MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

a2mobile roaming (v PL neomezený net)

Offline - Junior Profil 
27. 5. 2019 23:58 Odeslat příspěvek
Zase tu niekdo pise bludy ... Skor ako po 4 mesiacoch nemozu ratat akykolvek doplatok vramci volnych dat v EU resp volani/sms. Ratat doplatok uz ihned by mohli len v pripade ak by bola sim zneuzivana ( tisicky minut , sms .. ) a u dat je to jedno lebo tam je objem presne vypocitani a stanoveni podla regulacie. Sim karta moze ist niekomu pol roka niekomu rok niekomu rok aj pol. Vsetko zalezi kto a ako ju vyuziva. Ak je tam vysoka mesacna spotreba minut sms ... a ktomu vzdy cely objednat dat vycerpani , moze prist "obmedzenie" a teda roamingovy doplatok po tych 4 mesiacov tak ako to je stanovene v EU v pl UE regulacie. Cize ak niekdo prevola tiscku-tisicky minut mesacne , stovky sms ... a plus cely objem z balicka dat je skor pravdepodobne , ze po 4 mesiacoch ho mozu obmedzit. Vsetko sa prepocitava automaticky podla spotreby. Staci sledovat diskusie napriklad tu resp ak sa udeju zmeny stranka je aktualizovana pravidelne :)

https://prepaid-data-sim-card.fandom.com/wiki/Poland
Poslední příspěvek


Offline - Kolemjdoucí Profil 
28. 5. 2019 09:28 Odeslat příspěvek
NO chlapci by ste sa divili, zijem v PL 10 rokov. Kazdy s moze predsvedcit , staci si kupit kartu.

Preco tomu tak je a preco je to polskym operatorom dovolene , staci polozit dotaz na UKE.

https://www.uke.gov.pl/kontakt/

staci si precitat poriadne tu smernicu EU regulacie, kazdy operator ktorypreukaze , ze je tym poskozovany moze poziadat regulacny urad o schvalenie doplatkov.


Offline - Junior Profil 
28. 5. 2019 10:27 Odeslat příspěvek
No si predstav oni o to poziadali " davnejsie ". Zaujimave , ze nikde nepise sa o tom ze uz po prvom mesiaci ziadaju doplatky resp ihned pri pouzivani cize by som to tak " nenatahoval " a za dalsie tie prepojovacie poplatky dnes uz nie su vysoke tak aby to operatora poskodzovalo. Ako som pisal ak bude niekdo robit napr tisicku minut a minie cely objem ( 1,75GB k sume 20PLN vychadza ) a to vsetko dajme tomu ma za tych 20PLN tak OP v zisku nie je ale opak hovory idu na ich ucet cize moze uctovat ale urcite v prvy mesiac ?????
Ak si precitas vyssie stranku tam to aj pisu ze o vyjimku uz poziadali a nebolo to teraz ...


Offline - Kolemjdoucí Profil 
28. 5. 2019 14:24 Odeslat příspěvek
Je to kravina,
mám dvě sim A2,normálně fungují a pořád se mi odečítá 15 zl za neomezené volání a 1,7 GB.
Připadá mě to,jako že nás chce někdo odradit.Do Polska jezdím jednou měsíčně,mám tam spoustu kamarádů a pokud by se chystala nějaká revoluce v cenách,už by mi to určitě hlásili.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
29. 5. 2019 06:30 Odeslat příspěvek
petr-21 píše
CLIR i dobijeni funguje, jak uz je tady napsano. S dobou pouzivani v roamingu jsem nekde videl, ze by sms mela prijit po 4 mesicich. Pak doufam bude stacit prihlaseni do domaci site. A2 je virtual v siti Plus a nabizi nejake wifi volani. Ja zadnou VOIP sluzbu nepouzivam, tak nevim.


Bydlím v pohraničí a do sítě se minimálně dvakrát týdně přihlásím. I tak mi sms přišla :-(


Offline - Junior Profil 
29. 5. 2019 08:33 Odeslat příspěvek
Tak se ženu v Kudowě přes půl města na jistotu do Žabky a oni mají A2mobie vybraný jako po nájezdu tatarů :-(
Až tam někdo pojedete, dejte vědět, jestli to doplnili, nebo jsem bez šance. Opravdu se tam něco kolem předplacenek děje. TXMarket kteý nabízel asi 6 různých operátorů úplně odstranil stojan a ani v berušce u kas nic nebylo.


Offline - Junior Profil 
29. 5. 2019 08:34 Odeslat příspěvek
Presne ako hovori Goldman a gejzic, vladii asi dostal pokyn na pribrzdenie emocii z polskych cien. U mojich 4 SIM od virginmobile.pl od leta, tiez ziadne upozornenia. Treba sluzby Poliakov ferovo vyuzivat, Sim-ky z casu na cas prestriedat a pre istotu, v lete opat pobudnem 2-3 dni v Zakopanom a uvidime. Velkym lakadlom teraz pre mna je podpultovka Orange Go 30 + 4GB dat za 14,26€. Sice je to este vzdy 2x viac ako a2mobile, ale uz sa to rysuje. A v Cechach, ak sa Babis udrzi, tak uz pridu aj tie ministerske ceny pre vsetkych. No dovtedy - este Polska nezgynula.


Offline - Junior Profil 
29. 5. 2019 09:26 Odeslat příspěvek
V Kudove v Zabce maji nove SIM vzdy zacatkem tydne, takze ke konci uz obcas nemaji. Telefon do teto Zabky: 697337205


Offline - Kolemjdoucí Profil 
29. 5. 2019 12:07 Odeslat příspěvek
Pani, citate co pisem? chcel som len pomoc. Pisal som , ze OKREM a2mobile a lycamobile vsetci ostatni uctuju doplatky hned. NA hovory ok, horsie je to z datami z toho dovodu , ze aspon tak bolo pred 7-8 mesiacmi nepodporovali LTE v roamingu, co je dost problematicke uz vo vela krajoch, kvoli vypnutiu uz 3G signalu. Neviem jak je to teraz, prosim napiste sem. Nikoho neodrazam ani nepresviedcam. Vsetko


Offline - Kolemjdoucí Profil 
31. 5. 2019 09:47 Odeslat příspěvek
Tak dneska mi přišla SMS od A2mobile. Úprava cen. Přeloženo v předkladači.

Upozorňujeme, že od 1. 7. 2012 dojde ke změně poplatků za mezinárodní roaming v zemích Evropské unie, Norska, Islandu a Lichtenštejnska. S aktivním paketem pro odchozí hovory: 0,04 zl / min, přijaté: 0,04 zl / min, odeslané SMS: 0,03 zl / pc, odeslané MMS: bez poplatku, přijaté MMS: bez poplatku, Internet: 19,50 PLN / 1GB (účtováno na 1 kB). Kromě balíčku jsou účtovány poplatky za vnitrostátní služby, s výjimkou volání, za které je účtován poplatek 0,04 PLN / min a příjem a odesílání zprávy MMS je zdarma. Pokud nepřijmete provedené změny, můžete uplatnit právo ukončit poskytování telekomunikačních služeb do data vstupu těchto změn v platnost. Podrobnosti na webové stránce.


Offline - Junior Profil 
5. 6. 2019 20:04 Odeslat příspěvek
Chci se zeptat. Funguje nekomu dobijeni kreditu pres GOOGLE PAY?


Offline - Junior Profil 
6. 6. 2019 00:24 Odeslat příspěvek
Funguje aspon tyzdne cca dozadu plus funguje aj dobijanie kartou bez google pay. Hned tusim prva moznost na " doladowania payu pl " -- Płatność kartą -- ...


Offline - Junior Profil 
6. 6. 2019 08:07 Odeslat příspěvek
Mozna to fungovalo pred tydnem. Ted me nefunguje nic.


Offline - Junior Profil 
6. 6. 2019 09:30 Odeslat příspěvek
Chyba je u teba alebo v tvojej karte ( banke )
Teraz som skusil dobit za 5PLN ( na skusku ) a normalne islo, kartou. Mam revolut. Ale skusal som aj ine predtym.

Kód
"Telefon doładujemy w ciągu kilku minut.
Możesz już teraz pobrać fakturę za doładowanie.
Masz na to czas tylko do końca miesiąca!"


Offline - Junior Profil 
6. 6. 2019 11:02 Odeslat příspěvek
Pres revolut to urcite funguje. Pres standartni karty to dobijeni nefungovalo ani pred tim. Svoji kartou platim bezne i na aliexpressu. Kartou to nebude. Pockam na zkusenosti ostatnich. Jinak diky za Vase zkusenosti.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13  Další stránka
Stránka 11 z 13 [ Příspěvků: 190 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies