MobilMania.cz

Přihlásit se




Motorola G200 5G - obecná diskuze

Offline - Moderátor Profil 
18. 11. 2021 10:52 Odeslat příspěvek
Motorola G200 5G spec.
https://www.gsmarena.com/motorola_moto_ ... -11222.php
https://www.smartmania.cz/motorola-moto ... ivou-cenu/
Poslední příspěvek


Offline - Kolemjdoucí Profil 
14. 12. 2021 11:06 Odeslat příspěvek
Prostě jsem neodolal a telefon si objednal. Mám ho od soboty a musím říct, že už dlouho jsem nedržel v ruce tak příjemnou placku. Konečně jsem se zbavil 21:9 u Sony a užívám si sice NE vlajku, ale telefon, který mi ve všem vyhovuje.

Rychlost telefonu je vynikající. Nic se nezahřívá. Procesor mi málem utrhl ruce, jak je to rychlé:))).

Zvuk do sluchátek (bezdrát) skvělý. Až jsem překvapený. Tady slyším pokrok oproti G100.

Display paráda, LCD pro mě lepší, než OLED. Zkoušel jsem i Motorolu Edge 20 a tak byl s OLEDEM problém s dotykem. Oproti Soxy Xperia 1 Mark III o hodně lepší jas, konečně na mobil taky vidím.

Výdrž baterie. Zatím stejný jako u G100. Tedy 1,5 dne s klasickým používáním - práce, emaily, fotky, youtube apod. Hry nehraju. Končím za jeden den tak na 40 %.

Foťák. Za dne to hodně tahá silný procesor. Fotky fotí víc do reálu, ostře, žádný omalovánky, což mám rád. Večer kvalita klesá, ale zase na druhou stranu, pořád je na tom na automatiku lépe než Sony za 36 tisíc. Jinak fotky na pohodu, pořád je to ale mobil, samozřejmě. V noci - hospoda, osvětlené místnosti - v pořádku, v úplně tmě - nic a tak to má být:))).

Jako fanoušek Motorol nedám dopustit samozřejmě na gesta, obrazovku s info notifikacemi. G100 byla a je dělo (pořád mám jako druhý telefon), ale G200 je ještě větší:))). 3,5 mm jack mi vůbec nechybí. Čtečka výborná. Zmínit musím ještě jednu věc, na kterou se hodně zapomíná. Používám mobil i jako telefon:)) a má skvělý zvuk při volání, velmi dobrý signál. Funkce cleartalk zapnuta a slyším perfetkně i v randálu na ulici. 6,8 palců je sice dost, ale zvykl jsem si rychle, hlavně není telefon úzkej a dobře se s ním pracuje.

Trošku mě mrzí, že se nikde v Čechách nepíše pořádně o G60, vzal jsem ji synovi a i když nemá 5G, tak je to v současnosti velmi dobrá koupě. G100 měla v létě nějaký bug s T-mobile, kdy nešlo volat a posílat SMS, což mě na dovolené docela rozhodilo (opraveno aktualizací), u G200 nic takového není, vše funguje od rozbalení na výbornou.

Závěr: pokud chcete pohodový, výkonný mobil a chcete si užít pořádnou obrazovku (jako fakt jsem mile překvapen), nemám žádných námitek. Fakt si G200 užívám. Když čistý android, tak v podání Motoroly!

Zápory: asi jen fotky v noci. Ale čekám určitě aktualizace, Motoroly to tak mívají. Tolik mé praktické zkušenosti. Třeba to někomu pomůže. Kdyby měl někdo dotaz, klidně se ptejte, tenhle mobil rád podpořím:))). Jo a zatím nejdou nikde objednat nějaké kryty, ochranná skla, kdybyste někdo někde něco našel, klidně napište, díky. A díky i za pozornost.


Offline - Moderátor Profil 
14. 12. 2021 18:50 Odeslat příspěvek
díval jsi se na Ali?
https://www.aliexpress.com/item/1005003638093125.html

-- 14. 12. 2021 18:54 --

na fotoaparát vyzkoušej aplikaci Google Camera 8.4 nebo 8.3 jestli půjde nainstalovat
https://infoek.cz/google-camera-8-4-ke-stazeni-2021/


Offline - Kolemjdoucí Profil 
16. 12. 2021 10:20 Odeslat příspěvek
Super, díky za tipy. Vyzkouším!

-- 21. 12. 2021 19:39 --

Ahoj, tak Gcam 4 stažena a funguje parádně! Noční fotky jsou tak o dva rady lepší.

Telefon jinak pořád šlape skvěle. Souhlasím s jednou brazilskou recenzi, kde G200 označují jako LA BESTIA�.

Tuhle motoru si fakt užívám!

-- 21. 12. 2021 19:40 --

Ahoj, tak Gcam 4 stažena a funguje parádně! Noční fotky jsou tak o dva řády lepší.

Telefon jinak pořád šlape skvěle. Souhlasím s jednou brazilskou recenzi, kde G200 označují jako LA BESTIA�.

Tuhle motorku si fakt užívám!

-- 1. 4. 2022 09:39 --

Tak včera večer obdržel můj telefon G200 update na android 12.

Zatím vše běhá jak má. Mám Launcher Microsoft, taky v pořádku. Jen je tedy fakt, že material design třeba stahovací lišty, budíku, kalkulačky apod. je fakt hnusnej.

-- 1. 4. 2022 09:39 --

Tak včera večer obdržel můj telefon G200 update na android 12.

Zatím vše běhá jak má. Mám Launcher Microsoft, taky v pořádku. Jen je tedy fakt, že material design třeba stahovací lišty, budíku, kalkulačky apod. je fakt hnusnej.

-- 1. 4. 2022 09:44 --

Tak včera večer obdržel můj telefon G200 update na android 12.

Zatím vše běhá jak má. Mám Launcher Microsoft, taky v pořádku. Jen je tedy fakt, že material design třeba stahovací lišty, budíku, kalkulačky apod. je fakt hnusnej.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď

Stránka 1 z 1 [ Příspěvků: 4 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies