MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Honor 10 Lite - obecná diskuze

Offline - Mírně pokročilý Profil 
5. 3. 2019 06:55 Odeslat příspěvek
Právě, ale v obchodech píší lidé, že nemá. A v aréně není ani to, že existuje verze 3GB/64GB, takže ty informace taky nemusí být pravdivé. Na ofiko webu je jen Wi-Fi 802.11 b/g/n, 2.4G, Bluetooth BT4.2 + BLE USB 2.0, takže opravdu 5GHz zřejmě nemá a je to škoda.
Poslední příspěvek


Offline - Kolemjdoucí Profil 
6. 3. 2019 10:02 Odeslat příspěvek
5Ghz ma pouze cinska varianta. Podle majitelu nema 5 :

https://forum.xda-developers.com/honor- ... t-t3869934


Offline - Junior Profil 
10. 3. 2019 22:44 Odeslat příspěvek
Dobrý den, Honor 10 Lite nepodporuje wifi v pásmu 5Ghz


Offline - Moderátor Profil 
13. 3. 2019 19:11 Odeslat příspěvek
Honor 10 Lite videorecenze
http://www.fony.sk/clanky/15180-na-jede ... or-10-lite


Offline - Kolemjdoucí Profil 
25. 6. 2019 10:55 Odeslat příspěvek
Dobrý den,
4 měsíce používám honor 10lite a neustále mi v nepravidelných intervalech bez důvodu vibruje. Mobil byl obnoven zálohou z googlu, obávám se nějakého převzetí ze starého telefonu, ten mi to ale nedělal. U téměř všech aplikací jsem vibrace zakázal, ale stále vrní. Někdy dokonce zopakuje vibraci několikrát za sebou. Zdá se, že se jedná o méně intenzivní vibrace než když dojde SMS (možná subjektivní pocit).

Vibrace je vždy krátká 2x za sebou. Rozhodně se nejedná o zavadění o senzor otisku prstu. Telefon 2x zavrní i když jen leží na stole. Při nabíjení i bez nabíjení.

Nyní dvojvibrace 3 x za 5min. katastrofa.

Máte, nebo měl jste s tím také někdo problém? Napadá Vás prosím něco jak to odhalit, vyřešit, zakázat? Občas potřebuji pouze vibrace a když mi 5x zavibruje během hodiny, hodil bych s ním nejraději...

Děkuji za reakce


Offline - Moderátor Profil 
25. 6. 2019 11:08 Odeslat příspěvek
Asi jedině udělat obnovení továrního nastavení, telefon se vrátí do původního stavu


Offline - Kolemjdoucí Profil 
25. 6. 2019 11:44 Odeslat příspěvek
Děkuji,

počkám ještě co odpoví guru, avšak tato varianta bude jako poslední a v podstatě je nežádoucí pro mě.


Offline - Junior Profil 
1. 7. 2019 10:16 Odeslat příspěvek
V tomto případě bych také doporučoval provést tovární nastavení - ze zálohy se mohla převést s nějakou externí aplikací například chyba apod.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
19. 7. 2019 08:11 Odeslat příspěvek
Zdravím, mám dotaz: jde u Honoru 10 lite nastavit aby tlačítko hlasitosti defaultně měnilo hlasitost vyzvánění a ne médií? Ještě bych mě zajímalo jestli jde nastavit sledování polohy jen podle GSM a WIFI, aby se nezapínala GPS. Nikde to nemohu najít. Díky předem.


Offline - Junior Profil 
19. 7. 2019 08:17 Odeslat příspěvek
Ve stavové liště pokud máš symbol polohy,nebo v nastaveni dej hledat "Poloha".
Dej nízká přesnost,pak by to mělo určovat polohu jen podle GPS,naopak vysoká je GPS a pro zpřesnění (GPS je tak na 3-5m myslím) telefon bude vyuzivat Wi-Fi a data ve přenosy.
Takhle to bývá u většiny telefonu a nebo GPS se použije jen když si o to některá aplikace či funkce požádá,já to mám trvale zapnuté na "Vysoká" a vliv na vydrze neznatelný.
Jinak GPS se v základu zapne asi vždy, WiFi a GSM Data jsou jen pomocná tedy navíc pro zpřesnění, že by to šlo v základu bez aplikaci třetích stran bez GPSky o tom nevím.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
19. 7. 2019 08:24 Odeslat příspěvek
Já tam žádné takové nastavení nemám, můžu je zapnout nebo vypnout "přístup k mé poloze" a to je vše. U starší verze androidu to šlo.


Offline - Junior Profil 
19. 7. 2019 09:48 Odeslat příspěvek
Tak to netuším, bude to souviset s nadstavbou EMUI,telefon jsem míval ale polohu nechal defaultně.
Zkus na tě volbě déle podržet prst, zda se nezobrazí nějaké podrobnější možnosti, pak v nastavení zkus vice pohledat, soustřed se na vše co nějak souvisí se soukromím.
Pokud si to ve starší verzi Androidu či EMUI nadstavby měl a s nějakým updatem to již nemůžeš nalézt, patrně se to přesunuli nějak jinam,zcela jistě to z nastavení nezmizelo, je to zkrátka nejde schované.
Doporučim ti spíše poptat se na huafan,smartforum případně Xda se nebo gsmarena,nebo na českém androidforu.
První dvě jmenované se zaměřují téměř jen na Huawei/Honor a tamní zkušení jistě poradí.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
19. 7. 2019 11:44 Odeslat příspěvek
Předchozí telefon byl Samsung, takže tam žádné EMUI nebylo. Zkusím se poptat jinde. Děkuji moc za rady.


Offline - Junior Profil 
19. 7. 2019 12:36 Odeslat příspěvek
Nemáš zač,snaha byla ale EMUI a nadstavby obecně bývají někdy příšerné.
Tady by ses odpovědí dočkal určitě ale až za nějakou dobu,určitě navštiv android fórum tam můžeš i do živého chatu,nebo případně kontaktuj podporu svého výrobce, podrobnější nastavení tak tutove máš,jen je otázka kam ti po updatu zmizelo..
Info dělal si HR ? po větších updatech to bývá víc než vhodné


Offline - Kolemjdoucí Profil 
2. 8. 2019 10:54 Odeslat příspěvek
Zdravím, je možné přepínat mezi zadními fotoaparáty aby byl použit pouze jen jeden?
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1, 2, 3, #  Další stránka
Stránka 2 z 3 [ Příspěvků: 37 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies