MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Honor 8X /Max - obecná diskuze

Offline - Moderátor Profil 
10. 10. 2018 12:47 Odeslat příspěvek
A Honor 8X Max fakt u nás nebude? Nebo se máme nechat překvapit? :-)
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
10. 10. 2018 16:51 Odeslat příspěvek
Hned na začátku pravděpodobně nebude, ale v budoucnosti se to může změnit, ostatně podobné to bylo třeba s modelem Honor View 10.


Offline - Moderátor Profil 
11. 10. 2018 17:56 Odeslat příspěvek
Houby velikán, ten zvláštní poměr stran 19,5:9 z něj dělá úzkou nudli a díky minimálním rámečkum je menší než klasický 5,5p ;-)


Offline - Junior Profil 
12. 10. 2018 11:40 Odeslat příspěvek
Měl jsem tu čest být včera ve Španělském sále. Super show a vše kolem. Kromě jiného jsem měl telefon v ruce. Opravdu se nezdá, ale je tenký, relativně malý a hlavně lehký. I přítelkyně, která je spíše na menší telefony (dnes má Honor 8 Premium) se velmi zakoukala do červené varianty. Myslím, že tento telefon má dobře našlápnuto.


Offline - Junior Profil 
13. 10. 2018 06:40 Odeslat příspěvek
Jsme rádi, že se akce líbila :)


Offline - Moderátor Profil 
13. 10. 2018 19:10 Odeslat příspěvek
Vyzkoušeli jsme Honor 8X: obří telefon s tenkými rámečky a skvělou cenou

https://svetandroida.cz/honor-8x-recenze/


Offline - Kolemjdoucí Profil 
13. 10. 2018 20:11 Odeslat příspěvek
Dobry vecer, rad bych podekoval panu Jozefovi, ze moznost se zucastnit akce na Prazskem hrade, kde probehlo predstaveni Honoru 8x, je to clovek na pravem miste a preji mu do budoucna hodne zdravi a uspechu v jeho novem angazma u firmy Huawei. Samotny telelefon je krasny a ramecky jsou opravdu minimalni, bezte se na nej podivat at to vidite na vlastni oci a v kontrastu s uvedenou cenou a bluetooth sluchatky zdarma,, jde o nejlepsi pomer cena vykon.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
15. 10. 2018 09:08 Odeslat příspěvek
Mozno som to prehliadol, ale ma gorilla glass alebo nie ?


Offline - Junior Profil 
15. 10. 2018 09:43 Odeslat příspěvek
Boss_bo píše
Dobry vecer, rad bych podekoval panu Jozefovi, ze moznost se zucastnit akce na Prazskem hrade...


On je tu nějaký hodný pan Jozef, který bere diskutující na hrad? :shock: :-D


Offline - Junior Profil 
15. 10. 2018 11:37 Odeslat příspěvek
viewtopic.php?f=1963&t=1292106


Offline - Junior Profil 
15. 10. 2018 12:43 Odeslat příspěvek
No to je fajn, že snad alespoň jedna ze "soutěží" nebyla jen na oko. Rád si přečtu, že to někomu udělalo radost. Jen jsem v odkazu nenašel nic o panu Jozefovi, tak možná proto se ptám.


Offline - Ex-moderátor Profil 
15. 10. 2018 18:12 Odeslat příspěvek
K diskuzi nahoře (i když asi jen podporuji flame) - já mám microUSB nabíjecí slot na foťáku, sluchátkách (aktivní potlačení hluku), gamepadu, elektrickém zapalovači, hračce na dálkové ovládání, jedné čínské bezdrátové klávesnici, powerbance (k dobíjení)... a pravda, na mém mobilu. Znám přednosti USB-C, ale ani jednu bych momentálně plně nevyužil (a nabíjet bych mohl leda notebook, ale ne s mobilní nabíječkou). Ale možnost neřešit odlišný kabel či redukci je pro mě příjemná. Tím spíš, že v nejbližším okolí má telefon s usb-c (a tedy nabíječku) jen jeden člověk. A to nejsem nějakým fanouškem značky. Každý má svoje preference a i já jsem rád za možnost výběru modelů i s micro USB.

Ale k tématu - jaké jsou zkušenosti s novým Honorem 8x? Zajímalo by mě, zdali je na tom nový fotoaparát subjektivně znatelně lépe co do kvality a rychlosti jak u 6x/7x, Má opravdu NFC (já vím, že je papírově ano, jen pro jistotu) a jaké jsou zkušenosti s google pay, alternativně placením přes aplikaci AirBank? Díky


Offline - Junior Profil 
15. 10. 2018 20:13 Odeslat příspěvek
Díky za názor ke konektoru, přesně tímto směrem jsem mířil.


Offline - Místní informátor Profil 
17. 10. 2018 16:58 Odeslat příspěvek
HONOR 8X ● Ten největší!

https://youtu.be/cFf-qJ8_9mc


Offline - Junior Profil 
18. 10. 2018 11:01 Odeslat příspěvek
Jako fakt "nejfake" jo? Ta hláška provázející to video - "video obsahuje placenou propagaci" platí i pro toto fórum bohužel. Nejfake samotný je fakt velký omyl. To pan Jozef Cmar, bývalý O2 Guru, nyní Community manažer Huawei, co používá iPhone X, toho to všechno alespoň zdá se baví. (Předpokládám, že on je ten Jozef z děkovačky...)

A ještě k telefonu jako takovému. Dnes jsem ho měl poprvé v ruce. Honor má na výdeji v Holešovické Alze dočasně stánek, kde je vystavené celé aktuální portfolio. Můžete si tam osahat právě Honor 8X v modré barvě. Koukal jsem, že například motivy zůstávají ořezané jako u 7X a EIS není přítomna. Bohužel nebylo moc času na důkladnou prohlídku, ale právě absence EIS je docela problém, kvůli kterému kolega raději nakonec koupil Play.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 20  Další stránka
Stránka 4 z 20 [ Příspěvků: 299 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies