MobilMania.cz

Přihlásit se




Motorola MPx220 a heslo

Offline - Junior Profil 
12. 4. 2005 21:25 Odeslat příspěvek
Dobrý den.
Jak jsem se dočetl v manualu lze telefon ručně zamknout tak aby se při pokusu o další práci nejprve dotazoval ručně ale je ho třeba vždy předtím zamknout nešlo by to nějak nastavit aby se telefon zamikal automaticky po nějaké době (jako to umi nokie - jakmile se zmkne klávesnice a někdo ji chce odemknout telefon se dotazuje nejdřív na heslo) nebo třeba když se "zaklapne" tak aby se zamknul .... slyšel jsem že to lze nastavit jako vlastní volbu u tlačitka a nešlo by někde nějakou upravou nastavit "if phone closed then phone LOCK ???
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
13. 4. 2005 06:58 Odeslat příspěvek
Zamknout se da podrzenim tlacitka pro polozeni hovoru, nebo ho muzes rovnou zaheslovat, tzn. po nejake (nastavitelne) dobe, kdy mobil nepouzivas, se ti zablokuje a musis zadat heslo, abys s nim mohl pracovat. Reseni, ktere potrebujes ty bohuzel neznam, ale dalo by se to resit nejakou externi aplikaci...


Offline - Junior Profil 
13. 4. 2005 18:11 Odeslat příspěvek
Ferro píše
Zamknout se da podrzenim tlacitka pro polozeni hovoru, nebo ho muzes rovnou zaheslovat, tzn. po nejake (nastavitelne) dobe, kdy mobil nepouzivas, se ti zablokuje a musis zadat heslo, abys s nim mohl pracovat. Reseni, ktere potrebujes ty bohuzel neznam, ale dalo by se to resit nejakou externi aplikaci...


Jo jo to je přesně to co hledám .... a jsi si jistý že to není jako u ostatních Motorol kde je napsana možnost Automatický zámek ale znamená to že se telefon zamkne pouze pokud se vypne ?


Offline - Junior Profil 
13. 4. 2005 20:21 Odeslat příspěvek
Pokud myslis to automaticke zaheslovani po nastavenem case, tak to funguje! Pouzivam to take, aby mi pripadne nekdo nezadouci nelezl do mobilu. 8)


Offline - Junior Profil 
14. 4. 2005 12:18 Odeslat příspěvek
Ferro píše
Pokud myslis to automaticke zaheslovani po nastavenem case, tak to funguje! Pouzivam to take, aby mi pripadne nekdo nezadouci nelezl do mobilu. 8)


Perfektní to je jedna z posledních kapiček kterou jsem potřeboval abych si telefon koupil :) jen ještě jedna otázka . Jaký jsou tam časový intervali ?


Offline - Junior Profil 
14. 4. 2005 12:51 Odeslat příspěvek
1, 2, 5, 10, 30 a 60 minut a predpokladam, ze by se to v registrech dalo nastavit i jinak.


Offline - Junior Profil 
14. 4. 2005 16:58 Odeslat příspěvek
Bezvadny . Tim ji definitivně odzvonilo a jedna bude muset putovat i ke mě :lol:
Jo a neznáš náhodou nějaký stránky kde jsou uvedený už ozkoušený změny v registrech a vůbec s vychytávkama a softwarem pro MPx220 ?


Offline - Junior Profil 
14. 4. 2005 17:11 Odeslat příspěvek
Zkus http://www.mpx200.site.cz/ pripadne najit jine stranky a pohleda ve forech.... Ja jsem si na ni nahradil akorat 2 programy z Mpx200, protoze pro Mpx220 je uplne dojebali. Konkretne Spravce souboru a Spravce uloh. Pak jsem se zbavil hlouposti typu ClearType (prejmenovanim v registrech), jelikoz mam dobry zrak nepotrebuji rozpatlavat obraz, aby vypadal hladsi, me se libi ctverecky. 8) Jinak jsem na ni nic nemenil. Dohral jsem si par softu, jako treba video player, lepsi kalkulacku, dale slovnik a budik od Sunnysoftu (je to zadara) a par games. Zbytek si nakoduju sam 8) pokud pro to najdu dostatek materialu.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď

Stránka 1 z 1 [ Příspěvků: 8 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies