MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

a2mobile roaming (v PL neomezený net)

Offline - Junior Profil 
6. 6. 2019 11:15 Odeslat příspěvek
Tak neviem ale Revolut sa potom oplati mat na " bokom " minimalne na taketo veci a je k tomu zadarmo aj poslanie karty ... Ak nemas odkaz na zadarmo kartu da sa ziskat mozno aj ja mam volaky odporucaci kod na free kartu. Na taketo zahranicne ju pouzivam uz len kvoli konverznemu kurzu plus si neuctuju poplatok ako ina primitivna SK banka za " konverziu meny " ...
Poslední příspěvek


Offline - Kolemjdoucí Profil 
10. 6. 2019 16:25 Odeslat příspěvek
Jak to teda bude po 1.7.? Vyplatí se vůbec ještě tato karta na internet? Polsky nevládnu a ten překlad je zmatený.


Offline - Pokročilý Profil 
11. 6. 2019 19:30 Odeslat příspěvek
V rámci politiky přiměřeného využívání může operátor monitorovat a kontrolovat objem vašeho roamingu za poslední 4 měsíce. Pokud jste v tomto období byli více v zahraničí než doma a využívali jste mobilních služeb častěji v zahraničí než doma , může vás mobilní operátor kontaktovat a požádat vás o vysvětlení situace. Vysvětlení musíte podat do 14 dní. Jestliže budete i nadále trávit více času v zahraničí než doma a využívat mobilních služeb častěji v zahraničí než doma, může vám operátor začít za roamingu účtovat poplatek.
Pokud pracujete v jedné zemi EU, ale bydlíte v jiném členském státě, můžete si vybrat mobilního operátora v jednom z těchto dvou států a využívat služeb roamingu za domácí ceny se SIM kartou ze země, v níž máte bydliště, nebo se SIM kartou ze země, v níž pracujete. Politika přiměřeného využívání roamingu za domácích podmínek se uplatňuje tehdy, pokud se alespoň jednou denně přihlásíte k síti vašeho domácího operátora. Počítá se to totiž jako den přítomnosti ve státě, kde jste uzavřeli smlouvu (dokonce i tehdy, pokud jste byli v ten den také v zahraničí).
Tolik k příhraničním uživatelům museli by se DENNĚ přihlásit do domácí (polské) A2 sítě aby jim nepřišla SMS s žádostí o podání vysvětlení. Zdroj : portál legislativy pro EU https://europa.eu/youreurope/citizens/c ... dex_cs.htm


Offline - Junior Profil 
11. 6. 2019 20:00 Odeslat příspěvek
Ano , od 1.7 budú doplatky , 1GB ak bude mat niekdo balicek vide na cca 20 PLN cize 4,5€- resp 110-120KC.
Tak isto bude sa platit za prijate hovory co je inak blbost :D Hlavne , ze odoslanie MMS nebude uctovane., Ale MMS sa mi do dnesneho dna nepodarilo rozbehat podla toho ich nastavenia ... Zaroven v pdf maju napisane , ze sa rusia aj stare balicky 3v1 alebo ako sa to volalo a uz bude len " nevycerpatelne vsetko ". Ceny zatial budu platit do 9 oktobra tusim cize akurat na letnu sezonu potom uvidime co dalej :) Inak na data sa vam v CZ oplati O2 napriklad alebo slovenska JURO karta 2centy sms mms minuta volania ( cca 50 halierov ) v celej EU :)

-- 11. 6. 2019 21:35 --

EDIT: nasiel som kartu z EU kde je v EU za 10€ dostupnych 10GB udajne aj v 4G ale nezda sa mi to , zajtra idem po nu na otestovanie a uvidim . Len skoda hovory v EU tam nie su :-/


Offline - Mírně pokročilý Profil 
12. 6. 2019 10:13 Odeslat příspěvek
TAk to jsem zvědavý. Dej vědět :-)


Offline - Kolemjdoucí Profil 
16. 7. 2019 20:25 Odeslat příspěvek
Taky vám nejde internet?už asi 14 dní nejede.volání a sms jde v pořádku.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
1. 8. 2019 15:26 Odeslat příspěvek
Tak už mě začali strhávat za každý MB 0.02zl, že jsem dlouho v roumingu i když mám zaplacen paket Internet. Poslali SMS.


Offline - Junior Profil 
6. 8. 2019 06:05 Odeslat příspěvek
Takze, co sa vlastne este oplati pouzit v nasich podmienkach?


Offline - Mírně pokročilý Profil 
6. 8. 2019 08:19 Odeslat příspěvek
Rekl bych, ze na vychod od reky Moravy mate docela slusny vyber...


Offline - Junior Profil 
8. 8. 2019 06:02 Odeslat příspěvek
Ano, ja som v poho, momentalne od Orange Go30 za 15€. Ale v Polsku, podmienky ako Go30 /pricom data o 100% viac/ mas za 7€. Hladam nieco vhodne a ek.efektivne pre manzelku.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
30. 8. 2019 15:33 Odeslat příspěvek
Tak na co přecházíte od září, když budem platit "penále"?


Offline - Junior Profil 
31. 8. 2019 10:14 Odeslat příspěvek
Zdravím. Podle mě už jsou PL operátoři v roamingu nevýhodní. Teď buď O2 Volnosť (Cz není bráno jako roaming, tudíž bez jakýchkoliv sankcí, i když prakticky to stále roaming je) s datovýma balíkama nebo Kaktus s využitím HH, kdy to vyjde +- podobně a rozhodně výhodně... Já osobně mám oboje. Momentálně využívám Volnosť s 5GB na měsíc zdarma...


Offline - Junior Profil 
28. 9. 2019 15:58 Odeslat příspěvek
Podla mna super nahrada za polsku kartu : 1000 minut 500 sms 10GB v celej EU ( aj 4G roaming ) , volania aj sms platia z EU do EU kdekolvek. Cena 250KC/mesiac resp 10€.
Funguje dlhodobo
Ak chce niekdo mam na predaj po dohode sim, aktivovat na svoje udaje sa da pohodlne z domu online aj z mobilu.
Registracia na cca 5minut na doklad PAS, VODICSKY alebo OP. Dobijanie pohodlne cez web hocijakou plat.kartou.


Offline - Junior Profil 
29. 9. 2019 10:16 Odeslat příspěvek
Zdravím... Díkes za info. O jakého operátora se jedná?? Tipuju na UK, tudíž po brexitu taky nepoužitelný.... Jinak cena s 10GB dat by byla dobrá.... těším se na odpověď...


Offline - Junior Profil 
30. 9. 2019 10:14 Odeslat příspěvek
Pisem o tom inde, ze Goldman sa vyzna v polskych realiach, skusim este hadat, moze to byt svajciarsky operator. V poslednom case mi odtial chodia vselijake reklamne ponuky, pretoze sa tam vyskytujem a pouzivam ich siete. Noze, Goldman, kto? Nenapinaj nas. Ja som sice teraz este viazany u Orange s Go30 za 50%, ale clovek nikdy nevie. Toto sa uz blizi ku polskym flatom za 7€, ale ze aj dhodobo?

-- 30. 9. 2019 11:25 --

Asi to bude sunrise.ch, ale v ponuke mi pisu, ze len bis Montag, teda do dnes 50%-na zlava. Ci?
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 9, 10, 11, 12, 13  Další stránka
Stránka 12 z 13 [ Příspěvků: 190 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies