MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka 

a2mobile roaming (v PL neomezený net)

Offline - Junior Profil 
8. 10. 2019 13:20 Odeslat příspěvek
Tak jsem obešel barák a mám tu dostupnou síť Play a Plus. A2mobile je virtuál v síti play jestli se nepletu.
Má někdo nastudovaný, jak to je s těma jejich doplatkama, pokud by se simka každý večer přihlásila do své sítě ale přes den by roamingovala po čechách. Můžou mi i pak data zpoplatnit?
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
22. 10. 2019 21:53 Odeslat příspěvek
Ano, kedze poliaci poziadali uplne o vyjimku z regulacie . Teda konkretne pri A2MOBILE sa plati ihned po prekroceni hranic priplatky za min ,sms a data ... Kto chce pouzivat akykolvek cas siet A2MOBILE v roamingu musi si platit kazdy MB alebo dokupit balicky dat ktore platit budu aj v EU ( tam aj cena tak ako stanovuje regulacia - naposledy tusim pytali cca 20 PLN za 1GB ).
A2MOBILE sa uz neoplati pouzivat mimo PL.


Offline - Junior Profil 
12. 11. 2019 14:22 Odeslat příspěvek
Tak koukám že dokonce i kompletně předělali nabídku balíčků na kterou jsem odkazoval na straně 3 tohoto vlákna. Tím pádem je pro roamingová data A2mobile definitivně mrtvou záležitostí.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
24. 2. 2020 15:52 Odeslat příspěvek
Četl jsem, že v a2mobilu v Polsku neexistují žádné problémy s roamingem: https://rankingsieci.pl/a2mobile/

Použil někdo z vás a2mobile v Polsku? Nemohu mít problémy s internetem, ale nechci platit příliš mnoho.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
8. 12. 2023 21:59 Odeslat příspěvek
Ahoj chlapci, pořídil jsem v Polsku simku od operátora PLUS, je to super nabídka tak jsem chtěl zkusit hned po dobití 10 zł mi to dalo 445 gb dat z toho 7,5 gb v EU a volání plus sms neomezeně . Je tam i služba Tidal na rok zdarma. Simku jsem doma v ČR šoupl do telefonu chvilku se zdálo že to fungovat nebude ale zachvili se to chytlo. Nejdřív jsem byl v síti O2 udělal jsem jeden telefonát a poté to přestalo volat, internet jede LTE. Poté jsem přepnul síť na T-Mobile, tentokrát asi dva telefonáty a opět přestalo telefonovat,internet jede dál LTE ryhlchleji než u O2. Poslední pokus byl tedy Vodafone tam se telefon připojí, volá neomezeně ale bohužel data jedou pouze EDGE, zkoušel jsem různá nastavení pro český Vodafone a nic internet jede pomalu. Nemáte někdo zkušenosti jak to rozchodit aby se u Vodafonu rozjel internet? Díky


Offline - Junior Profil 
8. 12. 2023 23:18 Odeslat příspěvek
Ten TIDAL mne moc zajima, jede i bez te polske SIM? Mohl bys to vyzkouset prosim? To bych si ji sehnal...


Offline - Junior Profil 
9. 12. 2023 06:41 Odeslat příspěvek
V a2mobile neplatí eu roaming iba s doplatkom čítaj poriadne ich web alebo wiki fandom sim poland si vyhľadaj na googli.

prípadne si vygoogli a2mobile roaming partner

nie každý operátor automaticky podporuje 4G aj 5g v roamingu

EU & UK roaming (surcharges apply)
Premium Mobile (a2mobile) has opted out of the Roam like at Home scheme. A surcharge of 0.007 zł/MB (= 7.98 zł/GB) is now charged, if you have any data package enabled, also in the UK. If you spend more than 4 months in roaming, surcharge will be raised to 0.01 zł/MB (= 9.20 zł/GB).


Offline - Kolemjdoucí Profil 
23. 12. 2023 20:52 Odeslat příspěvek
0055 píše
Ten TIDAL mne moc zajima, jede i bez te polske SIM? Mohl bys to vyzkouset prosim? To bych si ji sehnal...

Ten Tidal stačí když si pouze v polské trafice koupíš simkartu operátora Plus a poté si na jejich stránkách najdeš tu akci Tidal na rok zdarma a pošleš aktivační SMS pak ti přijde odkaz s PIN kódem a pak už posloucháš :) je to příjemný bonus. Jinak moje situace se ustalila a teď již funguji v ČR přes síť T-Mobile kde volám zdarma posílám SMS a datuji jako v Polsku. Pouze občas mi vypadne LTE a je tam jen EDGE ale za chvíli to zas běží takže za mě zatím spokojenost.


Offline - Junior Profil 
23. 12. 2023 21:49 Odeslat příspěvek
Dej po čase vědět, jak dlouho ti to bude fungovat. I já jsem v dosahu sítě plus. Ale jenom na půdě u komína. Kdybych věděl, že stačí když se simka chytí do své sítě jednou za den a funguje bez problémů delší dobu, investoval bych do zesilovače GSM signálu abych nemusel každý den běhat na půdu honit signál.


Offline - Junior Profil 
24. 12. 2023 05:59 Odeslat příspěvek
to.tak: asi necitas moju poslednu odpoved.

" Premium Mobile (a2mobile) has opted out of the Roam like at Home scheme. A surcharge of 0.007 zł/MB (= 7.98 zł/GB) is now charged, if you have any data package enabled, also in the UK. If you spend more than 4 months in roaming, surcharge will be raised to 0.01 zł/MB (= 9.20 zł/GB).
"

V skratke a2 sa odhlasila z Roam like at Home cize plati sa za data navyse a ked mas kredit tak ti cerpa z neho data :) Treba poriadne zistovat a citat, sam som mal a testoval a2 a maju to uz pekne dlho.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 9, 10, 11, 12, 13
Stránka 13 z 13 [ Příspěvků: 190 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies