idth:160px">
Založte si vlastní kult. Ve Worshippers of Cthulhu budeme uctívat pradávné lovecraftovské horory', 'reklama19_webu_cz2' => '
Jak dobře vybrat router. Bez Wi-Fi 7 se zatím obejdete, ale pro rodinný dům zvažte mesh
Jak dobře vybrat router. Bez Wi-Fi 7 se zatím obejdete, ale pro rodinný dům zvažte mesh
Google bude i letos fotit české ulice. Nové Street View nabídne v těchto oblastech
Google bude i letos fotit české ulice. Nové Street View nabídne v těchto oblastech
Nad Evropu se v zimním období stále častěji dostávají oblaka prachu ze saharské pouště
Nad Evropu se v zimním období stále častěji dostávají oblaka prachu ze saharské pouště
Mise lunárního landeru Oddyseus definitivně skončila. Spojení se nepodařilo obnovit
Mise lunárního landeru Oddyseus definitivně skončila. Spojení se nepodařilo obnovit
NASA možná bude muset vypnout Chandra X-ray Observatory. Nemá dost peněz na její provoz
NASA možná bude muset vypnout Chandra X-ray Observatory. Nemá dost peněz na její provoz
', 'reklama19_webu_cz7' => '
Recenze sluchátek Jabra Elite 8 Active. Nejen pro sportovce, se skvělým ANC i zvukem
Recenze sluchátek Jabra Elite 8 Active. Nejen pro sportovce, se skvělým ANC i zvukem
Letošní prémiové MicroLED televizory od Samsungu se začínají prodávat. Ceny zůstávají velmi vysoké
Letošní prémiové MicroLED televizory od Samsungu se začínají prodávat. Ceny zůstávají velmi vysoké
Amazon Prime a 30 nejoblíbenějších filmů a seriálů v roce 2024. Na co se Češi nejvíc dívají
Amazon Prime a 30 nejoblíbenějších filmů a seriálů v roce 2024. Na co se Češi nejvíc dívají
CZC má velké slevy TCL televizorů. Od levné 50" LED TV, přes výborný 65" MiniLED, až po prémiové 98" QLED modely
CZC má velké slevy TCL televizorů. Od levné 50" LED TV, přes výborný 65" MiniLED, až po prémiové 98" QLED modely
Recenze seriálu Problém tří těles. Netflix dobře přiblížil nezfilmovatelnou knihu těm, kteří ji nečetli
Recenze seriálu Problém tří těles. Netflix dobře přiblížil nezfilmovatelnou knihu těm, kteří ji nečetli
', ); $this->var_expires = array ( 'config' => 1743152653, 'reklama19_webu_cz10' => 1711620404, 'reklama19_webu_cz4' => 1711620445, 'reklama19_webu_cz5' => 1711620409, 'reklama19_webu_cz8' => 1711620282, 'reklama19_webu_cz3' => 1711620287, 'reklama19_webu_cz6' => 1711620305, 'reklama19_webu_cz2' => 1711620390, 'reklama19_webu_cz7' => 1711620432, ) ?> Motorola G8 Power-Obecná diskuse • MobilMania.cz
MobilMania.cz

Přihlásit se


 Další stránka

Motorola G8 Power-Obecná diskuse

Offline - Junior Profil 
8. 2. 2020 11:12 Odeslat příspěvek
https://mobilenet.cz/clanky/nova-motorola-moto-g8-power-zaujme-baterii-a-androidem-10-40003
Poslední příspěvek


Offline - Moderátor Profil 
8. 2. 2020 12:15 Odeslat příspěvek
Podle tohoto článku se má jmenovat Motorola G Power, tak uvidíme
https://mobilizujeme.cz/clanky/motorola-predstavila-dve-novinky-moto-g-power-a-g-stylus


Offline - Junior Profil 
14. 12. 2020 19:34 Odeslat příspěvek
Tento telefon pouzivam asi tri tydny a spicka.
Obstojny HW, postacujici mym narokum, vyborne zpracovani a optimalizace temer cisteho Androidu a skvela 5000mAh baterie, dva dny stredne intenzovniho pouzivani, pricemz mam cely den zapnta data, synchronizaci, maily,whats app, messenger, firemni rinkai routing spolu s google mapami nejsou zadny problem.

Trosku me stve jedina vec, po nejakm updatu se mi na hlavnim widgetu hodin a pocasi v kolecku, v tom prstenci prestal zobrazovat indikator baterie, div to tak bylo ted neni a nemohu prijit na to jak to zprovoznit, budu vdecny za radu, diky.

Takhle to vypadalo po rozbaleni a zapnuti, viz prvni fotka teto recenze
https://www.techradar.com/reviews/moto-g8-power-lite

A takhle to mam ted, po par aktualizacich vesmes bezpecnostni zaplaty
https://photos.app.goo.gl/moenhieUhRb85WKw9

Jiank podpora je jak je u motoroly zvykem prikladna, posledni zaplaty mam k 1.listopadu 2020


Offline - Místní informátor Profil 
14. 12. 2020 19:36 Odeslat příspěvek
Super vítej v klubu Motorol Cheetahu :D


Offline - Junior Profil 
14. 12. 2020 19:45 Odeslat příspěvek
Vrátil jsem se a věř mi že hodně rád, motorola mobility i pod taktovkou lenova (no spíš jim čínani nechávají tak nějak vonou ruku) dělá skvělé telefony a to je dobře.


Offline - Moderátor Profil 
14. 12. 2020 19:59 Odeslat příspěvek
Čítahu, však stav baterie máš na hodinách na Moto displeji
jinak na hlavní ploše jsem si dal nahoru malý widget stav baterie Battery Meter Overlay
https://play.google.com/store/apps/deta ... kwX5-6aYCQ


Offline - Junior Profil 
15. 12. 2020 19:57 Odeslat příspěvek
Vím nicku na Moto Display to je v tyrkys modre, cely m displ je skvely notifikace, rozsvecen pohybem nebo dotykem, le byvalo to a po nejake aktuaizaci, pak z widgetu hodin a počasí, v tom kroužku nevím proč zmizelo.
Takhle budu muset instalovat ap treti strany...no dik za tip.
Jinak nekteré telefony třeba Redmi, mivaji ve widgetech i ten se zamečkem...přímo v systému zabudované.
Šikovná funkce, umístí se kamkoliv na plochu a po jeho stisknutí jde telefon do sleep a displej se vypne...tohle mi u motoroly trochu chybí a budu muset řešit opět aplikací.
Jsou to jen drobnosti, jinak velká spokojenost.


Offline - Junior Profil 
16. 12. 2020 19:06 Odeslat příspěvek
Cheetah007 : baterie po aktualizaci z kruhu po odemčení zmizela. s tim nic neuděláš. ted to má víc funkcí ale baterii *****. už je jen na zamknuté obrazovce (mávnutím).
musiš si vystačit jen klasikou. vpravo nahoře. bohužel :-(


Offline - Junior Profil 
17. 12. 2020 08:19 Odeslat příspěvek
Jo je to tak a nechápu důvod k čemu....může to být i chyba ale to si nemyslím hned by to opravili

Nevím Fredy jaký model používáš ty, ale mě se mávnutím nad obrazovkou,Moto Display tedy neaktivuje.
Je třeba po patřičném nastavení v Moto se jí dotknout nebo s telefonem pohnout, tedy třeba vzít do ruky.


Offline - Junior Profil 
17. 12. 2020 11:15 Odeslat příspěvek
Cheetah007 : mávnutí,pohnutí,zvednutí ale i drcnutí do nohy stolu :-D
mam G7+ a G8+ .. moto funkce on/off jsou v nastavení.


Offline - Moderátor Profil 
17. 12. 2020 11:52 Odeslat příspěvek
no jo Freddy, ale když drcneš do nohy od stolu, tak si vyleješ pivo :mrgreen:


Offline - Junior Profil 
17. 12. 2020 21:50 Odeslat příspěvek
Nick .. no to taky :-D :-D .. naštěstí stačí málo ;-)


Offline - Junior Profil 
19. 12. 2020 15:33 Odeslat příspěvek
freddy158158
Kouknu na to je faktze jsem nastaveni moc neprolezal
:)

-- 23 pro 2020, 22:10 --

freddy158158
Ty máš G8+ já G8 power a ač jsem hledal pečlivě, funkce mávnutí v nastavení nebo přímo v moto není, jen zvednutí a tuknutí na displej


Offline - Mírně pokročilý Profil 
27. 12. 2020 14:19 Odeslat příspěvek
Funkce mávnutí tam není z důvodu chybějícího senzoru, který by to dokázal (IR). (měly to řady moto x a moto z).
Funguje pouze zvednutí, nebo naklonění (gyroskop).
Pokud aktualizace tohle zmršila, stáhnul bych externě posleední verzi apk., která to dokázala.
(pokud to někomu chybí).


Offline - Junior Profil 
29. 12. 2020 17:42 Odeslat příspěvek
Zvednutí nebo naklonění funguje jak má, stejně tak dotyk po kterém se Moto Display krátce rozsvítí, takže vše v pořádku.

-- 03 led 2021, 01:46 --

Prosím ví někdo k čemu je v seznamu aplikací AppEnabler?
Nejsem si jist, ale patrně tam bude už z výroby.
Odinstalovat ji nelze jen deaktivovat, což jsem udělal ale zatím jsem si nevšiml že by to mělo na něco vliv.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, #  Další stránka
Stránka 1 z 4 [ Příspěvků: 49 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies