MobilMania.cz

Přihlásit se




Motorola G100 5G - obecná diskuze

Offline - Moderátor Profil 
14. 7. 2021 12:53 Odeslat příspěvek
Motorola G100 5G
https://www.gsmarena.com/motorola_moto_g100-10791.php
https://www.gsmarena.com/motorola_moto_ ... w-2247.php

Motorola G100 5G dostala do fotoaparátu skener
https://mobilmania.zive.cz/clanky/motor ... fault.aspx
Poslední příspěvek


Offline - Kolemjdoucí Profil 
7. 8. 2021 22:56 Odeslat příspěvek
Mám ji asi 10 dnů a spokojenost...po zkušenostech s Xiaomi Note7 jsem vděčný a "holý" Android. Všechny aplikace, se kterýma byl na MIUI problém (hlavně AndroidAuto) na Motorole fungují perfektně!


Offline - Junior Profil 
8. 8. 2021 00:21 Odeslat příspěvek
Velká škoda, že tady není OLED panel. IPS už opravdu nechci. Ale jinak by mi G100 vyhovovala a s láskou vzpomínám na Moto gesta. Ale třeba to bude jako s jinými Moto a cena půjde rychle dolů...
Jak jsi spokojen s telefonem, co příjem signálu a foto, video výstup?


Offline - Pokročilý Profil 
8. 8. 2021 07:24 Odeslat příspěvek
telefon vypadá hodně dobře, jak je na tom foťák? venku určitě není co řešit, ale šero v interiéru? noc mě nezajímá.


Offline - Junior Profil 
8. 8. 2021 09:06 Odeslat příspěvek
Vaso00 píše
Velká škoda, že tady není OLED panel. IPS už opravdu nechci. Ale jinak by mi G100 vyhovovala a s láskou vzpomínám na Moto gesta. Ale třeba to bude jako s jinými Moto a cena půjde rychle dolů...
Jak jsi spokojen s telefonem, co příjem signálu a foto, video výstup?

Aktuálně se dá G100 sehnat za necelých 9 tisíc.
Motorola Edge 20 Lite snad bude mít OLED.
Nicméně,osobně jsem přešel z OLED na IPS a omalovánky na AMOLEDu opravdu již ne:)


Offline - Pokročilý Profil 
8. 8. 2021 09:11 Odeslat příspěvek
taky bych rád zase IPS místo AMOLED a tahle G100 se mně moc líbí, mám rád nudle, akorát ty aktualizace a celkově podpora to kazí, ale za 8,5tis. je to lákavý.


Offline - Junior Profil 
8. 8. 2021 09:38 Odeslat příspěvek
Já chci Oled kvůli lepší čitelnosti na slunci a menší spotřebě (jedu vše co jde v cerne).
Momentálně mám velmi dobrý IPS, ale prostě to není ono. Při mém typu používání vypalování nehrozí.
Takhle budu vybírat mezi Samsungem a OnePlus.
Motorolu Edge 20 zkouknu, jsem zvědav na recenze.

-- 8. 8. 2021 10:41 --

vormen píše
taky bych rád zase IPS místo AMOLED a tahle G100 se mně moc líbí, mám rád nudle, akorát ty aktualizace a celkově podpora to kazí, ale za 8,5tis. je to lákavý.

Cena u Motoroly je opravdu příjemná... I ty recenze jsou vesměs pochvalné. Až půjdu kolem obchodu, ještě ji jednou zkouknu. Láká mne velmi Poco F3, ale tam to ***** foto...


Offline - Junior Profil 
8. 8. 2021 11:58 Odeslat příspěvek
vormen píše
taky bych rád zase IPS místo AMOLED a tahle G100 se mně moc líbí, mám rád nudle, akorát ty aktualizace a celkově podpora to kazí, ale za 8,5tis. je to lákavý.

Příbuzný jí má a aktualizace chodí pravidelně.Mám g G5 plus a záplaty jsou k červenci...
Problém je že Motorola podporuje telefony jenom dva roky od uvedení na trh...


Offline - Pokročilý Profil 
8. 8. 2021 12:27 Odeslat příspěvek
To by nevadilo, většinou nemám telefon dýl jak půl roku, maximálně rok, ale požaduju aktuální os a každej měsíc záplaty a ne jednou za čtvrt roku, teď mám Samsung A52, ten je naprosto podle představ, ale začínají mě bolet oči z amoledu :( pokud používám cca 2 hodiny SoT denně, tak ok, ale jak je to 3 a víc, tak už večer pálí. Ta G100 mě láká, akorát mám strach o výrazně horší foťák.


Offline - Junior Profil 
8. 8. 2021 15:04 Odeslat příspěvek
Co jsem koukal na netu na porovnávací videa, nebyla na tom G100 nějak výrazně hůře, někdy spíše naopak. On to dost zachrání i ten procesor... Osobně mám za to, že ta nová A52 bude s tím SD778 docela krok dopředu i v oblasti focení.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
19. 8. 2021 12:47 Odeslat příspěvek
Zdravím,
po cca měsíci bezproblémového používání Motoroly G100, se kterou jsem byl i v zahraničí, se najednou dvakrát po sobě telefon šíleně začal přehřívat. Došlo to tak daleko, že se telefon sám hodil do továrního nastavení (hlášku jsem bohužel nikdy nestihl)

Někde na ksichtoknize jsem četl, že prý je to způsobeno SIM T-mobile. Máte někdo podobný problém? A jak jste ho řešili? Já zatím napsal na Motorolu, tak uvidíme.

Nutno říci, že jinak jsem byl z telefonu totálně nadšený. Rychlost, fotky, ovládání, gesta, výdrž, vše v cajku. A teď tohle, bohužel.

Díky.


Offline - Moderátor Profil 
19. 8. 2021 16:15 Odeslat příspěvek
ještě jednou zkus Tovární nastavení ale vypadá to asi na reklamaci, protože SIM karta by tohle udělat neměla


Offline - Kolemjdoucí Profil 
20. 8. 2021 08:58 Odeslat příspěvek
Díky. Motorola se ozvala, že o tom ví a pracuje se na tom. Má během několika dní přijít update softwaru. Tak snad.

Pokud se to spraví, tak to bude pro mě osobně dokonalý stroj. Míval jsem drahý vlajky, ale najednou jsem zjistil, že Motorola G100 mi na 95% všech věcí bohatě stačí. Prostě telefon na pohodu.

-- 8. 11. 2021 09:56 --

Tak jenom pro info. Poslední aktualizací se problém se SIM T-mobile opravil. Navíc se zlepšila výdrž baterie a občasné přehřívání, které telefon sem tam trápilo. Momentálně mi přijde Motorola perfektně odladěná. Vše běhá jak má, rychlost, spolehlivost, mouchy vychytané. Navíc mi připadá, že po aktualizaci telefon lépe fotí při horším světle.

Motorola G100 mě prostě baví tak, že jsem z ní udělal svůj hlavní telefon:))).
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď

Stránka 1 z 1 [ Příspěvků: 13 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies