MobilMania.cz

Přihlásit se




MPx200 a MMS

Offline - Kolemjdoucí Profil 
2. 4. 2005 13:21 Odeslat příspěvek
Mam problem s nastavenim MMS na Motorole MPx200 s Windows Mobile 2003. Stahnul jsem si ArcSoft MMS UA jako klienta pro MMSky, ale nevim, kde a co mam nastavit, abych tu MMSku prijmul nebo odeslal. Mam Eurotel GO... na strankach http://www.mojemotorola.cz/storage/ostatni/mpx_200_settings.xls jsem se docetl, ze v "Connects to:" mam nastavit "MMS connection", ale tuhle polozku tam vubec nemam! Take jsem se docetl, ze mam najit "Programs - Accessories - MMS setup - Profile - Profile - Edit"... ale Accessories tam vubec nemam, natoz nejake MMS setup.


Poradite, prosim, jak na to?

Predem dekuji.
Poslední příspěvek


Offline - VIP uživatel Profil 
11. 4. 2005 06:43 Odeslat příspěvek
Poradite, prosim, jak na to?

Predem dekuji.[/quote]

Nejsi sám komu to nejde, naštěstí tuhle funkci nepoužívám!


Naposledy upravil ..H.A.Z.I.. dne 12. 4. 2005 20:04, celkově upraveno 1


Offline - Junior Profil 
12. 4. 2005 19:04 Odeslat příspěvek
To H.A.Z.I.: koukam ze jako moderator skoro nic nevis, ale vsude musis neco napsat.
Normalne to funguje , sam to pouzivam. Problem je v tom ze je to externi program na MMS a ne jako ve WM2002 interni. Tim padem se uplne jinac nastavuje. Nastaveni je na foru mpx200.e-vision.cz


Offline - VIP uživatel Profil 
12. 4. 2005 20:04 Odeslat příspěvek
Co myslíš tím že nic nevím. :pozor2 Ten program samozřejmě mám, ale nezkoušel jsem ho.Jestli ho chceš tak napiš.Jinak tohle potří nejspíš do diskuze o OS ale jinak i sem.


Offline - Junior Profil 
13. 4. 2005 17:34 Odeslat příspěvek
I ve WM2002 šlo o externí program.
Více na mpx200.e-vision.cz nebo http://www.winmobile.net


Offline - Junior Profil 
13. 4. 2005 17:38 Odeslat příspěvek
To mas pravdu, ja to myslel v tom smyslu ze primo spolupracoval s WM2002(integroval se napr. Homescreen) kdezto pro WM2003 to je uplne mimo a tak kdyz treba prijde MMS tak se o tom ani nedozvis pokud nejsi u telefonu.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď

Stránka 1 z 1 [ Příspěvků: 6 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies