MobilMania.cz

Přihlásit se




motorola a operátor?

Offline - Kolemjdoucí Profil 
28. 4. 2005 17:32 Odeslat příspěvek
chojki, mám motorku v300 a potřebuju helpnout. mám operátor eurotel a vadí mi že ten nápis eurotel a eště k tomu hodnota kreditu furt svíví na tom displeyi. nedá se to nějak vypnout? přišla sem jenom na to že se to dá podunout buď do prostřed nebo do leva, jo to mi fakt pomůže :roll: překrývá to mí kvásný obrázki :? dik za pomoc
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
28. 4. 2005 17:39 Odeslat příspěvek
Hodiny, dátum, ani logo operatora nijako nevypnes!!! Minimalne nie normalnou cestou, ale mozno by to islo nejakym editom cez PC (o com vazne pochybujem), pretoze napriklad na v66 by to malo takto ist!!!
V 300 je vsak uplne ine delo (aj ja som ho mal) a je postavene na uplne inej platforme, takze by som sa velmi do MT nerypal cez PC!!!


Jo, a ak ti vadi, ze ti tam stale svieti kredit, jedina sanca je prejst na pausal, EASY TEAM (absolutne neodporucam), alebo na PRIMU (tiez nie)!!!Takzwe tak to je.........


Offline - Mírně pokročilý Profil 
29. 4. 2005 10:12 Odeslat příspěvek
No, nejsem si jistej, jestli to pomuze, ale neni to tim ze mas jeste starou SIMku ktera pocita pomoci sluzby AoC a tim padem ti ukazuje kreditprimo na homescreenu? U jinyho Opa se to ti neukaze, protoze ma vlastni pocitani "na siti". Takze to chce zajit na prodejnu, nebo zavolatna GOlinku, a chtit prevyst tuhle "starou"SIMku. Mam pocit ze to je gratis.
Ale radeji at to tady jeste nekdo potvrdi, fakt si nejsem jistej :wink:


Offline - Junior Profil 
9. 5. 2005 20:34 Odeslat příspěvek
Opravujem svoju reakciu!!!! S editorom skinov by sa kadeco dalo narobit s mobilom, ale bohuzial nie s v300, lebo ta skiny typu *.ski nepodporuje!!! S tym Aoc mas pravdu!!! Oni ti na poziadanie sim vymenia (najskor za poplatok).... inak ja som mal tieto stare karty radsej, bolo to lepsie, ako vecne pipanie po skonceni hovoru (ked si vypnes prichadzajuce sms o zmene kreditu, tak zas o nom nemas taky prehlad a hned ho prevolas)...
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď

Stránka 1 z 1 [ Příspěvků: 4 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies