 Odeslat příspěvek
vyměnit u Smarty.cz už nepůjde, protože jsi tam nahlásil závadu a ani ti výměnu telefonu nenabídli, v tomhle je nejvstřícnější Alza


Offline - Junior Profil 
12. 10. 2019 21:46 Odeslat příspěvek
počkej ty máš mobil cca 10 dní a oni ti nabídnou servis? to si fakt dělají kozy?
kdyz pustiš pisničku tak musí jít zvuk z obou repráčku. nahoře i dole. to by jsi mohl slyšet.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
12. 10. 2019 21:47 Odeslat příspěvek
Vrátím ve 14ti denní lhůtě.Díky za vše.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď

Stránka 1 z 1 [ Příspěvků: 11 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies