MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Honor Watch Magic 2 - obecná diskuze

Offline - Kolemjdoucí Profil 
8. 5. 2020 13:08 Odeslat příspěvek
Dobrý den,

včera jsem se stala také majitelkou těchto hodinek. Všechno v pohodě, hodinky mi přirostly celkem rychle k srdci, ale řeším jednu a zásadní věc a to jsou notifikace. Vůbec mi nechodí na hodinky zprávy.
Hodinky mám spárovány s telefonem HUawei nova 3.

Už si nevím rady co s tím :-(

Poradí mi někdo něco, prosím ?
Poslední příspěvek


Offline - Místní informátor Profil 
8. 5. 2020 13:47 Odeslat příspěvek
Nebude tom tím že Honor a Huawei není Huawei Huawei :D
Vysvětlím: Podobná věc se mi stala když jsem měl telefon Honor 9 a Huawei Band 3 Pro. Jako jelo mi to ale tak na 95% nebylo to úplně ono.
A tak jsem si pořídil Honor Band 5 a makalo to suprově Honor 9 & Honor Band 5
Teď mám nový telefon Huawei P40 a Honor Band 5 a opět to nejede úplně na 100% :D
Má to své mouchy... Také si to nedovedu vysvětlit... Věci jsou od stejný firmy (skoro) a pere se to... Divné :D


Offline - Mírně pokročilý Profil 
8. 5. 2020 14:10 Odeslat příspěvek
Musíte mít v aplikaci ,,zdraví" zapnuté oznámení. Máte? :-)


Offline - Kolemjdoucí Profil 
8. 5. 2020 18:03 Odeslat příspěvek
Správa oznámení - Počet kroků, Denní cíle, Systémová oznámení, Dialogová okna. Vše zapnuto.

-- 9. 5. 2020 18:17 --

Dobrý den,

tak včera jsem udělala aktializaci v aplikaci huawei a už vše běhá po drátkách jak má, super :-))))

Moc díky všem kdo se ozvali.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
12. 5. 2020 14:45 Odeslat příspěvek
Ahoj ochrana skla je to nutnost nebo ne připadaně kde je u nas sehnat než dojdou z aliku .
Děkuji


Offline - Kolemjdoucí Profil 
17. 5. 2020 20:02 Odeslat příspěvek
Ahoj, nevíte někdo jak při aktivitě cyklistika zajistit aby se aktivita při zastavení kola automaticky stopnula v režimu pause a po rozjedou aby se aktivita znovu automaticky spustila?
Za vaše poznatky předem děkuji.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
19. 5. 2020 17:41 Odeslat příspěvek
Automaticky to hodinky neumi.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
22. 5. 2020 17:57 Odeslat příspěvek
Zdravím,
mám tyto hodinky 2 dny a něco se mi tu nezdá. Konkrétně počítání kroků. Hodinky mi ukazují i 2x více než je skutečnost. Např. první pracovní den s hodinkami (cesta do práce, v práci většina dne sezení u PC, cesta na oběd, cesta domů). Hodinky to napočítaly na 9450 kroků - 8,47 km.
Když jsem pak doma přes mapy.cz prošel moje trasy, vyšlo to maximálně na 4km.
Nemá někdo podobný problém? Rada jak to řešit? Nastavení nějaké citlivosti jsem nikde nenašel (stačí kývat hodinkami sem a tam a kroky vesele naskakují).
Ještě doplním že po spárování hodinek s telefonem jsem hned provedl všechny aktualizace které byli k dispozici, tudíž fw nejnovější.
Díky za jakoukoliv reakci :-)


Offline - Místní informátor Profil 
22. 5. 2020 18:16 Odeslat příspěvek
Jarin13579: zkus se zeptat na Honořím foru přímo v tématu Honor Watch Magic 2 :)

www.hihonor.com/cz

Jinak já jsem na tom podobně :D s náramkem Honor Band 5 ale neuděláš nic.. :D


Offline - Junior Profil 
22. 5. 2020 19:40 Odeslat příspěvek
Aplikace Zdraví sčítá kroky z hodinek a telefonu.Tak to přes nářky uživatelů je od uvedení GT...


Offline - Kolemjdoucí Profil 
23. 5. 2020 11:40 Odeslat příspěvek
zumzumzum : díky, zkusím, hlavně jsem chtěl prvně kupovat Xiaomi Amazfit GTR (tam se ale hrozně nadává na GPS, tak jsem zvolil tyto Honor, recenze na ně jsou všude super, tak nevím co dělám špatně, že na to měření nikdo nikde nenadává).

Tom1122: Ano, to jsem v appce zdraví našel, že to bere údaje jak z hodinek, tak i přímo z telefonu https://imgur.com/dkCe44H a asi teda to sčítá dohromady, ale jde o to, že během té chůze jsem měl na telefonu vypnutou jak GPS tak i data, dokonce i BT vypnuté, počítám tedy jen s hodnotami z hodinek.


Offline - Junior Profil 
23. 5. 2020 15:26 Odeslat příspěvek
Koukám firmware máš poslední...
Pár lidí na Huawei foru píše že mu GT2 počítají kroky blbě hlavně v autě ,můžeš se zeptat tam,ale napiš že máš GT2,zakladatel fora je na Honory alergický:)
HW obou hodinek je stejný,většinu času je stejný i SW.
Udělal bych tovární nastavení hodinek,a potom asi reklamoval.Případně můžeš ve velkém elektru vyzkoušet zda vystavené hodinky také počítají kroky ,,kýváním,,


Offline - Junior Profil 
23. 5. 2020 16:02 Odeslat příspěvek
OT: Honor má své vlastní fórum, není na tom nic nepochopitelného :)


Offline - Junior Profil 
23. 5. 2020 20:35 Odeslat příspěvek
Odpovídají nemá,a stejně je nepochopelne to jak Huawei ignoruje volání komunity,že Josefa...A to tve propírání že Honor je huawei je vysloveně trapné...



Naposledy upravil opasino dne 31. 5. 2020 10:33, celkově upraveno 1

Odstraněna citace předchozího příspěvku.



Offline - Junior Profil 
30. 5. 2020 23:39 Odeslat příspěvek
Nechápu - tento víkend hodinky 5000 Kč - slevový kupon max na datartu za 300 - takže 4700 Kč.

Minulý víkend všude ve slevě za 4000 a slevový kupon na elektroworldu za 400 kč - takže byli za 3600 Kč.

To jsou dost velké rozdíly.

No počkám až budou zase v akci aspoň za těch 3700 -)))
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1, 2, 3, #  Další stránka
Stránka 2 z 3 [ Příspěvků: 40 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies