MobilMania.cz

Přihlásit se


 Další stránka

Polsky Virgin

Offline - Junior Profil 
20. 2. 2018 15:42 Odeslat příspěvek
Nadvazujem na dnesny clanok Alesa Pospisila o tomto operatorovi.
Ales, resp. ostatni - skusali ste podmienky aplikovania v CR? Kto vie, co nastane po 4 mesiacoch? Pomoze postupna aktivacia 4-5 SIM a ich rotacia? Dakujem.
Poslední příspěvek


Offline - Moderátor Profil 
20. 2. 2018 15:43 Odeslat příspěvek
Polský Virgin nabízí tarif zdarma
https://www.mobilmania.cz/clanky/nevida ... fault.aspx


Offline - Junior Profil 
21. 2. 2018 09:38 Odeslat příspěvek
Nevi jiz nekdo jak to funguje v EU ... ?

https://virginmobile.pl/


Offline - Junior Profil 
24. 2. 2018 21:24 Odeslat příspěvek
Mě by celkem zajimalo,jestli tuto simkartu může koupit osoba co nebydli v polsku a jestli ji muže použivat dlouhodobě mimo polsko aniž by se musel připojit do polské sitě?


Offline - Mírně pokročilý Profil 
24. 2. 2018 23:11 Odeslat příspěvek
Musím vás zklamat a už jsem to tu psal několikrát. Pod polskou Pannu si žádný z vás nePoláků nelehne.


Offline - Junior Profil 
25. 2. 2018 09:36 Odeslat příspěvek
Tak to u nás bych ji asi používat mohl , polska sít tady dosáhne ... Budu muset se podívat do nějaké trafiky v polsku ...


Offline - Junior Profil 
25. 2. 2018 09:38 Odeslat příspěvek
sumerian, ty mierne pokrocily uzivatel a asi zastupca niektoreho operatora, aj ja ta musim sklamat. Na slovenskej mobilmanii mame uz par rad od chlapika z Popradu, nick ma petrik.o, teraz je vsak zamerany na zmysluplnsiu zalezitost ako lacne mobilovanie /meno dievciny nepoznam/ a na nase otazky reaguje sporadicky. On to vidi opacne ako ty, a ked sa dostanem v maji do Noweho Targu ci Zakopaneho, urcite si kupim 2-3 cisla na odskusanie. Zial, u nas este stale neprebehla ta znama /prakticky uz celoeuropska/ cenova revolucia, ceski a slovenski operatori idu cestou nizkych firemnych cien a mimofiremnych nechavaju napospas retencnym oddeleniam alebo na nekrestanske platby. A to im stale este vzdy zabezpeci napriemerne marze a miliardove zisky, lebo sme uz na tom mobilovani zavisli.


Offline - Junior Profil 
25. 2. 2018 12:18 Odeslat příspěvek
Takže co jsem dobře pochopil ,tak mi nikdo tu simkartu v polsku neproda ?


Naposledy upravil tomik2012 dne 25. 2. 2018 15:36, celkově upraveno 1


Offline - Junior Profil 
25. 2. 2018 15:11 Odeslat příspěvek
Simkartu v Polsku predaju kazdemu smrtelnikovi, pokial ma obc.preukaz alebo pas a 18 rokov. Dostanes kartu na meno a adresu, ktoru mas v dokladoch uvedenu. Bez dalsich obmedzeni.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
25. 2. 2018 15:53 Odeslat příspěvek
No, tak uvidíme, kolik těch nulových zadarmo tarifů tady a na Slovensku budou Poláci trpět. Za mě znova opakuju, že si Virgin na českou/jinou než polskou občanku/adresu nekoupíte/nezaktivujete. Ale budiž. A připitomělé poznámky o něčí účasti v týmu nějakého operátora, nechávám stranou. Sám mám firemní tarif božských parametrů. Smysl má možná ta Volnost slovenská, jako druhá sim do mobilu. Jinak žádný zázrak na trhu není.


Offline - Junior Profil 
3. 3. 2018 18:07 Odeslat příspěvek
Sumerian - opakovat to můžeš, ale tím se z toho pravda nestane.
Reálně to funguje tak, že přijdeš k nějakému prodejci, vyplázneš 5 PLN a dáš mu občanku (stejně jako na Slovensku). Za max. 5 minut vložíš SIMku do mobilu a používáš.
S polskou adresou bys měl jedinou výhodu, že by ti ji na ni poslali zdarma (a ušetřil bys těch 5 PLN).
Jinak ty karty s freemium tarifem si můžeš na jedno jméno zaktivovat max. 4.
A pro zájemce pozor - ta akce se nevztahuje na roaming (tam platí normální cenník #ChcęWszystko)


Offline - Junior Profil 
4. 3. 2018 11:51 Odeslat příspěvek
libol, dakujem za upresnenie, v maji pridam aj ja nejake podrobnosti. Podla teba, ktory polsky operator je pre nasinca optimalny?


Offline - Junior Profil 
4. 3. 2018 18:50 Odeslat příspěvek
Tak záleží co chceš (počítám, že se neoplatí Slovákovi na Slovensku používat polskou SIM nikdy) - mi stačí ten Virgin zdarma, ale zdá se mi dobrý i při vyšších požadavcích


Offline - Junior Profil 
27. 7. 2018 07:41 Odeslat příspěvek
Mam uz konecne kupene a registrovane 4 cisla za sebou od virginmobile.pl, zatial skusam co a ako, nieco blizsie som o tom napisal na fony.sk - forum - operatori - polsky virgin. Uvidime.


Offline - Junior Profil 
6. 8. 2018 14:42 Odeslat příspěvek
Díval jsem se na jejich stránky a ty jejich ceny jsou opravdu neskutečné.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku 1, 2, #  Další stránka
Stránka 1 z 2 [ Příspěvků: 21 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies