MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Motorola G9 Plus - obecná diskuze

Offline - Junior Profil 
19. 1. 2021 01:31 Odeslat příspěvek
Je tam lepidlo na tom skle. Jak by to melo jinak drzet?
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
19. 1. 2021 08:23 Odeslat příspěvek
a jak ti drží fólie např na sklech aut nebo domů oken? máš mobil tak gugli, žeby takto https://www.youtube.com/watch?v=Eh-dPA_Qg60 :D ? dědek


Offline - Junior Profil 
19. 1. 2021 10:05 Odeslat příspěvek
Některé fólie nemají lepidlo - jsou elektrostatické ( většinou se dají po strhnutí a omytí použít znovu), ale temperovaná skla mají lepidlo vždy (již jsem se setkal, že u hodně starého mobilu s nalepeným sklem toto nešlo odlepit - praskalo a trhalo se na kousky, nepomohlo ani mírné nahřátí), ale pokud ho tam nenecháte několik let, tak to jde v pohodě.


Offline - Junior Profil 
19. 1. 2021 15:48 Odeslat příspěvek
-- 19. 1. 2021 15:49 --

metyn píše
a jak ti drží fólie např na sklech aut nebo domů oken? máš mobil tak gugli, žeby takto https://www.youtube.com/watch?v=Eh-dPA_Qg60 :D ? dědek


myslel sem sklo jasne to pisi -)

-- 19. 1. 2021 17:55 --

szantus: noo prave o to mi jde. Pokud to je nejake buhvi co za lepidlo. To nikdo nevi co si tam cinani napatlaji za slozky, pak by mohl byt problem teoreticky.
Jak rikam, jde o urceni na display,ale jen jestli se tomu da verit, pak aby misto skrabancu treba nebyla poskozena vrstva displeje a tezko se to dokazuje. Tak prave zda davat mermo nebo nedavat. Nesnasim obaly na mobil typ knizka.


Offline - Junior Profil 
20. 1. 2021 09:34 Odeslat příspěvek
Ahoj. Mám dotaz, jak fotí. Rád bych G9 plus zkusil po samsung A70. Ale nerad bych si pohoršil. Nemáte někdo srovnání? Dík


Offline - Moderátor Profil 
20. 1. 2021 09:53 Odeslat příspěvek
musíš pohledat testy na netu, mám ji sice doma, ale nijak se focení nevěnuji, fotím jen na displej :-)


Offline - Junior Profil 
21. 1. 2021 10:21 Odeslat příspěvek
Nick... A s telefonem jsi jinak spokojený?


Offline - Moderátor Profil 
21. 1. 2021 11:07 Odeslat příspěvek
Jsem ho vrátil... měl jsem kdysi Lenovo Phab2 Plus ale Motorola G9 Plus má jiný poměr stran, je více natažená do výšky, dále mi tam vadilo tlačítko Google assistenta, na čtečku na boku jsem se těšil ale nesedla mi, zakulacené rožky displeje - vypadá to divně na velkém smartphonu, celkově jsem za ty 4 roky odvykl velkým smartphonum
Ale komu toto nevadí, tak tahle Motorola je rychlá, odladěná, vše běží krásně plynule, má pěkný displej a barvy, skvělá výdrž baterie mj. za 24h ubylo při nepoužívání pouze 1% při trvalém připojení na WiFi, kdo chce telefon s velkým displejem, jde o velmi dobrou volbu


Offline - Junior Profil 
21. 1. 2021 12:23 Odeslat příspěvek
Nick... No díky. To jsi mě moc nepotěšil. Co sis místo toho koupil a jak jsi spokojený?


Offline - Junior Profil 
21. 1. 2021 13:23 Odeslat příspěvek
don-leo, mám ji a jsem s ní spokojená až na pár detailů. Ale ty se najdou na každém mobilu.
Chtěla jsem velký displej, odladěný svižný systém a dobrou výdrž a to splňuje. Čtečka otisků prstů funguje bezchybně. Vydrží až dva dny, dle zatížení. Design zaoblených rohů je věc vkusu každého jednotlivce. Fotí dobře na svou třídu, ale žádný zázrak jako Huawei P40 to na fotky není.
Myslím, že každý si koupí nového tel. chce oproti původnímu polepšit a pokud máš SA70, nejsem si jistá jestli by to bylo polepšení. Co do výkonu na tom budou tak stejně a fotky Motorola lepší myslím též mít nebude. Pokud ti jde o Fotky, tak spíš Motorola Fusion, ale tu jsem si já nevybrala protože nemá NFC.


Offline - Junior Profil 
21. 1. 2021 13:35 Odeslat příspěvek
Markéta... Díky za popis. Nepotřebuji extra foťák, stačí průměr. O té druhé vím, ale bez nfc mobil nechci. A taky nechci čtečku na zádech.


Offline - Moderátor Profil 
21. 1. 2021 13:47 Odeslat příspěvek
don-leo píše
Nick... No díky. To jsi mě moc nepotěšil. Co sis místo toho koupil a jak jsi spokojený?

přemýšlím o Moto Fusion+ chybějící NFC mi nevadí, spíš mě hodně vadí že Motorola u nových modelů nemá na Moto displeji své původní hodiny v modrém kruhu :-(


Offline - Junior Profil 
21. 1. 2021 14:00 Odeslat příspěvek
Má je ve čtverci jo? �


Offline - Junior Profil 
21. 1. 2021 14:07 Odeslat příspěvek
V kruhu jsou, ale ne na zamčené obrazovce.


Offline - Moderátor Profil 
21. 1. 2021 14:14 Odeslat příspěvek
don-leo píše
Má je ve čtverci jo? �

ne má digitální hodiny, pod tím datum a vpravo nahoře stav baterie
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1, 2, 3, #  Další stránka
Stránka 2 z 3 [ Příspěvků: 42 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies