MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Honor 9 - obecná diskuze

Offline - Místní informátor Profil 
12. 8. 2019 07:26 Odeslat příspěvek
U mě také tak jak píše Cizak. ^^
Mám Chrome i Ghostery a všechno v cajku plynulé někdy až moc :D
Poslední příspěvek


Offline - Kolemjdoucí Profil 
12. 8. 2019 09:09 Odeslat příspěvek
Mám Firefox ... a scrollování naprosto plynule bez sebemenšího zaváhání.
A Nova launcher taktéž naprosto svižně


Offline - Kolemjdoucí Profil 
12. 8. 2019 21:39 Odeslat příspěvek
Po dalším zkoušení jsem přišel na to, že když v nastavení Chrome -> Nastavení webu -> Media -> zakážu automatické přehrávání, tak je scrolování přeci jen plynulejší. Můžete někdo zkusit plynulost scrolu (např na seznamu), když máte aut. přehrávání povoleno? (Patrně po upgrade na A9 resp. nějaké aktualizaci Chrome se to povolilo a nebo Vám to šlape stejně ať už je povoleno, či nikoliv? - předpokládám že testujete s A9 resp. Emui 9 či 9.1)


Offline - Junior Profil 
13. 8. 2019 09:11 Odeslat příspěvek
Mám to povolené a když to vypnu, tak malinký rozdíl pozoruji. Každopádně, když je to povoleno, tak bez problémů. Testováno a EMUI 9.1 :)


Offline - Pokročilý Profil 
18. 8. 2019 17:13 Odeslat příspěvek
Prosím o pomoc - ženě spadl Honor 9 do vody cca na dvacet minut (než jsme ho našli na dně rybníka). Mobil bude samozřejmě v hajzlu, ale chceme se pokusit zachránit fotky, které byly v paměti mobilu, protože jsou pro nás poměrně cenné. Mobil po vylovení byl zapnutý, ale bylo vidět, že jde do háje, voda se dostávala pod displej, ten nijak nereagoval na dotyk atd. Po dalších dvaceti minutách jsme se konečně dostali domů, mobil jsme pochopitelně dali do rýže na absorbování vlhkosti, nicméně.... co dál, pokud třeba zítra stále nepůjde zapnout nebo ho zapneme, ale nedostaneme se dál do systému. Existuje šance nějak dostat fotky z paměti, nebo prostě zkrat ve vodě pravděpodobně zničil komplet paměť? (Nevím, v jaké fyzické formě tam paměť je, jestli se nějak dá pak ještě přečíst, i když mobil už nefunguje).


Offline - Místní informátor Profil 
18. 8. 2019 17:20 Odeslat příspěvek
Mr.Scully:
Zkus toto: https://www.svetandroida.cz/rozbity-displej-data-navod/ a nebo googli.


Offline - Pokročilý Profil 
18. 8. 2019 17:25 Odeslat příspěvek
Jasný, mně šlo spíš o variantu, pokud nepůjde mobil ani zapnout (což aktuálně považuju za nejpravděpodobnější - mobil teď nereaguje, rejže to asi moc nezachrání) - tak předpokládám pak se s tím nic dělat už nedá.


Offline - Junior Profil 
18. 8. 2019 17:49 Odeslat příspěvek
Hlavně se jej nepokoušejte zapnout. Počkejte klidně dva dny než komplet vyschne a až teprve pak jej zkuste zapnout nebo připojit k PC...


Offline - Pokročilý Profil 
18. 8. 2019 18:07 Odeslat příspěvek
Nj, ono se to řekne, ale ono to nešlo vypnout... takže ten vylovený mobil zůstal třeba patnáct minut zapnutý, než chcípnul sám... displej nešel, tlačítkem se ho vypnout nepodařilo a rozebírat jsme ho na rybníku neměli čím...

-- 26. 8. 2019 11:41 --

Tak nic, nefunguje dobíjení ani displej, což je smrtonosná dvojkombinace :)

Kdybyste někdo měl nefunkční Honor 9, kde funguje displej a dobíjení (a je třeba jinak rozmlácený nebo v bootloopu nebo tak něco), tak dejte vědět, zkusil bych stávající motherboard ještě jednou očistit od koroze a vložit do relativně funkčního mobilu... teoreticky bych se pak k datům možná dostat mohl?


Offline - Kolemjdoucí Profil 
29. 8. 2019 20:09 Odeslat příspěvek
Dobry vecer, jdu urcite s lehkym dotazem,ale proste nemuzu najit,kde si muzu zmenit pozadi plochy v SMS, a tez bubliny s textem. Aktualizoval se mi mobil a vubec mi to nejde. A prosim - byla jsem zvykla v Samsungu,ze muzu priradit k urvitemu kontaktu i ton sms,lze to i u honoru? To jsem tez neprekonala. Moc dekuji ☀.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
30. 8. 2019 21:47 Odeslat příspěvek
Přizazeni zvuku k SMS. Najdi kontakt kde chceš změnit zvuk u SMSky. Kontakt/SMS v pravo nahoře 3 tečky /nastavení nebo možnosti. Tam si přiřadiš zvukSMSky ke konkrétnímu uživateli.


Offline - Moderátor Profil 
30. 8. 2019 22:11 Odeslat příspěvek
Plochu nebo bublinu umí SMS aplikace Textra


Offline - Kolemjdoucí Profil 
2. 9. 2019 20:05 Odeslat příspěvek
Kosatko: omlouvám se za špatné info ale už je to jinak a nevím jak změnit ten zvuk u SMSky.


Offline - Junior Profil 
5. 9. 2019 06:07 Odeslat příspěvek
V emui 9.1 už tohle bohužel nejde. Ani změnit pozadí, ani zvuk pro jednotlivé kontakty :( Jinak jen tak ze zvědavosti, má už někdo srpnové záplaty? :)


Offline - Místní informátor Profil 
18. 9. 2019 12:09 Odeslat příspěvek
Už by to chtělo novou aktualizaci co? :hm :D Taky furt máte Červencový bezpečnostní záplaty? :D :potichu
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39  Další stránka
Stránka 36 z 39 [ Příspěvků: 579 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies