MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Honor 20 /Honor 20 Pro - obecná diskuze

Offline - Junior Profil 
9. 8. 2020 20:21 Odeslat příspěvek
Nelíbí se mi ten požadavek přístupu k fotografiím. Na 9.1 podle fora Huawei musím aby šla nainstalovat jejich verze
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
9. 8. 2020 23:04 Odeslat příspěvek
Aha, rozumím. Taky nechápu, na co potřebuje takové oprávnění.


Offline - Junior Profil 
10. 8. 2020 02:15 Odeslat příspěvek
Ludmila.Stanova píše
To slyším prvně, že by skvalex fungoval. Může někdo další potvrdit?

Někdo tam píše, že kromě BT funguje a nahrává obě strany. Otázkou je jak dobře je slyšet druhá strana hovoru, většinou skoro vůbec.


Ano i mě funguje bez problémů


Offline - Junior Profil 
10. 8. 2020 13:34 Odeslat příspěvek
Poslední verze HiSuite mi nenabízela downgrade na nižší verzi tak mi na Huawei fóru poslali odkaz na verzi HiSuite_10.0.0.510_OVE , která mi rovnou nabízí 9 :tleskani


Offline - Kolemjdoucí Profil 
13. 8. 2020 17:15 Odeslat příspěvek
Mám H20, po aktualizácii EMUI na 3.1.0 mi v nastaveniach fotoaparátu ponúka už iba 4:3, 1:1 a celá obrazovka, predtým toho bolo o dosť viac. A tuším aj video malo iba 30 fps. Iba u mňa, či ...


Offline - Junior Profil 
13. 8. 2020 20:17 Odeslat příspěvek
Je to součást aktualizace :roll:


Offline - Kolemjdoucí Profil 
20. 8. 2020 21:10 Odeslat příspěvek
Dobrý den, rád bych ze zeptal, jestli někdo neví, jak se ovládají jednotlivé objektivy na honor 20 pro. Mám jej nový a učím se s tím pracovat. Konkrétně, jak mám fotit s tím 8Mpx, který má 3x optický zoom? Zatím jsem zjistil následující:
  • hlavní 48Mpx objektiv se používá, když jsem v základním režimu "fotografie", zde si můžu zvolit, zda chci fotit 48 Mpx nebo 12Mpx snímky
  • když odzoomuji na 0,6x, tak potom fotí ten 16Mpx širokoúhlý objektiv
  • když zapnu na záložce "další" volbu "Super makro", tak fotí ten 2Mpx makro objektiv
  • nicméně, když zkusím zazoomovat 3x ať už v režimu "fotografie" nebo "portrét", tak mi to v nastavení ukazuje pořád 12Mpx a i vyfocená fotka má potom velikost 4000x3000, tedy 12Mpx. Takže si říkám, že to nefotí ten 8Mpx objektiv s tím optickým zoomem? Nebo je možné, že ten 8Mpx objektiv dokáže vytvářet 12Mpx fotky?
Předem děkuji za vyjasnění.


Offline - Junior Profil 
21. 8. 2020 01:48 Odeslat příspěvek
Pro rychlé přepnutí jsou na obrazovce fotoaparátu ve spodní části 4 tečky: zprava je to širokoúhlý objektiv, hlavní fotoaparát, 1x zoom, 5x zoom. Kliknutím na danou tečku přepneš objektivy (5x zoom je kombinovaný optický a digitální). Kliknutím na 3x zoom by se měl aktivovat objektiv pro trojnásobný optický zoom, ale vždy se to nestane. Mám pocit, že v horších světelných podmínkách se použije hlavní fotoaparát s vyšší světelností a digitální zoom, takže nemáš úplnou jistotu kterým objektivem kdy fotíš - dá se to experimentálně zjistit částečným zakrýváním objektivu prstem, což je dost nešťastné řešení :-|


Offline - Junior Profil 
21. 8. 2020 08:35 Odeslat příspěvek
Po poslední akualizaci na ver. 10.1.0.235 dochází k samovolným restartům nebo i zamrznutí telefonu. Dále si sposta majitelů stěžuje na aplikaci fotoaparát, hlavně noční režim. To se šíkmookejm soudruhům moc nepovedlo na jinak skvělém telefonu. Máte někdo podobou zkušenost?


Offline - Junior Profil 
21. 8. 2020 12:09 Odeslat příspěvek
Jak se zbavit té stále se opakující hlášky žádající o aktualizaci? Bojím se, že se jednou uťuknu.


Offline - Junior Profil 
21. 8. 2020 14:06 Odeslat příspěvek
Huskyjbc píše
Po poslední akualizaci na ver. 10.1.0.235 dochází k samovolným restartům nebo i zamrznutí telefonu. Máte někdo podobou zkušenost?

NIE. Nemám. Doteraz sa mi mobil ani raz nereštartoval a ani nezamrzol.
S fotením nemám žiadne skúsenosti.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
23. 8. 2020 19:45 Odeslat příspěvek
Huskyjbc: Nemám ani jeden zmiňovaný problém, žádné restarty, zamrzání, noční režim OK.


Offline - Junior Profil 
29. 8. 2020 09:48 Odeslat příspěvek
Nahoře ve stavové liště se mi začal ukazovat piktogram budíku, i když žádný aktivní nemám. Restart nepomůže. Nenapadá vás, čím to je?


Offline - Junior Profil 
29. 8. 2020 10:17 Odeslat příspěvek
Vlož tu obrázok celej stavovej lišty aj s piktogramom - asi to nebude budík.

Obrázek


Offline - Junior Profil 
29. 8. 2020 10:21 Odeslat příspěvek
Je to budík. Když si nějaký aktivuji, tak už se další symbol nezobrazí, protože už zobrazený je. Je to obrázek z netu, ale symbol je to takový.

Přílohy

IMG_20200829_112630.png
IMG_20200829_112630.png
[ 2.62 | Zobrazeno 3621 krát ]


Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33  Další stránka
Stránka 30 z 33 [ Příspěvků: 492 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies