MobilMania.cz

Přihlásit se

Předchozí stránka 

Motorola G 5G Plus - obecná diskuze

Offline - Kolemjdoucí Profil 
17. 4. 2021 13:28 Odeslat příspěvek
Má k tomu někdo dodatečnou externí baterii s krytem? Případně kde tohle koupit.
Poslední příspěvek

Offline - Junior Profil 
17. 4. 2021 14:34 Odeslat příspěvek
Nemám, ale přemýšlím nad tím k čemu by mi to bylo. Takto mi telefon vydrží 3 dny a někdy přes víkend i 4 a když jedu mimo civilizaci, tak si sebou beru power banku.

Offline - Junior Profil 
18. 4. 2021 20:59 Odeslat příspěvek
Pokud chceš na tel nasazovat externí baterie tak se musíš trošku snažit a sehnat něco z řady Moto Z, kde máš možnost veškerého rozšíření přímo na telefon. Já tak momentálně zahodil Realme, protože se mi povedlo sehnat nerozbalenou Moto Z2 Force, takže si na záda připlesknu Turbopower s 3509mAh a mám celkově téměř 6000mAh a s tím dám přes 20 hodin SOT

-- 28. 4. 2021 16:29 --

A11 se právě stahuje

-- 29. 4. 2021 15:16 --

Dá se vám po aktualizaci na A11 dovolat? Na naší G5G plus se nelze dovolat (síť T-Mobile) ale z ní se dovolame kamkoliv...

Offline - Junior Profil 
29. 4. 2021 20:03 Odeslat příspěvek
Dnes ráno pro otevření mobilu nestačil otisk prstu a mobil chtěl po mně zadat pin. Sice neznám důvod, ale občas se to stává a není to nic neobvyklého. Po zadání pinu mě překvapila hláška mobil se startuje ... a po chvíli se objevila informace, že byl nainstalován Android 11.
První dojem? Nic se nezměnilo a nebýt té hlášky, že tam je Android 11 a předtím informace o startu, tak bych si toho ani nevšiml. :-)
Edit: Tak přece jen změna. Nefunguje dvojklik na tlačítko napájení s předvolenými aplikacemi.

4. 5. 2021 00:27 Odeslat příspěvek
Taky se mi neslo dovolat po updatu na A11. Vypnul jsem v nastavení sítě Volte a volat už jde. Taky blbnou bubliny u messengeru i když si ji nekam přesunu tak se pak znovu objevi na stejnym místě.

Offline - Junior Profil 
4. 5. 2021 03:30 Odeslat příspěvek
Lepší udělat před takovým updatem Hard Reset.

Offline - VIP uživatel Profil 
4. 5. 2021 09:21 Odeslat příspěvek
spíše po aktualizaci na nový android
https://svetandroida.cz/kdy-jste-naposl ... lasovacka/

5. 5. 2021 08:53 Odeslat příspěvek
No kdyz si představím zase potom uvádět telefon do stavu před resetem tak radši povypinam to co nefunguje �

Offline - Junior Profil 
5. 5. 2021 09:24 Odeslat příspěvek
A nemůže být problém s VoLTE záležitostí operátora? Mám virtuála od T-Mobile a žádný problém jsem s tím zatím nezaznamenal.

5. 5. 2021 09:56 Odeslat příspěvek
Těžko rict. Mam Tmobile. Pred updatem všechno fungovalo. Po updatu se mi neslo dovolat takže z hrůzy před resetem jsem zkousel pokus, omyl a vypnutí volte pomohlo.

Offline - Junior Profil 
6. 5. 2021 07:27 Odeslat příspěvek
Problém je, že sice máme na T-Mobile už novější LTE SIM, ale pro fungování je potřeba nejnovější verze SIM karty, po tom co nám vyměnili SIM, tak se dá dovolat normálně.

Offline - Junior Profil 
6. 5. 2021 13:51 Odeslat příspěvek
Dnes další aktualizace A11 s opravou zabezpečení k 1. březnu.

Přejít na stránku Předchozí stránka  1, 2, 3, #
Stránka 3 z 3 [ Příspěvků: 42 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk

Hledat
Přeskočit na

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies