MobilMania.cz

Přihlásit se




Honor 9: Mirror Share - zpoždění, nefunkční zvuk, apd.

Offline - Mírně pokročilý Profil 
18. 3. 2019 08:41 Odeslat příspěvek
Ahoj všem,
rád bych se zeptal na Vaše zkušenosti a možnost využití zrcadlení MirrorShare. V mém případě ve spolupráci s TV Samsung, která zrcadlení také podporuje, je použitelnost mizivá. Snad jen na prohlížení foto z telefonu, to je ale vše. V případě videa je nefunkční zvuk a zpoždění přenosu je taky katastrofa.
Jak je tomu u Vás?
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
18. 3. 2019 10:07 Odeslat příspěvek
Zdravim, ja používám S7e a TV Samsung a k zrcadlení in-app SmartThings. Vše funkční od prohlížení foto, ale i přehrávání video, ikdyž je občas vidět trhání obrazu, ale zvuk jede ok. Synchronizace se nerozjíždí.

Na jinem telefonu používám z Gplay na A3 2016 samsung app Smartview a také ok

TV připojená kabelem a mobil přes Wifi 300Mb/s, cca 60% signálem.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
18. 3. 2019 13:14 Odeslat příspěvek
Kitt2002: Díky za reakci:-) Ale potřeboval bych spíš zkušenosti někoho, kdo zkoušel nějaké zařízení od Huawei/Honor.
Samsung tel. VS Samsung TV bude mít určitě lepší vzájemnou kompatibilitu.


Offline - Junior Profil 
18. 3. 2019 14:01 Odeslat příspěvek
Na svém Honoru 9 jsem na TV Samsung neměl problém, teď TV Philips a taky bez problémů oboje TV připojený na WiFi, telefon připojený na stejný a slapalo to.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
18. 3. 2019 14:36 Odeslat příspěvek
rumukrad: Tak pak nevím, kde je prolém :-) U mne zvuk vždy kousek na začátku (2 vteřiny) a pak nic. Jediné, v čem snad může zádrhel, že mám TV připojenou k netu přímo kabelem.


Offline - Junior Profil 
18. 3. 2019 14:53 Odeslat příspěvek
Jediný co si vzpomínám, tak při videu 1080p jsem měl trochu opožděný zvuk cca půl sekundy, a dělá ti to i když pustís např. YouTube a obraz pošleš do TV?


Offline - Mírně pokročilý Profil 
18. 3. 2019 15:10 Odeslat příspěvek
Tak to si teď nejsem jistý. Každopádně třeba video natočené telefonem-problém, stream aplikace O2 TV-taky problém.
Ale youtube schválně ještě vyzkouším (normálně používám aplikaci v TV, takže toto jsem ještě netestoval).

-- 19. 3. 2019 10:03 --

Tak nejde ani youtube :-) Ale už jsem našel v jiném foru, že měl někdo stejný problém u P10 a podobným modelem TV od Samsungu. Bohužel, bez yvřešení.
Zkoušel jsem ještě pro jistotu TV připojit přes wifi, žádná změna.
A zrcadlení bez zvuku, to je téměř k ničemu :-)
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď

Stránka 1 z 1 [ Příspěvků: 7 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies