MobilMania.cz

Přihlásit se




Tipněte si cenu modelu Honor 8X a vyhrajte jej

Offline - Junior Profil 
7. 10. 2018 21:31 Odeslat příspěvek
Už za pár dní v Praze oficiálně představíme Honor 8X. Tento telefon vás zaujme svou výbavou a také elegantním designem, nechybí zajímavý poměr cena versus výkon. A právě kolem ceny tohoto přístroje se bude točit naše nová soutěž. Stačí navštívit naše stránky (odkaz najdete níže), sestavit si svůj vysněný Honor 8X a následně odhadnout jeho budoucí cenu. Pokud bude váš tip přesný, může být Honor 8X váš už příští týden. Přejeme vám hodně štěstí.

Do soutěže se můžete zapojit přímo zde.

Obrázek
Poslední příspěvek


Offline - Kolemjdoucí Profil 
8. 10. 2018 15:25 Odeslat příspěvek
Nejde se přihlásit pomocí huawei ID a sms píše Failed to send SMS verification code.Takže super soutěž !!!!


Offline - Moderátor Profil 
8. 10. 2018 15:43 Odeslat příspěvek
Přesně, já právě kvůli failed hlášce nakonec nezískal kód k odemčení bootloaderu, ač jsem psal maily na všechny strany, nikdo problém nedokázal vyřešit


-
8. 10. 2018 17:30 Odeslat příspěvek
Trapárna , ale pár jedinců se našlo :D :D :D


Offline - Junior Profil 
8. 10. 2018 17:33 Odeslat příspěvek
bubu75 píše
Nejde se přihlásit pomocí huawei ID a sms píše Failed to send SMS verification code.Takže super soutěž !!!!

Přihlášení jsem nyní vyzkoušel a prošel jsem až k odeslání tipu (ač bych vlastně neměl :) ). Nicméně ověřování přes SMS by ani nemělo být nutné.


Naposledy upravil Honor Guru dne 8. 10. 2018 20:09, celkově upraveno 1


Offline - Kolemjdoucí Profil 
8. 10. 2018 19:04 Odeslat příspěvek
v pohodě vše šlo jak po másle.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
8. 10. 2018 19:50 Odeslat příspěvek
A musíme tipovat, nebo stačí parametry včetně prodejní ceny rozkliknout na idnesu (nebo jinde)? :D


Offline - Junior Profil 
8. 10. 2018 20:09 Odeslat příspěvek
To záleží na tom, jakou cenu chcete ve výsledku vyhrát :)


Offline - Junior Profil 
12. 10. 2018 09:03 Odeslat příspěvek
Tak se pochlubte, co jste všichni vyhráli za pěkné ceny. Odhaduji, že to nebude ani takový úspěch, jako v soutěži na FB, kde ze 30 slev, nakonec jsou slevy pro soutěžící tři :tleskani
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď

Stránka 1 z 1 [ Příspěvků: 9 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies