MobilMania.cz

Přihlásit se




Ideální vánoční dárek v podobě telefonu do 7 000,-?

Offline - Junior Profil 
10. 12. 2018 13:52 Odeslat příspěvek
V současné době se v této třídě telefonů jeví jako jeden z nejlepších Honor 8x, který zaujme svým 6,5 palcovým IPS displej s rozlišením 2340 x 1080 px s minimálními rámečky. Za zmínku stojí také to, že Honor 8x běží na novém chipsetu Kirin 710 s GPU Turbo, se kterým si uživatel zahraje i poměrně dost náročné hry. Baterie o kapacitě 3 750 mAh se také při aktivnějším používání neztratí.

Co mu říkáte?

https://www.hihonor.com/cz/
Poslední příspěvek


Offline - Moderátor Profil 
10. 12. 2018 15:59 Odeslat příspěvek
Ideální vánoční dárek by pro mne byl Honor 8X Max za 7tis. :-)


Offline - Junior Profil 
10. 12. 2018 18:02 Odeslat příspěvek
Nevím, raději tedy Xiaomi Mi8 Lite. MIUI mi přijde lepší a hlavně USB-C.


Offline - Moderátor Profil 
10. 12. 2018 18:18 Odeslat příspěvek
Xiaomi má hybridní slot, nemá NFC, audio jack, FM radio, menší kapacita baterie, myslím že USB-C nenahradí výše uvedené rozdíly, tady je Honor 8X jasně lepší


Offline - Mírně pokročilý Profil 
11. 12. 2018 18:49 Odeslat příspěvek
Mě by vadila jen ansence NFC jelikož ho využívám pravidelně. Jack 3.5 jednou za pár týdnů a s verzí 128GB bych si vystačil i bez pam. karty. Z mé strany stěžejní a neocenitelná vlastnost Xiaomi je nahrávání hovorů bez nutnosti instalace aplikace. ;-)


Offline - Moderátor Profil 
11. 12. 2018 18:55 Odeslat příspěvek
nahrávání hovoru bude u Xiaomi po aktualizaci na Android 9 Pie funkční? Já myslím že ne, i když jde o nativní aplikaci


Offline - Mírně pokročilý Profil 
11. 12. 2018 19:11 Odeslat příspěvek
Nevím, doufám že ano. Pokud ne nechám si MiMix co to půjde. :-)) Případně bych na telefonu nikdy neaktualizoval systém, klidně i u Mi8 Lite. ;-)
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď

Stránka 1 z 1 [ Příspěvků: 7 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies