MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka 

Honor 9 - obecná diskuze

Offline - Místní informátor Profil 
4. 2. 2020 08:32 Odeslat příspěvek
Něco podobného už tam je: EMUI 10 Update For Honor 9 Lite
:D zatím jen 40 lidí mu to podepsalo :( :D
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
7. 2. 2020 22:40 Odeslat příspěvek
Inac pouzivatie niekto honor band 3 s tymto telefonom? Nepravidelne sa mi stava, ze nechodia upozornenia. Skusal som uz vsetko mozne a nic nepomohlo. Ja len ci som jediny.
P.s.: stale dufam aspon v posledne januarove zaplaty :)


Offline - Místní informátor Profil 
8. 2. 2020 08:10 Odeslat příspěvek
Měl jsem Honor Band 3 a všechno v pohodě... ^^
Teď mám Honor Band 5 a pecka! :D a taky vše v pohodě..


Offline - Junior Profil 
8. 2. 2020 12:16 Odeslat příspěvek
Ved ono to bolo ok, asi 2-3 updaty dozadu, odvtedy je to nevyspitatelne :)


Offline - Kolemjdoucí Profil 
26. 3. 2020 15:29 Odeslat příspěvek
Cizak píše
Nebylo, ale zajímalo by mě, jak to pozná. :D Osobně používám Google Lens, který je přístupný rovnou na lističce hlasového vyhledávání a nemusím do foťáku a pak do hisearch. Přijde mi to i ve vyhledávání přesnější. :)

Ahoj, chtěl jsem se zeptat, jak jsi google lens dostal do té lišty? Mě se tam nijak nedaří dostat, aby to bylp přímo na té liště, děkuji za odpověď.


Offline - Junior Profil 
26. 3. 2020 17:44 Odeslat příspěvek
Používám betu Google aplikace. Ale nyní už mi to také zmizelo.. :(


Offline - Pokročilý Profil 
12. 5. 2020 21:35 Odeslat příspěvek
Mr.Scully píše
Kdybyste někdo měl nefunkční Honor 9, kde funguje displej a dobíjení (a je třeba jinak rozmlácený nebo v bootloopu nebo tak něco), tak dejte vědět, zkusil bych stávající motherboard ještě jednou očistit od koroze a vložit do relativně funkčního mobilu... teoreticky bych se pak k datům možná dostat mohl?


Musím se po půl roce pochlubit... měl jsem utopený nefunkční Honor 9, kde byl v háji displej, baterka, dobíjení a asi i další věci, prostě mobil úplně mrtvý. Nefunkční mobil jsem hodil do skříně a zapomněl na něj. Po půl roce jsem se konečně rozhodl to rozseknout a koupil jsem si ještě jeden zdravý Honor 9, ze kterého jsem dočasně vyndal základní desku a vložil tam tu utopenou. Nedával jsem tomu moc velkou šanci, přesto mobil v pohodě naběhl a stáhli jsme si bez problémů všechna data. Zdá se tedy, že voda zničila všechno kromě toho nejdůležitějšího, což byla základní deska :D Ta funguje na sto procent. Takže mám docela radost, že i po tak dlouhé době je šance data z utopeného mobilu bez problémů dostat.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
7. 7. 2020 10:06 Odeslat příspěvek
Příloha
IMG_20200704_091831.jpg
IMG_20200704_091831.jpg
[ 404.25 | Zobrazeno 163 krát ]


Dobrý den, prosím o radu s focením. Na fotkách mám přepálenou zelenou barvu, zkoušela jsem si s tím pohrát v nastavení ale nic moc. Máte prosím nějakou radu? Nebo focení přes nějakou aplikaci :hm
Děkuji za radu!


Offline - Junior Profil 
18. 11. 2020 17:53 Odeslat příspěvek
Na huawei p10 dosla altualizacia s 5/2020 zaplatami a smart nabijanie. Doslo niekomu na honor 9?
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 35, 36, 37, 38, 39
Stránka 39 z 39 [ Příspěvků: 579 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies