MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka 

Honor Watch Magic - obecná diskuze

Offline - Junior Profil 
20. 12. 2019 08:51 Odeslat příspěvek
U Huawei GT se mi pár měsíců zpět stávalo že odložené nevypnuté hodinky respektive aplikace Zdraví předpokládala že spím...Vypozoroval jsem že se to stávalo když byl vypnutý snímač tepu.Vzhledem k tomu že jsem je rozbil nevím jestli byla asi softwarová chyba opravena,nicméně na náhradních Honor Magic který jsou na funkčně totožné jsem toto nepozoval.Pravda je že od té doby proběhla řada updatu firmware hodinek a Appky.

Udělal bych reset obojího vidělo by se.Potom bych asi reklamoval.
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
20. 12. 2019 14:45 Odeslat příspěvek
no,psal jsem i na support honor,poradili mi vymazat mezipamět ,přes appku,zatím to jede.Asi takto


Děkujeme, že jste se na nás obrátil.

Mrzí ma, že máte tieto nepríjemnosti s Vašim zariadením. Ako prvé by som doporučila reinstalovať aplikáciu Zdravie, aby ste mali istotu, že máte najnovšiu verziu tejto aplikácie. Tiež by ste mohli vyskúšať vymazať medzipamäť tejto appky nasledovným spôsobom: Nastavení - Aplikace - Aplikace - Zdraví - Úložište - Vymazať mezipamäť. Následne rastartnite Váš telefón. Skúste odpárovať a znova spárovať hodinky s telefónom. Ak by sa s tým nič nevyriešilo prosím skúste resetovať siť telefónu: Nastavení - Systém - Obnovení - Resetovat nastavení site. Resetne sa BT, WiFi a moblné data, k strate dát nedojde, ale budete musieť znova zadať heslo k domovskej wifi siete, taktiež aj znova spárovať zariadenia cez BT. Samozrejme doporučuje sa vykonať aj reset hodiniek, ak mnou doporučené kroky by nezafungovali


Offline - Kolemjdoucí Profil 
26. 12. 2019 09:08 Odeslat příspěvek
Nevím co dělám špatně ale nejde mi aktualizace pořad dokola to stahuje jednu a tu samou pomoooc. jedná se o 1.0.9.4 jako když se nechce nainstalovat do hodinek


Offline - Junior Profil 
29. 12. 2019 12:12 Odeslat příspěvek
Na jiném telefonu je výsledek stejný? Pokud ano,tak bych zkoušel jiné verze Huawei Zdraví:
https://www.apkmirror.com/apk/huawei-in ... 3-release/


Offline - Kolemjdoucí Profil 
28. 1. 2020 17:17 Odeslat příspěvek
Tak na našem trhu máme novou verzi. Konečně jsou tady Honor MagicWatch 2 ;-)

https://svethuawei.eu/honor-magicwatch- ... o-prodeje/


Offline - Kolemjdoucí Profil 
14. 7. 2020 21:26 Odeslat příspěvek
Zdravím,
neměnili jste baterku v Magic Watch 1?

Příjde mi, že výdrž už není, co bývala.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1, 2, 3, #
Stránka 3 z 3 [ Příspěvků: 36 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies