MobilMania.cz

Přihlásit se


 Další stránka

Motorola G9 Plus - obecná diskuze

Offline - Moderátor Profil 
17. 12. 2020 18:01 Odeslat příspěvek
Motorola G9 Plus
https://www.gsmarena.com/motorola_moto_ ... -10432.php
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
3. 1. 2021 10:48 Odeslat příspěvek
Má již někdo osobní zkušenost?


Offline - Místní informátor Profil 
3. 1. 2021 16:26 Odeslat příspěvek
Můj kámoš ho má :D


Offline - Junior Profil 
6. 1. 2021 13:35 Odeslat příspěvek
Mám ji 4 dny a celkem spokojenost až na pár detailů.
Je to Android ONE pouze s MOTO nadstavbou a tak možná to co mi za drobnosti na ní vadí je tím.
Chybí mi možnost nastavení chytré WiFi. U starého Huaweie se automaticky doma zapla a v případě nedostupnosti domácí wifi vypla.
Některé aplikace fungují nepatrně jinak než u starého tel. Nedokážu posoudit zda je to tím novějším Androidem 10 aje to tak v pořádku, nebo je to nedostatek tohoto tel. Ale třeba aplikace spotify, kterou používám jednak na mobilu a pak také v zaměstnání na web prohlížeči.
U starého tel. se mě to zeptalo zda pokračovat v prohlížeči a po potvrzení již hrálo jen přes web. U tohoto oznamuje, že se přehrává i ve webu, ale v tel. nejde vypnout a tak se stále na pozadí přehrává a vybíjí baterii.
Moto gesta jsou fajn, ale mohli ponechat virtuální klávesu pro krok zpět. Přejetí prstem po displeji nefunguje vždy přesně.
Při telefonování se mi ze zatím uskutečněných cca 6 hovorů 4 přerušily (volaný vypadl). Bylo to vždy stejné číslo a tak těžko říci kde je chyba, nicméně starý tel. dosud na to číslo volal bezchybně. Baterie vydrží 1,5 dne. Čekala jsem víc. Zatím mně nic jiného nenapadá.


Offline - Moderátor Profil 
6. 1. 2021 16:11 Odeslat příspěvek
@MarkétaF.
místo moto gesta jde dát klasická tlačítka vč. šipky zpět
Wifi se mi na Moto G7 Power samo vždycky odpojilo, když jsem se vzdálil, jaktože tady toto nefunguje?
Ad baterie: co by za to majitelé některých jiných smartphonů dali kdyby jim vydržel 1,5 dne :-) ale pro mne je to málo a tak půjdu do Moto G9 Power s 6000 mAh baterií ;-)


Offline - Junior Profil 
7. 1. 2021 12:25 Odeslat příspěvek
Ano vím, že lze nastavit virtual tlačítka. Ale to nechci. Líbí se mi Moto gesta. Psala jsem pouze o jednom zpětném tlačítku. U Androidu 8 to tuším tak ještě bylo. Wifi mi u ikony zobrazí ,,?", ale jeví se k dál jako zapnuté byť bez signálu. Baterka dobrý. Ano čekala jsem víc, alespoň ty dva dny, ale 1,5 je stále lepší než sotva jeden den. Ale je super, že z 15% do plna je nabitý za 55 minut.


Offline - Místní informátor Profil 
11. 1. 2021 08:03 Odeslat příspěvek
Motorola Moto G9 Plus na českém trhu zlevňuje, jde o zajímavou slevu

Z původních 5 990 korun se nyní cena Moto G9 Plus dostala na ještě atraktivnějších 5 490 korun včetně DPH. Smartphone je s výraznou slevou k zakoupení například na eshopu prodejce Datart.


Offline - Junior Profil 
11. 1. 2021 10:39 Odeslat příspěvek
Já ji koupila 29.12. 2020 za 4990,- Kč v DATARTU. Ale měli u ní takto sníženou cenu snad jen ten jeden týden. Teď už ji mají zase za 5 490,- Kč a za tuto cenu ji měl DATART už před vánoci.


Offline - Moderátor Profil 
13. 1. 2021 21:48 Odeslat příspěvek
Motorola G9 Plus, nyní akce v Electroworldu zdarma BT sluchátka Motorola Escape 220 a další sleva po zadání kódu EW100
https://www.electroworld.cz/motorola-moto-g9-plus-modry


Offline - Junior Profil 
18. 1. 2021 15:15 Odeslat příspěvek
Ještě bych tady ráda požádala o radu?
Motorola G9 plus se mi nechce přes bluetooth spojit s mou Hifi soustavou. Co se s tím dá dělat? Byla jsem zvyklá přes telefon si streemovat do hifi muziku. Můj dřívější Huawei a ještě
starší Samsung se připojovali bez problému. Hifi je 5 let starý Philips. Vyšší třídy bluetooth by přeci měli být s nižšími kompatibilní.
A potom ještě jeden dotaz. Na ochranu displeje je lepší tvrzené sklo, nebo folie? Osobně jsem byla přesvědčena, že sklo, Ale už ve dvouch Datartech se mě snažili přesvědčit, že oni mají ,,speciální folii", kterou dělají na míru a že je lepší než sklo.
Díky.


Offline - Moderátor Profil 
18. 1. 2021 15:54 Odeslat příspěvek
měl jsem kdysi Lenovo Phab2 Plus a to se také velmi těžko párovalo s Pioneerem, musel jsem to zkoušet velmi dlouho až to nakonec jakž takž fungovalo, poté jsem měl 2 Motoroly a tam se to párovalo okamžitě

Tvrzené sklo lépe ochrání při pádu na displej myslím


Offline - Junior Profil 
18. 1. 2021 17:54 Odeslat příspěvek
a kdyz sme tak u toho, jaka znacka skel je v pomeru cena/vykon dle Vas uchazejici??


Offline - Moderátor Profil 
18. 1. 2021 17:59 Odeslat příspěvek
už se to tady kdysi řešilo, stačí z Aliexpressu z nějakého známějšího obchodu


Offline - Junior Profil 
18. 1. 2021 18:42 Odeslat příspěvek
uz ste tady nekdo resil agresivitu lepidla na tom skle? Je to vzdy OK. nenarusi to treba display? chapu, proto je to na display,ale jak znamo papir snese vse.-). Sice ciste hypoteticka otazka,
ale nemohlo by to treba nejak poskodit vrstvu?


Offline - Junior Profil 
18. 1. 2021 18:50 Odeslat příspěvek
lepidla? tam žadne není.
sam ale nikdy žadne nedavam. Motorola nikdy zadna ani škrabanec.
zeda. jeden.. malej .. dirka .. mikroskopická .. ale za to muže okuje od svářeni.fakt. ma mou duši,na psí uši :-D
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku 1, 2, 3, #  Další stránka
Stránka 1 z 3 [ Příspěvků: 42 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies